II. TRIEDA MUŽI
25. kolo: Dulov – Pruské 2:0 (2:0), Pagáč (11 m), Mikšík, Beluša B - Hradčan Lednica 5:1 (2:0), Ďurica 2, Hrubo, Beniak, Ondrašík – Černoško, Stupné - K. Podhradie 2:3 (0:1), Blaško 2 – Ľ. Vlasatý, M. Puček, R. Puček, Sverepec – Lazy 2:2 (0:2), nedohrané, v 75. min odišli hostia z ihriska, Dobrodenka (11 m), P. Kubiš - Kmošena, Marcius, Pružina – Udiča 5:1 (2:1), A. Fabuš 2, Ďuriš 2, J. Topor – M. Drblík, Dohňany – Podvažie 0:2 (0:1), A. Martinka, Bednár, Kvašov – Praznov 4:1 (0:1), J. Kováč (11 m), Eliaš, Pavlis, Gereg – Dánek.
1. Dulov 25 18 4 3 79:26 58
2. K. Podhradie 25 18 3 4 61:19 57
3. Pružina 25 17 5 3 59:24 56
4. Beluša B 25 17 1 7 64:33 52
5. Podvažie 25 11 7 7 40:27 40
6. Udiča 25 11 4 10 48:48 37
7. Sverepec 24 10 3 11 38:46 33
8. Kvašov 25 8 6 11 39:45 30
9. Lazy 24 9 2 13 29:36 29
10. Praznov 25 7 2 16 38:65 23
11. Pruské 25 6 3 16 27:55 21
12. Stupné 25 5 6 14 31:60 21
13. Hr. Lednica 25 6 3 16 27:60 21
14. Dohňany 25 4 5 16 31:67 11
Dohňany majú odrátaných 6 bodov.
III. TRIEDA O POSTUP
7. kolo: Borčice B – Podmanín 1:2 (0:2), nedohrané v 82. min, Palasiewicz – J. Sovík, T. Kostelanský, nedohrané v 82. min, Kameničany - FC Púchov 5:2 (3:1), P. Buday 2, Trenčan 2, Visolajský - Ďurčo – Kalus, Novosedliak, Kolačín – Bodiná 4:0 (1:0), Michálik 3, Hruboš, Č. Kameň – Šebešťanová 1:2 (0:0), Paliesek – Kaprálik, Zemančík (11 m).
1. Borčice B 12 10 2 0 56:9 32
2. Šebešťanová 13 10 1 2 39:19 31
3. Kolačín 13 6 1 6 36:31 19
4. Kameničany 13 4 4 5 20:28 16
5. Podmanín 12 4 2 6 23:24 14
6. Č. Kameň 13 3 4 6 19:26 13
7. FC Púchov 13 3 1 9 15:43 10
8. Bodiná 13 1 5 7 13:41 8
III. TRIEDA O UMIESTNENIE
7. kolo: Trstie – Mikušovce 4:1 (1:0), Baninec 3, T. Bušík - M. Meliška, Dynamo Orlové - D. Breznica 4:2 (3:0), Janíček 2, Urík, Lutišan – M. Dubový, Dorotčin, Vrchteplá - Tunežice 1:2 (0:0), Zadňančin (11 m) – Prekop 2, Lúky – Prejta 4:6 (3:3), Maslák 2, Martinko, Luliak – Ševela 2, Bagin 2, Laštinec, Čižmárik.
9. Prejta 13 9 0 4 37:22 27
10. Tunežice 13 8 2 3 31:21 26
11. D. Breznica 13 7 2 4 40:28 23
12. Mikušovce 13 6 2 5 29:18 20
13. Dynamo Orlové 13 6 1 6 32:36 19
14. Vrchteplá 13 5 1 7 25:29 16
15. Trstie 13 4 2 7 19:24 14
16. Lúky 13 1 2 10 22:57 5
I. TRIEDA DORAST
25. kolo: Udiča – Prejta 6:0 (5:0), nedohrané v 51. min pre nízky počet hráčov hostí, T. Drblík 4, M. Matušík, T. Trško, Sverepec – Košeca 0:3 (0:1), Buran, P. Otáhel, B. Otáhel, Dohňany – Streženice 0:5 (0:4), Mikas, Michal Šesták, Miloš Šesták, Krajči, Loduha, Ladce – Visolaje 14:0 (6:0), Kvasnica 3, Kandráč 3, Chovanec 2, Pravda 2, Průša, Zakopčan, Melúch, Laskovič, D. Mariková, Bolešov a Jasenica má voľno.
