Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Dorastenci Pov. Bystrice majú plný počet bodov

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Ilavský dorast (v modrom) v 4. lige podľahol doma Plevníku.Ilavský dorast (v modrom) v 4. lige podľahol doma Plevníku. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

2. kolo: Michalovce - Trnava 1:5, Senec - Slovan 0:4, Žilina - Ružomberok 4:0, Bardejov - Podbrezová 3:1, Trenčín - Nitra 1:1, Košice - Senica 1:2, Prešov - B. Bystrica 1:0.

1. Žilina 2 2 0 0 9:1 6

2. Slovan 2 2 0 0 6:0 6

3. Prešov 2 2 0 0 4:1 6

4. Trnava 2 1 1 0 6:2 4

Skryť Vypnúť reklamu

5. Bardejov 2 1 1 0 4:2 4

6. B. Bystrica 2 1 0 1 4:2 3

7. Senica 1 1 0 0 2:1 3

8. Trenčín 1 0 1 0 1:1 1

9. Nitra 1 0 1 0 1:1 1

10. Košice 2 0 0 2 2:6 0

11. Michalovce 1 0 0 1 1:5 0

12. Podbrezová 2 0 0 2 2:8 0

13. Senec 2 0 0 2 1:7 0

Skryť Vypnúť reklamu

14. Ružomberok 2 0 0 2 0:6 0

1. LIGA ML. DORAST U 17

1. kolo: Žilina - Podbrezová 6:0.

2. kolo: Trnava - Michalovce 4:0, B. Bystrica - Senec 2:0, Senica - Košice 1:1, Nitra - Trenčín 1:1, Podbrezová - Bardejov 1:1, Slovan - Žilina 4:0, Ružomberok - Prešov hrajú 20. 8.

1. Trnava 2 2 0 0 5:0 6

2. Košice 2 1 1 0 5:2 4

3. Nitra 2 1 1 0 4:3 4

4. Slovan 1 1 0 0 4:0 3

5. Žilina 2 1 0 1 6:4 3

Skryť Vypnúť reklamu

6. B. Bystrica 2 1 0 1 3:4 3

7. Senica 1 0 1 0 1:1 1

8. Trenčín 1 0 1 0 1:1 1

9. Bardejov 2 0 1 1 1:2 1

10. Podbrezová 2 0 1 1 1:7 1

11. Senec 1 0 0 1 0:2 0

12. Michalovce 2 0 0 2 2:7 0

13. Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0

14. Prešov 0 0 0 0 0:0 0

1. LIGA ML. DORAST U 16

1. kolo: Žilina - Podbrezová 4:0.

2. kolo: Trnava - Michalovce 1:0, B. Bystrica - Senec 1:0, Senica - Košice 3:0, Nitra - Trenčín 2:1, Podbrezová - Bardejov 0:0, Slovan - Žilina 1:0, Ružomberok - Prešov hrajú 20. 8.

1. Nitra 2 1 1 0 3:2 4

2. B. Bystrica 2 1 1 0 2:1 4

3. Bardejov 2 1 1 0 1:0 4

4. Žilina 2 1 0 1 4:1 3

5. Senica 1 1 0 0 3:0 3

6. Slovan 1 1 0 0 1:0 3

7. Trnava 2 1 0 1 1:1 3

8. Michalovce 2 0 1 1 1:2 1

9. Košice 2 0 1 1 1:4 1

10. Podbrezová 2 0 1 1 0:4 1

11. Trenčín 1 0 0 1 1:2 0

12. Senec 1 0 0 1 0:1 0

13. Prešov 0 0 0 0 0:0 0

14. Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0

2. LIGA ST. DORAST

3. kolo: Nové Zámky – Dubnica 2:6 (2:2), 43. Holeček, 45. Boroš – 28., 72. a 78. Krošlák, 12. Habánik, 55. Kohút, 71. A. Brix, Púchov - Dun. Streda 2:3 (1:1), 41. vlastný Polák, 50. Bielik – 8. a 46. Mészáros, 83. Gacsal (11 m), PFA ViOn Zl. Moravce - Dúbravka 1:1, ČFK Nitra - J. Bohunice 2:1, Inter - Levice 0:3, Skalica - Topoľčany 1:4, Horná Nitra - Lok. Trnava 1:2, Karlova Ves - Myjava 3:0.

