Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Dubnickým žiakom sa darilo

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

1. kolo: Nitra – Michalovce hrajú 14. 10.

3. kolo: Podbrezová - Michalovce 3:2, Slovan - Žilina 0:5.

4. kolo: Senec - Žilina 1:3, Bardejov - Slovan 3:2, Trenčín - Podbrezová 2:2, B. Bystrica - Senica 1:1, Košice - Trnava 0:0, Prešov – Nitra 1:3, Michalovce - Ružomberok hrajú 3. 9.

1. Žilina 4 4 0 0 17:2 12

2. Prešov 4 3 0 1 6:4 9

3. Trnava 4 2 2 0 9:3 8

Skryť Vypnúť reklamu

4. B. Bystrica 4 2 1 1 6:3 7

5. Senica 4 2 1 1 5:4 7

6. Bardejov 4 2 1 1 7:7 7

7. Slovan 4 2 0 2 8:8 6

8. Nitra 2 1 1 0 4:2 4

9. Podbrezová 4 1 1 2 7:12 4

10. Ružomberok 3 1 0 2 3:6 3

11. Trenčín 4 0 2 2 5:8 2

12. Košice 3 0 1 2 2:6 1

Skryť Vypnúť reklamu

13. Michalovce 2 0 0 2 3:8 0

14. Senec 4 0 0 4 2:11 0

1. LIGA ML. DORAST U 17

1. kolo: Senec -Prešov 1:2, Slovan - Ružomberok 1:2.

3. kolo: Michalovce - Podbrezová 3:0.

4. kolo: Nitra - Senec 11:1, Ružomberok - B. Bystrica 1:0, Senica - Prešov 1:0, Podbrezová - Trenčín 3:0, Žilina - Bardejov 6:0, Trnava - Košice 2:2, Slovan - Michalovce hrajú 2. 9.

1. Trnava 4 3 1 0 8:2 10

2. Žilina 4 3 0 1 13:4 9

3. Ružomberok 4 3 0 1 4:2 9

4. Košice 4 2 2 0 8:4 8

Skryť Vypnúť reklamu

5. Nitra 4 2 1 1 15:5 7

6. Senica 4 2 1 1 6:3 7

7. Slovan 3 2 0 1 7:2 6

8. Prešov 4 2 0 2 5:5 6

9. Podbrezová 4 1 1 2 4:10 4

10. Michalovce 3 1 0 2 5:7 3

11. B. Bystrica 4 1 0 3 5:8 3

12. Senec 4 1 0 3 4:16 3

13. Trenčín 4 0 1 3 1:8 1

14. Bardejov 4 0 1 3 1:10 1

1. LIGA ML. DORAST U 16

1. kolo: Senec -Prešov 0:9, Slovan - Ružomberok 5:1.

3. kolo: Michalovce - Podbrezová 0:1.

4. kolo: Nitra - Senec 4:1, Ružomberok - B. Bystrica 2:0, Senica - Prešov 2:1, Podbrezová - Trenčín 0:3, Žilina - Bardejov 2:1, Trnava - Košice5:1, Slovan - Michalovce hrajú 2. 9.

1. Senica 4 4 0 0 13:1 12

2. Nitra 4 3 1 0 9:4 10

3. Slovan 3 3 0 0 10:3 9

4. Trnava 4 3 0 1 9:2 9

5. Ružomberok 4 3 0 1 9:8 9

6. Prešov 4 2 0 2 14:6 6

7. Žilina 4 2 0 2 8:5 6

8. Bardejov 4 1 1 2 4:6 4

9. B. Bystrica 4 1 1 2 3:6 4

10. Podbrezová 4 1 1 2 1:7 4

11. Trenčín 4 1 0 3 4:6 3

12. Michalovce 3 0 1 2 1:3 1

13. Košice 4 0 1 3 3:11 1

14. Senec 4 0 0 4 1:21 0

2. LIGA ST. DORAST

5. kolo: ČFK Nitra – Dubnica 0:1 (0:1), 90. R. Brix, Púchov - Topoľčany 3:4 (0:3), 58. a 79. Bartoš, 60. Düreš – 10. Kmotorka, 15. Jakubík, 21. Pirťan, 66. Štetka, PFA ViOn Zl. Moravce - Myjava 1:2, Nové Zámky - Inter 4:2, Dun. Streda - Lok. Trnava 4:0, Karlova Ves - Levice 0:0, Skalica - Dúbravka 1:0, Horná Nitra - J. Bohunice 5:2.

1. Dun. Streda 5 5 0 0 16:3 15

2. Topoľčany 5 4 0 1 16:6 12

3. Dubnica 5 4 0 1 13:7 12

4. Karl. Ves 5 3 1 1 7:3 10

5. Myjava 5 3 0 2 9:7 9

6. Lok. Trnava 5 3 0 2 8:9 9

7. ČFK Nitra 5 2 1 2 4:5 7

8. Horná Nitra 5 2 0 3 11:15 6

9. Skalica 5 2 0 3 6:10 6

10. Inter 5 2 0 3 6:10 6

11. Dúbravka 5 1 2 2 7:6 5

12. Zl. Moravce 5 1 2 2 7:8 5

13. Levice 5 1 1 3 5:8 4

14. J. Bohunice 5 1 1 3 6:10 4

15. Púchov 5 1 0 4 11:17 3

16. N. Zámky 5 1 0 4 7:15 3

2. LIGA ML. DORAST

5. kolo: ČFK Nitra – Dubnica 3:3 (1:1), 8. Kolárik, 44. Škobla Poljak, 66. Mesároš – 12. a 60. Mutala, 67. Levai, Púchov - Topoľčany 6:0 (3:0), 8., 50., 67. a 71. Buček, 2. Marman, 32. Janec, PFA ViOn Zl. Moravce - Myjava 0:1, Nové Zámky - Inter 2:0, Dun. Streda - Lok. Trnava 3:0, Karlova Ves - Levice 1:2, Skalica - Dúbravka 3:0, Horná Nitra - J. Bohunice 4:0.

1. Dun. Streda 5 5 0 0 18:2 15

2. Myjava 5 5 0 0 12:2 15

3. Skalica 5 3 1 1 12:4 10

4. Dubnica 5 3 1 1 13:7 10

5. ČFK Nitra 5 3 1 1 13:12 10

6. Zl. Moravce 5 3 0 2 11:3 9

7. Horná Nitra 5 3 0 2 9:8 9

8. Lok. Trnava 5 2 1 2 4:7 7

9. Púchov 5 2 0 3 12:8 6

10. J. Bohunice 5 2 0 3 13:15 6

11. Inter 5 2 0 3 6:8 6

12. Levice 5 2 0 3 6:11 6

13. Dúbravka 5 1 0 4 6:10 3

14. Karl. Ves 5 1 0 4 6:14 3

15. N. Zámky 5 1 0 4 5:15 3

16. Topoľčany 5 0 0 5 0:20 0

3. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Šamorín – Brvnište 0:2 (0:1), 31. a 55. Mário Hároník.

5. kolo: Brvnište - Hlohovec 5:0 (1:0), 65. a 86. Mário Hároník (prvý z 11 m), 42. Čebek, 61. Zelenák, 90. A. Kňažko, Pov. Bystrica – Šamorín 1:0 (1:0), 1. J. Valient, Piešťany – Led. Rovne 3:1 (2:1), 9. Prištič, 19. Bartoš, 90. Tvrdý – 41. Kojtal, PFA B Vráble - Galanta 11:2, Šaľa - Nové Mesto 3:1, Šurany - Partizánske 2:1, D. Streda B - Komárno 1:2, Bánovce - Štúrovo 3:0.

1. PFA Vráble 5 4 1 0 27:5 13

2. Bánovce 5 4 1 0 17:7 13

3. Brvnište 5 4 0 1 20:4 12

4. Šaľa 5 4 0 1 16:7 12

5. Pov. Bystrica 5 4 0 1 11:2 12

6. Komárno 5 3 2 0 17:6 11

7. Šurany 5 3 1 1 10:12 10

8. N. Mesto 5 2 1 2 17:12 7

9. Partizánske 5 2 0 3 8:9 6

10. Šamorín 5 2 0 3 4:6 6

11. Piešťany 5 2 0 3 13:20 6

12. Hlohovec 5 1 0 4 2:12 3

13. Galanta 5 1 0 4 6:25 3

14. D. Streda B 5 0 1 4 6:14 1

15. Led. Rovne 5 0 1 4 5:18 1

16. Štúrovo 5 0 0 5 1:21 0

3. LIGA ML. DORAST

4. kolo: Šamorín – Brvnište 4:0 (2:0), 14. Szászi, 28. Kálmán (11 m), 46. Nachtnebel, 59. Zsigó.

