Štvrtok, 21. jún, 2018 | Meniny má Alojz

Muži IMC vyhrali pod košmi vonku jeden zápas

I. basketbalová liga mužov pokračovala predposledným dvojkolom.

Karlovka - IMC Pov. Bystrica 86:73 (24:21, 47:33, 72:49)

Vo vyrovnanej prvej štvrtine hostia posilnení Židzikom iba raz viedli 5:6, ale domáci získali postupne šesťbodový náskok 24:18. V druhej časti náskok Karlovky narastal až na polčasových 47:33. V ďalšom priebehu sa hosťom prestala dariť streľba a prehrávali 53:35 a v úvode štvrtej štvrtiny bol rozdiel najvyšší 75:49. Hráči IMC bojovali a od stavu 80:61 dali osem bodov v rade – 80:69, ale na viac už nestačili.

Karlovka: Žilík 7, Bečarík 3, Kozár 4, Ďurana 17, Hoferica 26, Michálek 3, Krajčír 2, Abrhám 6, Krcho 2, Fulka, Mrázik 10, Kucsa 6.

IMC: Futo 30, Adrián Štefek 8, Peťovský 2, Vavro 4, M. Péli, Samek 2, Belavý 6, Tomáško 5, A. Péli, Kováčik 2, Židzik 14, Žilinčík.

11. kolo: Slávia Trnava - Slávia TU Košice 83:79, ŠKP Filozof Bratislava - Academic ŽU Žilina 53:60, Iskra Petržalka – BC Prievidza 93:67.

Iskra Petržalka - IMC Pov. Bystrica 66:71 (10:26, 29:40, 45:51)

Pov. Bystrica začala výborne, keď viedla 6:26 vďaka rýchlej hre. Domáci potom hru pritvrdili a do prestávky sa im podarilo znížiť na rozdiel jedenástich bodov. Po prestávke veľa košov nepadalo a IMC si udržiavali vedenie. V závere Petržalka znížila na rozdiel troch bodov, keď hostia nepremenili tri trestné hody. Osem sekúnd pred koncom nevyšla domácim za stavu 66:69 trojka, loptu získal Adrián Štefek a sólo zakončil posledným košom.

IMC: Adrián Štefek 21, Peťovský 10, Vavro 5, M. Péli 3, Belavý 4, Tomáško, A. Péli, Kováčik 3, Samek 2, Žilinčík, Židzik 23.

12. kolo: Slávia Trnava - Academic ŽU Žilina 80:66, ŠKP Filozof Bratislava - Slávia TU Košice 77:89, Karlovka Bratislava - BC Prievidza 104:75.

8. Prievidza 12 1 11 785:1020 12

1. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  2. Kreditná karta – áno alebo nie
  3. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  6. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Odštartovala detská hasičská liga

Po zimnej prestávke začali aj žiacke súťaže. Prvé kolo Púchovsko-ilavskej detskej hasičskej ligy organizovali hasiči z Lúk.

Dopravná nehoda na dialnici. Vodič s dodávkov skončil v poli (+FOTO)

Včera krátko po štvrtej hodine poobede bola ohlásená dopravná nehoda dodávkového motorového vozidla, ktorá sa stala na 147 km diaľnice D1 v smere na Bratislavu.