1. D. Streda 3 3 0 0 11:3 9

2. Dubnica 3 2 0 1 9:5 6

3. Topoľčany 3 2 0 1 7:3 6

4. Karl. Ves 3 2 0 1 6:3 6

5. Lok. Trnava 3 2 0 1 4:3 6

6. ČFK Nitra 3 2 0 1 3:3 6

7. Inter 3 2 0 1 4:5 6

8. Zl. Moravce 3 1 2 0 4:3 5

9. Dúbravka 3 1 1 1 6:4 4

10. J. Bohunice 3 1 1 1 3:3 4

11. Myjava 3 1 0 2 5:6 3

12. Horná Nitra 3 1 0 2 6:8 3

13. Levice 3 1 0 2 5:7 3

14. Púchov 3 1 0 2 6:9 3

15. Skalica 3 0 0 3 3:9 0

16. N. Zámky 3 0 0 3 3:11 0

2. LIGA ML. DORAST

3. kolo: Nové Zámky – Dubnica 1:3 (1:1), 3. Csief – 12. Levai, 51. Ondrejík, 71. Remšík, Púchov - Dun. Streda 0:2 (0:1), 14. vlastný Kováč, 71. Lenárt, PFA ViOn Zl. Moravce - Dúbravka 2:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 2:8, Inter - Levice 0:1, Skalica - Topoľčany 5:0, Horná Nitra - Lok. Trnava 0:1, Karlova Ves - Myjava 0:4.

1. Dun. Streda 3 3 0 0 11:1 9

2. Zl. Moravce 3 3 0 0 10:0 9

3. Myjava 3 3 0 0 8:2 9

4. J. Bohunice 3 2 0 1 12:6 6

5. Dubnica 3 2 0 1 8:3 6

6. ČFK Nitra 3 2 0 1 7:9 6

7. Skalica 3 1 1 1 5:3 4

8. Lok. Trnava 3 1 1 1 2:3 4

9. Dúbravka 3 1 0 2 6:5 3

10. Púchov 3 1 0 2 5:6 3

11. Inter 3 1 0 2 3:4 3

12. Levice 3 1 0 2 3:6 3

13. Horná Nitra 3 1 0 2 4:8 3

14. Karl. Ves 3 1 0 2 3:9 3

15. N. Zámky 3 0 0 3 3:12 0

16. Topoľčany 3 0 0 3 0:13 0

3. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Hlohovec – Galanta 2:0.

3. kolo: Brvnište - Galanta 6:1 (3:0), 73. a 77. Čebek, 6. Mário Hároník, 12. Benedék vlastný, 40. Litera, 80. Zelenák (11 m) – 57. Čapičík, Šurany - Led. Rovne 2:2 (2:1), 25. Ölvecký, 27. Krchňák – 16. a 56. Pecuš (druhý z 11 m), Pov. Bystrica - Partizánske 1:0 (0:0), Otradovec, PFA B Vráble - Štúrovo 9:0, Šaľa - Šamorín 3:1, Bánovce - Komárno 2:2, Piešťany – D. Streda B 2:0, Hlohovec - Nové Mesto 0:3.

1. Pov. Bystrica 3 3 0 0 9:0 9

2. Vráble 3 2 1 0 14:3 7

3. Bánovce 3 2 1 0 10:6 7

4. N. Mesto 2 2 0 0 13:4 6

5. Brvnište 3 2 0 1 13:4 6

6. Šaľa 3 2 0 1 10:6 6

7. Partizánske 3 2 0 1 7:5 6

8. Komárno 3 1 2 0 11:4 5

9. Šurany 3 1 1 1 6:10 4

10. Šamorín 2 1 0 1 2:3 3

11. Hlohovec 3 1 0 2 2:4 3

12. Piešťany 3 1 0 2 9:15 3

13. Led. Rovne 3 0 1 2 3:11 1

14. D. Streda B 3 0 0 3 2:9 0

15. Galanta 3 0 0 3 2:13 0

16. Štúrovo 3 0 0 3 0:16 0

3. LIGA ML. DORAST

1. kolo: Hlohovec – Galanta 1:1. 3. kolo: Brvnište - Galanta 3:4 (2:1), 29. Maríkovec, 37. Chovančík, 74. Jandušík - 51. a 59. Kiss, 19. Madarász, 70. Wittenberger (11 m), Šurany - Led. Rovne 1:0 (0:0), 55. Löbl, Pov. Bystrica - Partizánske 0:1 (0:1), 7. Opavský, Šaľa - Šamorín 6:1, PFA B Vráble - Štúrovo 0:2, Piešťany – D. Streda B 1:3, Bánovce - Komárno 2:0, Hlohovec - Nové Mesto 4:0.

