MŠK po nevydarenej sezóne túžia po play off

Sezóna 2013/2014 skončila pre považskobystrických hádznárov nečakane skoro už v marci. Siedme miesto bolo neúspechom, ktorí už v klube nechcä zopakovať.

Považskobystričania (v modorm) chcú absolvovať úspešnejšiu sezónu.Považskobystričania (v modorm) chcú absolvovať úspešnejšiu sezónu. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

"Po sezóne sme trénovali, nasledovali dovolenky a od 14. júla začala letná príprava v domácich podmienkach. Spolu s mužmi pod vedením trénera Straku a asistenta Valáška trénujú aj starší dorastenci. Od 29. júla okrem kondície začíname so sériou prípravných zápasov. Do začiatku súťaže ich máme v pláne štrnásť, z toho štyri doma. Fanúšikovia uvidia dvakrát Karvinú, potom Frýdek Místek a Hranice. Štyri zápasy odohráme na turnaji v Jičíne, tri v rakúskom linzi, ďalšie zápasy hráme v Hlohovci, Karvinej a Hraniciach. V kádri došlo k niekoľkým zmenám, odišiel iba brankár Dobroň do Martina. veľkými posilami by mal byť odchovanec, brankár Ľubomír Drápal, ktorý prestúpil z Topoľčian. Dvojmetrová ľavá či stredná spojka Jaroslav Dyba bol vlani v drese Frýdku Místku najlepším strelcom českej extraligy. Z ŠKP Bratislava sa vrátil pivot Šimon Macháč a z Martinu pribudla spojka Pavel Franko. V kádri je 21 hráčov, myslím, že oproti najväčším konkurentom - N. Zámkom, Košiciam, či ŠKP sme na tom lepšie. Kým spomínané tímy sa skôr oslabili, my sme sa posilnili. Preto je naším cieľom jednoznačne postup do prvej šestice a potom do play off.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Na brankárskom poste za jednotkou Drápalo budú o miesto bojovať Biel s Makayom, v zálohe je nádejný Gálik. Na pivote okrem reprezentanta Adamčíka a Hároníka pribudol Š. Macháč, na ľavom krídle okrem J. Kozáka hrajú Cifra a M. Macháč. Na spojkách máme Dybu, ktorý môže hrať aj v obrane, ďalej Firita, Dvorščíka, M. Kozáka, Valla, Mariána Gardiana, Strelca, Juráka a Franka. Problematickým postom je pravé krídlo, kde sú iba R. Sapák a doliečujúci sa Kostelanský.

Dúfame, že budeme tešiť divákov dobrou hrou a výsledkami, o čom by sme ich radi presvedčili už v zápase 1. kola v sobotu 30. augusta, keď o 18. h privítame doma Nové Zámky," priblížil situáciu v klube hrajúci Manžér Ľuboš Cifra.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Tisíce ľudí sa tešia z vyšších platov
  2. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  3. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  4. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  5. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  6. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  7. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  8. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 104 266
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 22 357
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 12 172
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 7 208
  5. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 851
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 5 342
  7. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 549
  8. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 4 194
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Obľúbený predajca elektroniky NAY pokračuje vo svojom VEĽKOM VÝPREDAJI.


Dekan farnosti v Považskej Bystrici Pavol Mazúch.

Na cirkevné stavby sa nevzťahujú dotácie či eurofondy.


1
Skončili v sebe tri autá.

K nehode došlo v piatok ráno.


Žilinské Sladkosti pre hostí o tom presviedčajú už 10 rokov.


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu