Štvrtok, 16. august, 2018 | Meniny má Leonard

Dorastenci Papradna sú stále bez prehry

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Starší žiaci Pov. Bystrice (v červenom) podľahli doma tesne Topoľčanom.(Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

4. kolo: Michalovce - Ružomberok 2:0.

5. kolo: Senica - Senec 4:1, Podbrezová - Košice 4:1, Ružomberok - Trenčín 2:2, Slovan - Michalovce 1:2, Žilina - Bardejov 5:0, Trnava - Prešov 2:0, Nitra - B. Bystrica 2:0.

1. Žilina 5 5 0 0 22:2 15

2. Trnava 5 3 2 0 11:3 11

3. Senica 5 3 1 1 9:5 10

4. Prešov 5 3 0 2 6:6 9

Článok pokračuje pod video reklamou

5. Nitra 3 2 1 0 6:2 7

6. B. Bystrica 5 2 1 2 6:5 7

7. Podbrezová 5 2 1 2 11:13 7

8. Bardejov 5 2 1 2 7:12 7

9. Slovan 5 2 0 3 9:10 6

10. Michalovce 4 2 0 2 7:9 6

11. Ružomberok 5 1 1 3 5:10 4

12. Trenčín 5 0 3 2 7:10 3

13. Košice 4 0 1 3 3:10 1

14. Senec 5 0 0 5 3:15 0

1. LIGA ML. DORAST U 17

5. kolo:Bardejov – Ružomberok 0:3, Michalovce – Žilina 1:3, Trenčín – Slovan 2:4, Košice – Podbrezová 0:2, Senec – Trnava 1:4, B. Bystrica - Senica 1:0, Prešov - Nitra 1:1.

1. Trnava 5 4 1 0 12:3 13

2. Žilina 5 4 0 1 16:5 12

3. Ružomberok 5 4 0 1 7:2 12

4. Slovan 4 3 0 1 11:4 9

5. Nitra 5 2 2 1 16:6 8

6. Košice 5 2 2 1 8:6 8

7. Senica 5 2 1 2 6:4 7

8. Prešov 5 2 1 2 6:6 7

9. Podbrezová 5 2 1 2 6:10 7

10. B. Bystrica 5 2 0 3 6:8 6

11. Michalovce 4 1 0 3 6:10 3

12. Senec 5 1 0 4 5:20 3

13. Trenčín 5 0 1 4 3:12 1

14. Bardejov 5 0 1 4 1:13 1

1. LIGA ML. DORAST U 16

5. kolo: Bardejov – Ružomberok 0:1, Michalovce – Žilina 0:5, Trenčín – Slovan 0:4, Košice – Podbrezová 1:1, Senec – Trnava 1:5, B. Bystrica - Senica 0:2, Prešov - Nitra 1:1.

1. Senica 5 5 0 0 15:1 15

2. Slovan 4 4 0 0 14:3 12

3. Trnava 5 4 0 1 14:3 12

4. Ružomberok 5 4 0 1 10:8 12

5. Nitra 5 3 2 0 10:5 11

6. Žilina 5 3 0 2 13:5 9

7. Prešov 5 2 1 2 15:7 7

8. Podbrezová 5 1 2 2 2:8 5

9. Bardejov 5 1 1 3 4:7 4

10. B. Bystrica 5 1 1 3 3:8 4

11. Trenčín 5 1 0 4 4:10 3

12. Košice 5 0 2 3 4:12 2

13. Michalovce 4 0 1 3 1:8 1

14. Senec 5 0 0 5 2:26 0

2. LIGA ST. DORAST

6. kolo: J. Bohunice – Púchov 0:2 (0:0), 51. a 62. Mynář, Dubnica – Skalica 4:1 (2:1), 10. a 56. Krošlák, 20. Vaculík, 90. Adamát – 31. Čermák, Myjava - ČFK Nitra 4:1, Inter - PFA ViOn Zl. Moravce 0:2, Levice - Lok. Trnava 2:2, Topoľčany - Dun. Streda 1:1, Karlova Ves – N. Zámky 6:0, Dúbravka – H. Nitra 0:3.

1. Dun. Streda 6 5 1 0 17:4 16

2. Dubnica 6 5 0 1 17:8 15

3. Topoľčany 6 4 1 1 17:7 13

4. Karl. Ves 6 4 1 1 13:3 13

5. Myjava 6 4 0 2 13:8 12

6. Lok. Trnava 6 3 1 2 10:11 10

7. Horná Nitra 6 3 0 3 14:15 9

8. Zl. Moravce 6 2 2 2 9:8 8

9. ČFK Nitra 6 2 1 3 5:9 7

10. Púchov 6 2 0 4 13:17 6

11. Inter 6 2 0 4 6:12 6

12. Skalica 6 2 0 4 7:14 6

13. Dúbravka 6 1 2 3 7:9 5

14. Levice 6 1 2 3 7:10 5

15. J. Bohunice 6 1 1 4 6:12 4

16. N. Zámky 6 1 0 5 7:21 3

2. LIGA ML. DORAST

6. kolo: J. Bohunice – Púchov 4:0 (2:0), 38., 60. a 73. Hrabovský, 12. Selnekovič, Dubnica – Skalica 1:1 (1:0), 26. Remšík – 54. Štepanovský, Myjava - ČFK Nitra 2:0, Inter - PFA ViOn Zl. Moravce 2:3, Levice - Lok. Trnava 2:0, Dúbravka – H. Nitra 0:0, Topoľčany - Dun. Streda 0:5, Karlova Ves – N. Zámky 0:4.