5. kolo: Brvnište - Hlohovec 1:1 (0:1), 60. Jandušík – 26. Masaryk, Pov. Bystrica – Šamorín 3:2 (2:1), 33. a 41. Čelko, 17. Gabaj – 15. Florian, 68. Kálmán (11 m), Piešťany – Led. Rovne 1:0 (1:0), 24. Blahuta, PFA B Vráble - Galanta 3:1, Šurany - Partizánske 1:0, D. Streda - Komárno 1:4, Šaľa - Nové Mesto 6:3, Bánovce - Štúrovo 12:0.

1. Šaľa 5 4 1 0 26:6 13

2. Komárno 5 3 1 1 12:6 10

3. Šurany 5 3 1 1 9:4 10

4. D. Streda B 5 3 1 1 13:9 10

5. Bánovce 5 3 0 2 18:7 9

6. Piešťany 5 2 2 1 8:8 8

7. Hlohovec 5 1 4 0 9:5 7

8. Partizánske 5 2 1 2 4:8 7

9. Galanta 5 2 1 2 9:16 7

10. Štúrovo 5 2 1 2 9:20 7

11. PFA Vráble 5 1 2 2 5:8 5

12. Šamorín 5 1 1 3 10:13 4

13. Pov. Bystrica 5 1 1 3 5:10 4

14. N. Mesto 5 1 1 3 8:15 4

15. Led. Rovne 5 0 2 3 3:7 2

16. Brvnište 5 0 2 3 8:14 2

4. LIGA DORAST

5. kolo: Ilava – N. Dubnica 1:1 (1:1), 11. Držík – 12. Lukáč, Plevník – D. Súča 5:3 (2:0), 17. a 22. Lukáč, 53. Pajger, 71. Mieris, 74. Hrubo (11 m) – 58. a 87. Sedláček, 81. Pleva, Beluša – Tr. Stankovce 3:1 (2:0), 38. a 53. Polacký, 19. R. Hlúbik – 64. Dohál, Holíč - Borčice 0:6 (0:1), 28. a 63. Hasidlo, 62. a 67. Myšák, 58. Mišovec, 60. Rozsahegyi, Nemšová – Vrbové 1:3, Bošany – N. Rudno 4:2, Boleráz – D. Vestenice 2:5, Nováky – V. Kostoľany 1:4.

1. Vrbové 5 5 0 0 29:3 15

2. Borčice 5 5 0 0 29:4 15

3. V. Kostoľany 5 4 0 1 19:4 12

4. Plevník 5 3 2 0 16:7 11

5. N. Dubnica 5 2 3 0 11:4 9

6. N. Rudno 5 3 0 2 12:8 9

7. Beluša 5 3 0 2 12:9 9

8. Nemšová 5 2 1 2 14:8 7

9. Bošany 5 2 1 2 10:17 7

10. D. Vestenice 5 2 1 2 11:19 7

11. Tr. Stankovce 5 1 1 3 10:17 4

12. Ilava 5 1 1 3 10:18 4

13. D. Súča 5 1 0 4 15:15 3

14. Nováky 5 0 1 4 7:28 1

15. Holíč 5 0 1 4 0:23 1

16. Boleráz 5 0 0 5 2:23 0

5. LIGA DORAST

1. kolo: Papradno - Prečín 2:1 (2:1), 35. Hrebičík, 37. A. Zboran – 12. Dúbravka (11 m).

3. kolo: Drietoma - Klátová N. Ves 0:1.

5. kolo: Domaniža – Tr. Turná 10:0 (6:0), 17., 22., 39. a 75. D. Kopecký, 20., 26., 32. a 89. Miškech, 60. Krajňák, 78. Hošták (87. Hošták nepremenil 11 – tku), Prečín – St. Turá 3:0 kontumačne, Papradno - Dubodiel 5:0 (1:0), 16. J. Zboran, 47. Šmulík, 5. A. Zboran, 76. Hrebičík, 80. Gáborík, Košeca - Streženice 1:3 (1:1), 43. Mihálik – 45. Frnka, 68. Lamžo (11 m), 81. Dzurko, Šimonovany – Drietoma 1:2, Bošáca – Častkovce 2:0, Opatová – Kl. N. Ves 5:0, Kanianka – Chynorany 16:0.