1. Šaľa 3 3 0 0 19:2 9

2. Štúrovo 3 2 1 0 9:3 7

3.  D. Streda B 3 2 1 0 9:3 7

4. Komárno 3 2 0 1 5:2 6

5. Partizánske 3 2 0 1 3:6 6

6. Hlohovec 3 1 2 0 7:3 5

7. Piešťany 3 1 1 1 4:5 4

8. Šurany 3 1 1 1 3:4 4

9. Galanta 3 1 1 1 6:12 4

10. Bánovce 3 1 0 2 3:6 3

11. Led. Rovne 3 0 2 1 2:3 2

12. Brvnište 3 0 1 2 7:9 1

13. N. Mesto 2 0 1 1 1:5 1

14. Šamorín 2 0 1 1 3:8 1

15. Pov. Bystrica 3 0 1 2 1:6 1

16. Vráble 3 0 1 2 1:6 1

4. LIGA DORAST

1. kolo: N. Rudno – D. Vestenice 5:1.

3. kolo: Ilava - Plevník 1:7 (0:3), 83. Medňanský – 42., 57. a 81. Lukáč, 19. Mieris, 45. Slaninka (11 m), 48. A. Buday, 69. Štefina, Beluša - Dolná Súča 2:1 (0:1), 53. Hromka, 72. Bulejčík – 15. Sedláček, Bošany – Borčice 0:5 (0:1), 63. a 89. Hudcovský, 11. Mikula, 57. A. Bartoš, 71. Úradník, Holíč - N. Dubnica 0:6 (0:3), 36. a 42. Pupiš, 46. a 73. Karvaš, 16. Kucharík, 77. Murárik, V. Kostoľany - D. Vestenice 10:1, Nemšová - Tr. Stankovce 6:0, Boleráz - N. Rudno 0:3, Nováky – Vrbové 0:8.

1. Borčice 3 3 0 0 19:1 9

2. Vrbové 3 3 0 0 19:1 9

3. Nemšová 3 2 1 0 10:1 7

4. Plevník 3 2 1 0 10:3 7

5. V. Kostoľany 3 2 0 1 13:3 6

6. N. Rudno 3 2 0 1 8:3 6

7. Beluša 3 2 0 1 8:6 6

8. N. Dubnica 3 1 2 0 8:2 5

9. Bošany 3 1 1 1 5:8 4

10. D. Súča 3 1 0 2 9:5 3

11. D. Vestenice 3 1 0 2 5:16 3

12. Tr. Stankovce 3 0 1 2 6:14 1

13. Holíč 3 0 1 2 0:14 1

14. Nováky 3 0 1 2 5:22 1

15. Ilava 3 0 0 3 4:14 0

16. Boleráz 3 0 0 3 0:16 0

5. LIGA DORAST

3. kolo: Košeca - Stará Turá 5:3 (1:2), 36. a 75. Majerech, 81. a 90. Golej, 48. Mihálik – 32. a 70. Biháry (druhý z 11 m), 25. Szekfu, Papradno - Tr. Turná 5:1 (3:0), 31. Pauk (11 m), 35. A. Gáborík, 44. Hrebičík, 70. M. Gardoň, 76. Galko – 64. Horňák, Kanianka – Streženice 3:0 (2:0), 15. Škultéty, 17. Špeťko, 54. Klinec (88. Adamec – Kanianka nepremenil 11 – tku), Domaniža - Prečín odložené na 27. 8. o 17. h, Bošáca – Dubodiel 3:1, Šimonovany – Chynorany 9:3, Opatová – Častkovce 3:0, Drietoma - Klátová N. Ves hrajú 29.

1. Kanianka 3 3 0 0 16:0 9

2. Bošáca 3 3 0 0 10:3 9

3. Košeca 3 2 1 0 8:5 7

4. Opatová 3 2 0 1 9:2 6

5. Kl. N. Ves 2 2 0 0 6:1 6

6. Drietoma 2 2 0 0 4:2 6

7. Šimonovany 3 2 0 1 14:18 6

8. Papradno 2 1 1 0 7:3 4

9. Dubodiel 3 1 0 2 14:8 3

10. Chynorany 3 1 0 2 6:12 3

11. Prečín 1 0 1 0 2:2 1

12. St. Turá 3 0 1 2 5:11 1

13. Častkovce 3 0 0 3 1:6 0

14. Domaniža 2 0 0 2 1:6 0

15. Streženice 3 0 0 3 2:11 0

16. Tr. Turná 3 0 0 3 3:18 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

2. kolo: Púchov – Spartak Trnava 0:5 (0:0), 36., 45., 60. a 66. Konečný, 52. Šarmír, Trenčín - FC Nitra 3:0, Inter - Levice 0:0, Senec - Dun. Streda 2:0, Karlova Ves - Senica 0:11, Myjava - Horná Nitra 2:1, Šamorín - Slovan hrajú 9. 9.

