Streda, 20. jún, 2018 | Meniny má Valéria

Tri vysoké prehry futbalistiek

V 2. futbalovej lige sa triu našich zástupcov nedarilo.

H. Nitra - Beluša 5:0 (5:0)

Domáci tím odohral veľmi dobrý prvý polčas, v ktorom rozhodol o osude duelu piatimi gólmi.

Góly: 5. a 30. Maťavková, 14. Zatlkajová, 43. Mauerová (11 m), 45. Ľahká.

H. Nitra: Oršulová – Bírešová, Kluvancová, Dodoková, Píšová, Zatlkajová (79. Bohunská), Šílová, Ľahká, Maťavková, Mauerová (69. Balčiráková), Minichová (46. Drexlerová).

Beluša: Badžgoňová – Juríková, Strapáčová, Smatanová, Musilová, Šešová, Šulíková, Loduhová (42. Ignáciková), Kasenčáková, Jungová, Pavúčková.

Bánovce - Orlové 4:0 (2:0)

V súboji prvých dvoch tímov sa domáce ujali vedenia z jedenástky nariadenej za ruku, Vo vyrovnanom zápase pridali Bánovce druhý gól minútu pred prestávkou z priameho kopu. Po prestávke sa na Orlovčankách prejavovala únava z pohárového zápasu, čo domáce využili na strelenie ďalších dvoch gólov a v predstihu sa stali víťazkami súťaže.

Góly: 8. N. Griačová (11 m), 44. Pistová, 56. K. Griačová, 65. Šupová.

Bánovce: Brachtýrová – S. Škvareninová, Gergeľová (46. Šupová), Striežencová, Flimelová, Pistová, N. Griačová, K. Griačová, Beňadiková (57. Omiláková), Domčeková, Jakubíková.

Orlové: Nečedová – Barenčíková, Kyselová, Michálková (46. Andrič), Chvalníková, Mateášiková, Kresáňová (37. Pavlíková), Hozáková, Drblíková (78. Kršíková), Krasňanová, Šikulová.

Topoľčany - Púchov 8:1 (2:0)

Púchovčanky sa držali dve tretiny zápasu, keď po góle Gabrišovej znížili na 3:1, ale v závere ešte päťkrát inkasovali.

Góly: 13., 63., 77. a 80. Helbichová, 52. a 69. Jánošová, 21. Jenisová, 67. Janíková – 59. Gabrišová.

Topoľčany: Hlinková – Bobocká, Janíková, Helbichová, Rizikyová, Kováčiková, Naňová (52. Machová), Jenisová, Jánošová, Bielichová, Ďurišková.

Púchov: D. Bednárová – Klučková, Kontišová, Mihová, Brišová, Pišojová, Gabrišová, Targošová, Marciňová, Drahutová, Pilátová.

11. kolo: Čaka – Bziny 2:3 (2:1), 7. a 18. Cebuľová – 79. a 87. Baštová, 38. Brúniková.

8. Púchov 11 0 0 11 3:83 0

1. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  2. Kreditná karta – áno alebo nie
  3. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  6. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Jana Kirschner: Som hrdá na to, akých učiteľov som v mojom živote stretla

Súčasťou súťaže Učiteľ Slovenska je aj kampaň ,,Keby som nemal učiteľa, nie som tým, kým som“. Zapojilo sa do nej viacero osobností, jednou z nich je aj speváčka Jana Kirschner.