1. Bošáca 5 5 0 0 20:3 15

2. Kanianka 5 4 1 0 34:2 13

3. Papradno 5 4 1 0 16:4 13

4. Opatová 5 4 0 1 19:3 12

5. Kl. N. Ves 5 4 0 1 8:6 12

6. Drietoma 5 3 0 2 7:9 9

7. Košeca 5 2 2 1 11:10 8

8. Domaniža 4 2 0 2 15:6 6

9. Šimonovany 5 2 0 3 15:26 6

10. Dubodiel 5 1 1 3 16:15 4

11. Prečín 4 1 1 2 6:5 4

12. Častkovce 5 1 0 4 7:8 3

13. Streženice 5 1 0 4 5:14 3

14. Chynorany 5 1 0 4 6:36 3

15. St. Turá 5 0 1 4 5:18 1

16. Tr. Turná 5 0 1 4 5:30 1

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

4. kolo: Púchov - Levice 1:5 (1:2), 7. Granzer – 20., 41. a 57. Mészáros, 22. a 69. Sádovský, Dun. Streda - Senica 1:2, Šamorín - Inter 0:3, Karlova Ves - Spartak Trnava 1:1, Trenčín - Horná Nitra 5:0. Myjava - Slovan hrajú 3. 9. Senec - FC Nitra hrali po uzávierke.

1. Senica 4 4 0 0 18:4 12

2. Trenčín 4 3 0 1 11:2 9

3. Levice 4 2 1 1 6:9 7

4. Slovan 2 2 0 0 11:0 6

5. Senec 3 2 0 1 10:4 6

6. FC Nitra 3 2 0 1 7:3 6

7. Dun. Streda 4 2 0 2 9:6 6

8. Horná Nitra 4 2 0 2 5:7 6

9. Spartak Trnava 4 1 2 1 10:7 5

10. Myjava 3 1 1 1 5:5 4

11. Inter 4 1 1 2 3:4 4

12. Karl. Ves 4 0 1 3 1:17 1

13. Šamorín 3 0 0 3 2:13 0

14. Púchov 4 0 0 4 1:18 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

4. kolo: Púchov - Levice 2:3 (1:1), 31. Živčic, 68. Kružík – 15. Meňuš, 38. vlastný Brezina, 45. Pánik, Šamorín - Inter 2:2, Dun. Streda - Senica 2:2, Karlova Ves - Spartak Trnava 0:10, Trenčín - Horná Nitra 7:0, Myjava - Slovan hrajú 3. 9. Senec - FC Nitra hrali po uzávierke.

1. Spartak Trnava 4 4 0 0 22:2 12

2. Dun. Streda 4 3 1 0 14:2 10

3. Senica 4 3 1 0 12:3 10

4. FC Nitra 3 3 0 0 14:1 9

5. Inter 4 2 1 1 7:11 7

6. Slovan 2 2 0 0 15:0 6

7. Myjava 3 1 1 1 3:8 4

8. Levice 4 1 1 2 4:12 4

9. Trenčín 4 1 0 3 10:7 3

10. Senec 3 1 0 2 3:6 3

11. Púchov 4 0 1 3 7:13 1

12. Šamorín 3 0 1 2 3:9 1

13. Horná Nitra 4 0 1 3 5:17 1

14. Karl. Ves 4 0 0 4 0:28 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

3. kolo: Púchov - Horná Nitra 3:5 (3:2), 10. a 24. Jandušík, 20. Koiš – 2. a 51. Poliak, 5. Svitok, 41. Filkorn, 43. Bielik.

4. kolo: Slovan – Púchov 18:1 (10:1), 8., 18., 25. a 53. Vician, 22., 28., 44. a 50. Kolník, 21., 32. a 55. Galovič, 11. a 13. Duffek, 30. a 52. Jamrich, 30. Polčič, 35. Lacko, 40. Matzenauer – 6. Taraba, Levice - Dun. Streda 5:4, Inter - Myjava 8:1, Senica - Senec 14:2, Horná Nitra - Trenčín 3:18, Spartak Trnava - Karlova Ves 5:3, FC Nitra - Šamorín hrali po uzávierke.

