Viac foto na http://povazska.sme.sk/c/7322723/futbalovy-turnaj-v-stupnom.html
Výsledky:
Papradno – Brvnište 2:1 (1:1)
Góly: Kozáčik 2 – Čelko (11 m).
Papradno malo v prvom polčase viacero šancí, ale J. Čapliar nestačil iba na Kozáčikovu strelu z bezprostrednej blízkosti. Brvnišťania nastrelili brvno, do prestávky vyrovnal Čelko z jedenástky. Päť minút pred koncom brankár Brvnišťa neudržal loptu po strele z uhla a pohotový Kozáčik ju dorazil do siete.
Stupné – Jasenica 1:3 (0:1)
Góly: Martin Urblík 1:2 - Juraj Bednár, Jakubec, F. Šterdas.
Žreb postavil aj v druhom zápase proti sebe susedné tímy. Hostia z Jasenice získali v prvom polčase jednogólové vedenie, ktoré v druhom polčase zvýšili na 0:2. Stupné dalo kontaktný gól, ale F. Šterdas tretím gólom definitívne posunul Jasenicu do finále.
O 3. miesto:
Stupné – Brvnište 0:5 (0:2)
Góly: Španihel 2, F. Hároník, Čelko, Šlesár.
Domáci nenašli dosť síl, aby sa popasovali aspoň o tretiu priečku. O súťaž vyššie hrajúci hostia si schuti zastrieľali a Stupné vyprevadili s päťgólovým prídelom.
Finále:
Papradno – Jasenica
1:1 (1:0), p. k. 2:1
Góly: J. Pavlík – Adamík.
Vo finále začali lepšie hráči Papradna a po góle J. Pavlíka viedli. Po prestávke Adamík vyrovnal, a keď už ďalší gól nepadol, prišli na rad penalty, ktoré lepšie zvládlo Papradno.
V prestávke turnaja si zmerali sily domáci žiaci Stupného s mladším dorastom Brvnišťa, ktorý zvíťazil 0:2.
Rozhodovali Koleno a Vadovský.