V I. šachovej lige si výborne počínali hráči Považskej Bystrice A, ktorí obsadili výborné piate miesto. Dubnica B v závere vyhrala dva zo štyyroch duelov a obsadila desiate miesto.
Prievidza - Pov. Bystrica A 3,5:4,5
I. Gažík – Motúz 0,5:0,5, Dobrotka – Straka 0,5:0,5, V. Gažík - Chovanec 1:0, Helbich - P. Jakubek 0,5:0,5, Kaniansky - Oboňa 0,5:0,5, Lakatoš - Škrabáková 0,5:0,5, Hanko - Peter Budaj 0:1, Gažíková – Capák 0:1.
NŠK Nitra - Dubnica B 5:3
Farkaš – Vojtek 0,5:0,5, Debnár - Bombek 0,5:0,5, Mokoš – Vereš 0,5:0,5,Škreňo – Podoba 1:0, Dlhý – Sukuba 0,5:0,5,Pindeš - Orgoň 0:1, Danko - Pupák 1:0, Zelovič - Prášek 1:0.
8. kolo: Doprastav Bratislava B - Komárno 3:5, Trnava -Dev. N. Ves 3:5, Osuské -Modra 4,5:3,5, Slovan Bratislava C - Levice 5:3.
NŠK Nitra - Pov. Bystrica A 2,5:5,5
Goruša – Motúz 0,5:0,5, Škreňo – Straka 0,5:0,5, Páleš - Oboňa 0:1, Dlhý – Mikušík 1:0, Pindeš - Škrabáková 0:1, Pereszlényi – Kvaššay 0,5:0,5, Danko - Capák 0:1, Motúzová vyhrala bez boja 0:1.
Prievidza - Dubnica B 3,5:4,5
I. Gažík - Vojtek 0:1, Dobrotka - Bombek 0:1, V. Gažík – Vereš 0:1, Kaniansky – Podoba 0,5:0,5, Lakatoš – Sukuba 0:1, Pintér - Orgoň 1:0, Hanko - Pupák 1:0, V. Gažíková - Prášek 1:0.
9. kolo: Doprastav Bratislava B - Levice 5,5:2,5, Trnava -Modra 5:3, Osuské - Dev. N. Ves 4:4, Slovan Bratislava C – Komárno 5:3.
Dev. N. Ves - Pov. Bystrica A 5,5:2,5
Smolen – Jakubek 1:0, Peitl – Oboňa 0:1, J. Šošovička - Škrabáková 0,5:0,5, Kolesár - Peter Budaj 1:0, M. Šošovička – Kvaššay 1:0, Oprea - Capák 0:1, Hričák – Urbanič 1:0, Ochrana – Magerčiak 1:0.
Modra - Dubnica B 2:6
J. Federič – Bombek 0,5:0,5, Klemanič – Vereš 0,5:0,5, Machata – Podoba 0,5:0,5, Kleman - Sukuba 0:1, P. Federič - Orgoň 0:1, Mydlárik - Pupák 0,5:0,5, Hlubovič - Prášek 0:1, Kútny vyhral bez boja 0:1.
10. kolo: NŠK Nitra – Slovan C 3,5:4,5, Prievidza – Doprastav B 6,5:1,5, Levice – Osuské 3:5, Komárno – Trnava 2,5:5,5.
Modra - Pov. Bystrica A 5:3
J. Federič – Jakubek 1:0, Klemanič – Oboňa 0,5:0,5, Machata - Škrabáková 1:0, Baňás - Peter Budaj 0:1, Kleman – Kvaššay 1:0, Matejovič - Capák 1:0, Mydlárik – Urbanič 0,5:0,5, Šusták – Magerčiak 0:1.
Dev. N. Ves - Dubnica B 5:3
Smolen – Bombek 1:0, Peitl – Vereš 0,5:0,5, J. Šošovička – Podoba 1:0, Kolesár - Sukuba 1:0, M. Šošovička - Orgoň 1:0, Oprea - Pupák 0:1, Hričák - Prášek 0,5:0,5, Ochrana - Kútny 0:1.
11. kolo: NŠK Nitra – Doprastav B 2:6, Prievidza - Slovan C 1,5:6,5, Levice – Trnava 2,5:5,5, Komárno – Osuské 3:5.
KONEČNÁ TABUĽKA
1. Dev. N. Ves 11 9 2 0 56,5 29
2. Trnava 11 8 1 2 54,0 25
3. Osuské 11 7 1 3 48,0 22
4. Slovan C 11 6 3 2 47,0 21
5. Pov. Bystrica 11 5 2 4 46,0 17
6. Doprastav B 11 5 1 5 43,5 16
7. KŠC Komárno 11 5 0 6 41,5 15
8. Modra 11 4 2 5 45,0 14
9. NŠK Nitra 11 4 1 6 38,5 13
10. Dubnica B 11 3 1 7 38,5 10
11. Prievidza 11 1 2 8 37,0 5
12. Levice 11 0 2 9 32,5 2