1. Spartak Trnava 4 4 0 0 65:9 12

2. Senica 4 3 1 0 53:18 10

3. Slovan 3 3 0 0 42:14 9

4. FC Nitra 2 2 0 0 28:7 6

5. Inter 3 2 0 1 29:13 6

6. Levice 2 2 0 0 10:5 6

7. Karl. Ves 3 1 1 1 23:15 4

8. Dun. Streda 4 1 1 2 19:26 4

9. Senec 4 1 1 2 13:24 4

10. Trenčín 4 1 0 3 33:41 3

11. Horná Nitra 4 1 0 3 12:39 3

12. Myjava 4 1 0 3 12:43 3

13. Šamorín 3 0 0 3 7:32 0

14. Púchov 4 0 0 4 6:66 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

3. kolo: Púchov - Horná Nitra 2:9 (1:4), 28. Henek, 52. Kolesányi (11 m) – 22., 47. a 59. Dadík, 25. a 29. Sábel, 15. Svrček, 37. Šimorka, 46. Farkaš, 55. Delunas.

4. kolo: Slovan – Púchov 21:3 (11:1), 3., 7., 14. a 55. Kazimír, 17., 24., 47. a 58. Lovás, 20., 29. a 42. Hronský, 19. a 44. Szikela, 37. a 45. Murcko, 12. Záhon, 22. Nemec, 27. Kravárik, 31. Biesik, 35. Kováč, 42. Gabura – 10. L. Trško, 37. Kolesányi, 56. Mynář, Levice - Dun. Streda 7:1, Inter - Myjava 6:0, Senica - Senec 17:7, Horná Nitra - Trenčín 7:12, Spartak Trnava - Karlova Ves 20:2. FC Nitra - Šamorín hrali po uzávierke.

1. Trenčín 4 4 0 0 52:25 12

2. Spartak Trnava 4 3 0 1 52:17 9

3. Slovan 3 3 0 0 36:12 9

4. Senica 4 3 0 1 41:33 9

5. Šamorín 3 2 0 1 40:18 6

6. Inter 3 2 0 1 25:17 6

7. Horná Nitra 4 2 0 2 32:27 6

8. Senec 4 2 0 2 29:50 6

9. FC Nitra 2 1 0 1 38:16 3

10. Levice 2 1 0 1 13:10 3

11. Karl. Ves 3 1 0 2 19:40 3

12. Dun. Streda 4 0 0 4 19:37 0

13. Myjava 4 0 0 4 4:25 0

14. Púchov 4 0 0 4 9:82 0

2. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: Dubnica – Nováky 13:0 (7:0), 11., 17., 41., 45. a 60. Visolajský, 15., 26. 28.a Kováčik, 38. a 70. Kršák, 24. Štefánek, 29. Dubnička, 55. Nosický, PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica hrajú 3. 9. o 13. h, ČFK Nitra - N. Zámky 1:3, Skalica - Šaľa 0:2, Topoľčany - Partizánske 4:1, Lok. Trnava - Galanta 1:1, Hlohovec - Piešťany 1:2, Komárno - Sereď hrajú 3. 9.

1. Dubnica 5 5 0 0 38:4 15

2. Lok. Trnava 5 3 2 0 10:5 11

3. Zl. Moravce 4 3 1 0 17:2 10

4. Komárno 4 3 0 1 11:5 9

5. ČFK Nitra 5 3 0 2 11:7 9

6. Galanta 5 2 1 2 15:9 7

7. Sereď 4 2 1 1 6:6 7

8. Piešťany 5 2 1 2 10:12 7

9. N. Zámky 5 2 1 2 6:11 7

10. Partizánske 5 1 3 1 7:8 6

11. Skalica 5 1 2 2 10:10 5

12. Topoľčany 5 1 1 3 6:12 4

13. Šaľa 5 1 0 4 8:20 3

14. Hlohovec 5 1 0 4 5:17 3

15. Nováky 5 0 2 3 3:25 2

16. Pov. Bystrica 4 0 1 3 3:13 1

2. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: Dubnica – Nováky 18:0 (8:0), 6., 15., 50., 58. a 59. Cyprian, 16., 36. a 37. Rešetka, 24., 53. a 60. Štiblárik, 28., 29. a 54. Mayer, 8. a 9. Číž, 36. Poláček, 43. Lacher, PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica hrajú 3. 9. o 15. h, Topoľčany - Partizánske 3:4, ČFK Nitra - Nové Zámky 0:5, Lok. Trnava - Galanta 2:1, Skalica - Šaľa 3:1, Hlohovec - Piešťany 2:0, Komárno - Sereď hrajú 3. 9.