1. Senica 2 2 0 0 12:0 6

2. Spartak Trnava 2 1 1 0 8:3 4

3. Myjava 2 1 1 0 5:4 4

4. Slovan 1 1 0 0 8:0 3

5. FC Nitra 2 1 0 1 5:3 3

6. Trenčín 2 1 0 1 3:1 3

7. Senec 1 1 0 0 2:0 3

8. D. Streda 2 1 0 1 3:2 3

9. H. Nitra 2 1 0 1 2:2 3

10. Inter 2 0 1 1 0:1 1

11. Levice 2 0 1 1 0:8 1

12. Šamorín 0 0 0 0 0:0 0

13. Púchov 2 0 0 2 0:10 0

14. Karl. Ves 2 0 0 2 0:14 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

2. kolo: Púchov – Spartak Trnava 1:2 (0:1), 62. Haviar – 16. Durdy, 40. Bindics, Trenčín - FC Nitra 1:2, Inter - Levice 2:1, Senec - Dun. Streda 0:3, Karlova Ves - Senica 0:5, Myjava - Horná Nitra 3:0, Šamorín - Slovan hrajú 9. 9.

1. Spartak Trnava 2 2 0 0 10:1 6

2. Dun. Streda 2 2 0 0 8:0 6

3. Senica 2 2 0 0 8:1 6

4. FC Nitra 2 2 0 0 6:1 6

5. Inter 2 2 0 0 5:2 6

6. Slovan 1 1 0 0 8:0 3

7. Myjava 2 1 0 1 3:8 3

8. Šamorín 0 0 0 0 0:0 0

9. Trenčín 2 0 0 2 2:5 0

10. Senec 1 0 0 1 0:3 0

11. Púchov 2 0 0 2 1:6 0

12. Horná Nitra 2 0 0 2 1:6 0

13. Levice 2 0 0 2 1:10 0

14. Karl. Ves 2 0 0 2 0:10 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Púchov - Nitra 1:12 (1:5), 29. Jandušík – 16., 17., 56., 57. a 59. Földési, 27. a 45. Druga, 12. Javro, 13. Slaný, 35. Valko, 47. Ballay, 58. Zábojník.

2. kolo: Spartak Trnava – Púchov 32:1 (14:1), 3., 7., 31., 37. a 38. Záhumenský, 18., 24., 45., 47. a 53. Grunský, 2., 49. a 59. Horváth, 5., 19. a 25. Orihel, 12., 23. a 57. Rippel, 17., 48. a 50. Ševčík, 20. a 51. Balažovič, 33. a 35. Dibala, 49. a 54. Ďurina, 10. Mego, 22. Staráček, 42. Diaz, 55. Drobena - 13. Taraba, FC Nitra - Trenčín 16:6, Levice - Senec 5:1, D. Streda - Šamorín 8:4, Senica - Karlova Ves 8:8, Slovan - Inter 9:7, Horná Nitra - Myjava 1:4.

1. Spartak Trnava 2 2 0 0 51:2 6

2. FC Nitra 2 2 0 0 28:7 6

3. Karl. Ves 2 1 1 0 20:10 4

4. Senica 2 1 1 0 20:13 4

5. Levice 1 1 0 0 5:1 3

6. Slovan 1 1 0 0 9:7 3

7. D. Streda 2 1 0 1 10:16 3

8. Myjava 2 1 0 1 5:20 3

9. Inter 1 0 0 1 7:9 0

10. Horná Nitra 1 0 0 1 1:4 0

11. Šamorín 1 0 0 1 4:8 0

12. Senec 1 0 0 1 1:5 0

13. Trenčín 2 0 0 2 11:28 0

14. Púchov 2 0 0 2 2:44 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Púchov - Nitra 2:28 (2:12), 15. Trško, 25. Solík – 2., 3., 36., 37. a 39. Gerši, 6., 20., 31., 33. a 35. Neštrák, 20., 22., 50., 54. a 59. Rák, 23., 35., 55. a 57. Čaládi, 21. a 24. Homola, 25. Tóth, 25. Rumanovský, 30. Mikuš, 32. Bečica, 38. Czako, 44. Manduch, 58. Kozma.