1. Košeca 19 16 0 3 100:11 48
2. Streženice 19 13 5 1 80:14 44
3. Udiča 19 12 1 6 69:34 37
4. Ladce 19 11 3 5 84:32 36
5. Bolešov 19 8 1 10 29:58 25
6. Visolaje 19 8 1 10 41:76 25
7. Jasenica 19 7 3 9 46:61 24
8. D. Mariková 19 6 4 9 30:32 22
9. Dohňany 19 6 3 10 35:52 21
10. Sverepec 20 3 6 11 25:41 15
11. Prejta 19 1 1 17 12:140 4
II. TRIEDA DORAST
20. kolo: H. Poruba – Pružina 9:1 (7:1) nedohrané pre nízky počet hráčov hostí v 57. min, Š. Dražkovec 4, P. Hudec 2, Hofierka 2, Čuga – Vrábel, Praznov – Mikušovce 7:2 (3:1), Lazar 3, Šamaj, Galát, Dvorščík, M. Šaradín – Juraj Monček, vlastný, Tuchyňa – Lysá 2:1 (0:0), Hutyra, Juríček – Ľ. Hoždora, Kvašov – Podvažie 3:3 (2:0), A. Gorelka 3 – Ščasník 3.
1. Tuchyňa 20 16 2 2 62:24 50
2. Praznov 20 14 2 4 76:27 44
3. Pružina 20 9 4 7 61:52 31
4. Kvašov 20 6 7 7 45:51 25
5. Lysá 20 7 3 10 50:62 24
6. H. Poruba 20 6 4 10 57:58 22
7. Mikušovce 20 5 6 9 21:33 21
8. Podvažie 20 2 2 16 24:89 8
I. TRIEDA ŽIACI
25. kolo: Pruské - D. Mariková 1:5 (1:2), Čerepan – Tučník 2, Zábojník 2, Adamčík, FK Lednica – Ladce 0:0, Ilava – Domaniža 3:0 (2:0), Prekop 2, Mihálik, Sverepec – Košeca 0:0, Dynamo Orlové – Udiča 2:3 (1:2), Gardian 2 – V. Matušík, J. Trško, Melicherík, Dohňany – Streženice 0:3 (0:0), Macko, Hrnčík, Deneš, Prečín – Plevník 4:2 (2:2), Birošík 4 – Hanulík, D. Gaňa.
1. Domaniža 25 18 5 2 88:24 59
2. FK Lednica 25 16 5 4 45:16 53
3. Plevník 25 16 2 7 68:29 50
4. Sverepec 25 14 8 3 38:19 50
5. Udiča 25 12 4 9 48:40 40
6. Ilava 25 12 2 11 64:63 38
7. D. Mariková 25 10 6 9 34:22 36
8. Košeca 25 8 6 11 44:43 30
9. Ladce 25 8 5 12 39:51 29
10. Dyn. Orlové 25 8 3 14 50:72 27
11. Pruské 25 6 7 12 31:57 25
12. Prečín 25 6 4 15 51:85 22
13. Streženice 25 4 6 15 22:51 18
14. Dohňany 25 4 3 18 29:79 15
II. TRIEDA ŽIACI
21. kolo: Mikušovce – Jasenica 1:9 (0:4), Meliška - E. Slamka 4, Klabník 2, G. Kalaš, Babiar, Ondraský, Kolačín – Bolešov 1:3 (1:1), Kupecký – Špirka 2, Mišovec, Pružina – Lysá 3:3 (2:0), Kozík 2, Kolek – Repka 2, Riedel, H. Poruba – Horovce 10:0 (7:0), Juríček 5, Živčicová 3, Meliš, T. Staňo, Pov. Bystrica B – Stupné 12:1 (9:0), Stanček 3, Urgoš 2, Steiner 2, Galko 2, Spišiak, Svorada, Uriča – Mikušík, Lazy – Tuchyňa 11:0 (7:0), Novosad 6, Hodoško 2, Jánovský, Ondrička, Patrik Bubeník.
1. Jasenica 21 17 4 0 113:13 55
2. Lysá 21 16 1 4 98:34 49
3. Pružina 21 13 3 5 71:26 42
4. Pov. Bystrica B 21 13 1 7 88:54 40
5. Bolešov 21 12 3 6 67:27 39
6. H. Poruba 21 12 1 8 76:52 37
7. Lazy 21 10 3 8 66:38 33
8. Horovce 21 9 0 12 42:64 27
9. Stupné 21 7 1 13 35:61 22
10. Mikušovce 21 3 1 17 38:80 10
11. Tuchyňa 21 3 0 18 15:154 9
12. Kolačín 21 2 0 19 21:127 6