1. Dubnica 5 5 0 0 43:5 15

2. Skalica 5 5 0 0 39:6 15

3. N. Zámky 5 4 0 1 27:13 12

4. Hlohovec 5 4 0 1 18:12 12

5. Zl. Moravce 4 3 0 1 27:7 9

6. Galanta 5 3 0 2 17:8 9

7. ČFK Nitra 5 3 0 2 12:16 9

8. Topoľčany 5 2 0 3 19:16 6

9. Šaľa 5 2 0 3 7:7 6

10. Lok. Trnava 5 2 0 3 8:13 6

11. Partizánske 5 2 0 3 11:29 6

12. Komárno 4 1 0 3 6:6 3

13. Pov. Bystrica 4 1 0 3 5:25 3

14. Sereď 4 0 1 3 5:19 1

15. Nováky 5 0 1 4 4:43 1

16. Piešťany 5 0 0 5 3:26 0

3. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: N. Dubnica – Beluša 6:0 (3:0), 20., 29. a 36. Križko, 19. Galovič, 41. Šukala, 70. Hagara, N. Mesto – Led. Rovne 4:1 (1:0), 2. a 65. Bončo, 42. Gajdošík, 68. Muca – 57. Duník, Papradno – D. Vestenice 5:0 (4:0), 13. Chovančík, 17. Ceconík, 24. Brzý, 34. Šmulík, 65. R. Jandúch (62. R. Jandúch nepremenil 11 – tku), Bánovce - Dubnica B 0:4 (0:3), 18. a 27. Dohnanský, 16. Štefánek, 55. Floriš, Kanianka – Trenčín B 6:3, Nemšová – Z. Kostoľany 16:2, N. Rudno – N. Pravno odložené na 10. 9. o 14. h.

1. Nemšová 3 3 0 0 37:3 9

2. N. Mesto 3 3 0 0 15:1 9

3. Dubnica B 3 3 0 0 11:0 9

4. N. Pravno 2 2 0 0 9:3 6

5. Bánovce 3 2 0 1 7:7 6

6. Trenčín B 3 1 1 1 11:8 4

7. N. Dubnica 3 1 1 1 7:4 4

8. Kanianka 3 1 1 1 9:10 4

9. Papradno 3 1 0 2 6:15 3

10. N. Rudno 2 0 1 1 1:7 1

11. Beluša 3 0 1 2 2:9 1

12. Z. Kostoľany 3 0 1 2 7:23 1

13. L. Rovne 3 0 0 3 3:16 0

14. D. Vestenice 3 0 0 3 0:19 0

3. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: N. Dubnica – Beluša 11:0 (4:0), 3., 36., 40. a 60. Sokolík, 9. Pecuš, 19. J. Hadzima, 20. Krajči, 43. Hanták, 51. Hajdina, 58. Molnár, 59. Popaďák, N. Mesto – Led. Rovne 7:1 (4:0), 21., 23. a 44. Pastorek, 6. a 12. Madara, 42. Šimlovič, 60. Adamovic – 59. Rosina, Papradno – D. Vestenice 6:0 (3:0), 12., 28., 44. a 54. Šamaj, 8. a 50. K. Jandúch, Bánovce - Dubnica B 1:3 (0:2), 46. Zdychavský – 8. a 58. Cyprian, 15. Rešetka, Kanianka – Trenčín B 1:12, Nemšová – Z. Kostoľany 7:0, N. Rudno – N. Pravno odložené na 10. 9. o 16. h.