2. kolo: Spartak Trnava – Púchov 24:2 (13:0), 26., 43, 45., 46., 48. a 54. Mrva, 9., 52., 55. a 60. Mišo, 11., 35. a 58. Čambor, 4. a 16. Karhan, 5. a 7. Bachratý, 8. a 19. Petráš, 3. Javorek, 9. Púchlo, 14. Klokner, 28. Kukuč, 32. Hlavatovič – 38. Brezina, 13. Ziegler, FC Nitra - Trenčín 10:14, Dun. Streda - Šamorín 5:11, Levice - Senec 6:9, Senica - Karlova Ves 11:6, Slovan - Inter 10:7, Horná Nitra - Myjava 9:1.

1. Spartak Trnava 2 2 0 0 29:3 6

2. Trenčín 2 2 0 0 28:15 6

3. FC Nitra 2 1 0 1 38:16 3

4. Horná Nitra 1 1 0 0 9:1 3

5. Šamorín 1 1 0 0 11:5 3

6. Slovan 1 1 0 0 10:7 3

7. Senec 1 1 0 0 9:6 3

8. Karl. Ves 2 1 0 1 17:20 3

9. Senica 2 1 0 1 16:20 3

10. Inter 1 0 0 1 7:10 0

11. Levice 1 0 0 1 6:9 0

12. Dun. Streda 2 0 0 2 14:22 0

13. Myjava 2 0 0 2 2:14 0

14. Púchov 2 0 0 2 4:52 0

2. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Dubnica - Nové Zámky 8:0 (5:0), 20., 63. a 68. Káčer, 14. a 37. Kopilec, 4. Dubnička, 8. Holba, 26. Brezina, ČFK Nitra - Pov. Bystrica 3:0 (1:0), 30. Mego, 56. Berec, 6č. Lérint, PFA ViOn Zl. Moravce - Piešťany 6:0, Nováky - Sereď 1:1, Topoľčany - Hlohovec 4:2, Komárno - Galanta 2:1, Lok. Trnava - Šaľa 4:2, Skalica - Partizánske 1:1.

1. Dubnica 3 3 0 0 21:2 9

2. Zl. Moravce 3 3 0 0 15:0 9

3. Lok. Trnava 3 2 1 0 7:3 7

4. Galanta 3 2 0 1 12:4 6

5. ČFK Nitra 3 2 0 1 6:3 6

6. Komárno 3 2 0 1 7:5 6

7. Topoľčany 3 2 0 1 6:5 6

8. Partizánske 3 1 2 0 4:2 5

9. Skalica 3 1 1 1 8:6 4

10. N. Zámky 3 1 1 1 2:8 4

11. Piešťany 3 1 0 2 6:9 3

12. Nováky 3 0 2 1 3:8 2

13. Sereď 3 0 1 2 1:7 1

14. Pov. Bystrica 3 0 0 3 1:11 0

15. Šaľa 3 0 0 3 5:16 0

16. Hlohovec 3 0 0 3 2:17 0

2. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Dubnica - Nové Zámky 9:3 (3:2), 23., 31., 48. a 52. Štiblárik, 9., 41. a 55. Cyprian, 556. a 60. Rešetka – 17. Adamec, 35. Holeček (11 m), 57. Ba, ČFK Nitra - Pov. Bystrica 4:3 (1:1), 37. a 39. Zdýchavský, 3. Nagy, 44. Uller – 20. M. Lehotský, 48. Mikloš, 50. Mokráš, PFA ViOn Zl. Moravce - Piešťany 11:0, Nováky - Sereď 1:1, Topoľčany - Hlohovec 1:4, Komárno - Galanta 0:3, Lok. Trnava - Šaľa 0:3, Skalica - Partizánske 13:0.