1. N. Mesto 3 3 0 0 40:1 9

2. Nemšová 3 3 0 0 29:1 9

3. N. Dubnica 3 3 0 0 29:2 9

4. Trenčín B 3 2 0 1 21:8 6

5. N. Pravno 2 2 0 0 6:1 6

6. Dubnica B 3 2 0 1 8:16 6

7. Bánovce 3 1 0 2 15:9 3

8. N. Rudno 2 1 0 1 10:9 3

9. Kanianka 3 1 0 2 11:16 3

10. L. Rovne 3 1 0 2 7:12 3

11. Papradno 3 1 0 2 7:19 3

12. Beluša 3 0 0 3 1:20 0

13. Z. Kostoľany 3 0 0 3 1:27 0

14. D. Vestenice 3 0 0 3 0:44 0

REGIÓN ŽIAČKY

1. kolo: Bánovce – Dubnica 2:2 (0:1), 50. Šebeňová, 60. Vedejová – 33. Levaiová, 51. Adamíková, Horná Nitra - Pov. Bystrica odložené na 15. 9. o 11. h, Trenčín – Beluša odložené, Topoľčany - Tr. Teplice nehrali, Bojná – Myjava 11:0.

1. Bojná 1 1 0 0 11:0 3

2. Bánovce 1 0 1 0 2:2 1

3. Dubnica 1 0 1 0 2:2 1

4. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

5. Pov. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0

6. Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0

7. Tr. Teplice 0 0 0 0 0:0 0

8. Trenčín 0 0 0 0 0:0 0

9. Beluša 0 0 0 0 0:0 0

8. Myjava 1 0 0 1 0:11 0

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Partizánske – Púchov 3:10, Baláž 3, Porubčan 2, Fedor, Jurenková, Mózsi, Obšivan, Drábik, Nové Mesto - Pov. Bystrica 3:10, Kadák 6, Chupáč 4, Horná Nitra – Dubnica hrali 1. 9. po uzávierke, Bánovce – Myjava 4:2.

1. Púchov 1 1 0 0 10:3 3

2. Pov. Bystrica 1 1 0 0 10:3 3

2. Bánovce 1 1 0 0 4:2 3

4. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

5. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0

6. Myjava 1 0 0 1 2:4 0

7. Partizánske 1 0 0 1 3:10 0

8. N. Mesto 1 0 0 1 3:10 0

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Partizánske – Púchov 0:8, Brezáni 4, Solík 2, Kvassay, Čmelo, Nové Mesto - Pov. Bystrica 3:9, Urgoš 6, Šimík, Kubáň, Nikmon, Horná Nitra – Dubnica hrali 1. 9. po uzávierke, Bánovce – Myjava 5:3.

1. Púchov 1 1 0 0 8:0 3

2. Pov. Bystrica 1 1 0 0 9:3 3

3. Bánovce 1 1 0 0 5:3 3

4. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

5. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0

6. Myjava 1 0 0 1 3:5 0

7. N. Mesto 1 0 0 1 3:9 0

8. Partizánske 1 0 0 1 0:8 0

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Partizánske – Púchov 2:2, Miko, Janovský, Nové Mesto - Pov. Bystrica 3:0 kontumačne, hostia nenastúpili, Horná Nitra – Dubnica hrali 1. 9. po uzávierke, Bánovce – Myjava 6:5.

1. N. Mesto 1 1 0 0 3:0 3

2. Bánovce 1 1 0 0 6:5 3

3. Púchov 1 0 1 0 2:2 1

4. Partizánske 1 0 1 0 2:2 1

5. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0

7. Myjava 1 0 0 1 5:6 0

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 0:3 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 31 013
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 306
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 460
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 9 693
  5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 284
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 873
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 737
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 450
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 184
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 958
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Radnica rozdelila 5-tisíc eur z fondu mestského štipendia

Sumu päťtisíc eur rozdelila púchovská samospráva púchovským študentom stredných a vysokých škôl v tohtoročnej edícii projektu mestského štipendia.

Ilustračné foto

Do modernizácie svojich nemocníc investuje TSK v budúcom roku 9,3 milióna eur

Ako informoval predseda TSK Jaroslav Baška, už v tomto roku začal kraj s budovaním nového urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou (NsP) Prievidza so sídlom v Bojniciach.

Na chrípku ochoreli tento týždeň v Trenčianskom kraji iba dvaja ľudia

Lekári v Trenčianskom samosprávnom kraji nahlásili tento týždeň na regionálne úrady verejného zdravotníctva 263 akútnych respiračných ochorení.

Na Slovensku v piatok stúpol počet nakazených o 1526, pribudlo 27 úmrtí

Celkový počet potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 na Slovensku vzrástol na 798.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nad Pribylinou zhorela drevenica

Drevenica zhorela do tla.

Už ste čítali?