1. Skalica 3 3 0 0 25:4 9

2. Dubnica 3 3 0 0 21:4 9

3. Galanta 3 3 0 0 15:2 9

4. Zl. Moravce 3 2 0 1 19:7 6

5. N. Zámky 3 2 0 1 16:10 6

6. Šaľa 3 2 0 1 5:2 6

7. Hlohovec 3 2 0 1 12:11 6

8. ČFK Nitra 3 2 0 1 10:10 6

9. Topoľčany 3 1 0 2 11:12 3

10. Lok. Trnava 3 1 0 2 3:6 3

11. Pov. Bystrica 3 1 0 2 4:14 3

12. Partizánske 3 1 0 2 7:18 3

13. Sereď 3 0 1 2 4:15 1

14. Nováky 3 0 1 2 3:19 1

15. Komárno 3 0 0 3 0:5 0

16. Piešťany 3 0 0 3 3:19 0

3. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Beluša - N. Pravno 2:3 (1:1), 30. a 57. Hrubo – 12. Balčirák, 48. Polevka, 62. Jokl, N. Dubnica - Dubnica B 0:3 (0:1), 20. Mutala, 56. Habšuda, 67. Fraštík, Nové Mesto – Papradno 9:0 (5:0), 18., 26., 30. a 60. Gajdošík, 14. a 55. Macko, 5. Fabo, 44. Adamkovič, 45. Púchly, Bánovce - Led. Rovne 3:1 (1:0), 31. Dráb, 60. Kráľ, 69. Zelenák – 66. Páleš, N. Rudno – Trenčín 1:7, Kanianka - Z. Kostoľany 3:3, Nemšová - D. Vestenice 12:0.

1. Nemšová 1 1 0 0 12:0 3

2. N. Mesto 1 1 0 0 12:0 3

3. Trenčín 1 1 0 0 7:1 3

4. Dubnica B 1 1 0 0 3:0 3

5. Bánovce 1 1 0 0 3:1 3

6. N. Pravno 1 1 0 0 3:2 3

7. Kanianka 1 0 1 0 3:3 1

8. Z. Kostoľany 1 0 1 0 3:3 1

9. Beluša 1 0 0 1 2:3 0

10. L. Rovne 1 0 0 1 1:3 0

11. N. Dubnica 1 0 0 1 0:3 0

12. N. Rudno 1 0 0 1 1:7 0

13. Papradno 1 0 0 1 0:9 0

14. D. Vestenice 1 0 0 1 0:12 0

3. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: N. Dubnica - Dubnica B 13:1 (7:1), 1., 3., 8., 40., 42. a 59. Sokolík, 22., 52. a 54. Hajdina, 5. a 31. Kaliňák, 34. a 46. J. Hadzima – 16. Jambrich, Nové Mesto – Papradno 14:0 (7:0), 3., 4., 28., 35. a 57. Pastorek, 6., 25. a 50. Šimlovič, 7. a 38. Dedík, 45. a 55. Gúčik, 35. Kovačovic, 43. Bolech, Beluša - N. Pravno 0:1 (0:1), 23. Elischer (25. Elischer nepremenil 11 – tku), Bánovce - Led. Rovne 2:5 (2:1), 3. Zdychavský, 14. Kyselica – 37., 48., 55. a 56. Szekely, 19. Strapko, N. Rudno – Trenčín 2:8, Kanianka - Z. Kostoľany 8:0, Nemšová - D. Vestenice 19:0.

1. Nemšová 1 1 0 0 19:0 3

2. N. Mesto 1 1 0 0 14:0 3

3. N. Dubnica 1 1 0 0 13:1 3

4. Kanianka 1 1 0 0 8:0 3

5. Trenčín 1 1 0 0 8:2 3

6. L. Rovne 1 1 0 0 5:2 3

7. N. Pravno 1 1 0 0 1:0 3

8. Beluša 1 0 0 1 0:1 0

9. Bánovce 1 0 0 1 2:5 0

10. N. Rudno 1 0 0 1 2:8 0

11. Z. Kostoľany 1 0 0 1 0:8 0

12. Dubnica B 1 0 0 1 1:13 0

13. Papradno 1 0 0 1 0:14 0

14. D. Vestenice 1 0 0 1 0:19 0

REGIÓN ŽIAČKY

MFK Dubnica pozýva do svojho tímu dievčatá narodené po 1.1.1999. Info: Jozef Kamenčík - 0907 124 824, Jozef Antol – 0905 923 735.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 750
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 665
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 272
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 455
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 345
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 130
  7. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 042
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 884
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 128
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 941
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Plánované operácie len s negatívnym testom

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici plánované operácie nezrušila. Pacient však musí mať pred nástupom na oddelenie negatívny test na Covid-19.

Hematologicko-transfúzne oddelenie v Považskej Bystrici

Mŕtvy muž otvoril rakvu a vrátil sa domov

Takmer 500 náhlych a najmä tragických úmrtí zachytil v Čiernej kronike 1770 – 1900 z Nového Mesta nad Váhom a okolia Jaroslav Kukuča z Bošáce.

Posledná cesta zosnulých v minulosti

GALÉRIA: Novorodenci zo stredného Považia

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

Už ste čítali?