1. Dun. Streda 6 6 0 0 23:2 18

2. Myjava 6 6 0 0 14:2 18

3. Zl. Moravce 6 4 0 2 14:5 12

4. Skalica 6 3 2 1 13:5 11

5. Dubnica 6 3 2 1 14:8 11

6. Horná Nitra 6 3 1 2 9:8 10

7. ČFK Nitra 6 3 1 2 13:14 10

8. J. Bohunice 6 3 0 3 17:15 9

9. Levice 6 3 0 3 8:11 9

10. Lok. Trnava 6 2 1 3 4:9 7

11. Púchov 6 2 0 4 12:12 6

12. Inter 6 2 0 4 8:11 6

13. N. Zámky 6 2 0 4 9:15 6

14. Dúbravka 6 1 1 4 6:10 4

15. Karl. Ves 6 1 0 5 6:18 3

16. Topoľčany 6 0 0 6 0:25 0

3. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Led. Rovne – D. Streda B 2:6 (0:2), 58. Pecuš, 79. Kojtal – 21. a 71. Ibolya, 26. a 74. Boráros, 59. a 90. Gajdacs, Hlohovec - Pov. Bystrica 1:0 (0:0), 52. Habán, Šaľa – Brvnište 1:0 (0:0), 55. Surányi, Šamorín - PFA B Vráble 2:2, N. Mesto - Komárno 3:2, Štúrovo - Piešťany 3:4, Galanta - Šurany 0:2, Partizánske - Bánovce 1:1.

1. Šaľa 6 5 0 1 17:7 15

2. PFA Vráble 6 4 2 0 29:7 14

3. Bánovce 6 4 2 0 18:8 14

4. Šurany 6 4 1 1 12:12 13

5. Brvnište 6 4 0 2 20:5 12

6. Pov. Bystrica 6 4 0 2 11:3 12

7. Komárno 6 3 2 1 19:9 11

8. N. Mesto 6 3 1 2 20:14 10

9. Piešťany 6 3 0 3 17:23 9

10. Partizánske 6 2 1 3 9:10 7

11. Šamorín 6 2 1 3 6:8 7

12. Hlohovec 6 2 0 4 3:12 6

13. D. Streda B 6 1 1 4 12:16 4

14. Galanta 6 1 0 5 6:27 3

15. Led. Rovne 6 0 1 5 7:24 1

16. Štúrovo 6 0 0 6 4:25 0

3. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Led. Rovne – D. Streda B 4:2 (1:0), 71. a 78. Pihík, 11. Bednár, 47. Novotný – 43. Kalocsai, 63. Hegedüs, Hlohovec - Pov. Bystrica 1:0 (1:0), 14. Masaryk (69. Čulák - Hlohovec nepremenil 11 – tku), Šaľa – Brvnište 7:2 (3:0), 8., 34., 50. a 51. Rábek, 6., 68. a 78. Keszely – 60. a 76. Bulík, Šamorín - PFA B Vráble 0:0, N. Mesto - Komárno 0:3, Štúrovo - Piešťany 0:1, Galanta - Šurany 1:1, Partizánske - Bánovce 0:3.

1. Šaľa 6 5 1 0 33:8 16

2. Komárno 6 4 1 1 15:6 13

3. Bánovce 6 4 0 2 21:7 12

4. Šurany 6 3 2 1 10:5 11

5. Piešťany 6 3 2 1 9:8 11

6. Hlohovec 6 2 4 0 10:5 10

7. D. Streda B 6 3 1 2 15:13 10

8. Galanta 6 2 2 2 10:17 8

9. Partizánske 6 2 1 3 4:11 7

10. Štúrovo 6 2 1 3 9:21 7

11. PFA Vráble 6 1 3 2 5:8 6

12. Led. Rovne 6 1 2 3 7:9 5

13. Šamorín 6 1 2 3 10:13 5

14. Pov. Bystrica 6 1 1 4 5:11 4

15. N. Mesto 6 1 1 4 8:18 4

16. Brvnište 6 0 2 4 10:21 2

4. LIGA DORAST

6. kolo: Tr. Stankovce - Ilava 0:2 (0:0), 66. a 86. Kollár, N. Dubnica – Plevník 5:2 (3:1), 51. a 57. Pupiš, 7. Karvaš (11 m), 37. Mozolík, 43. Murárik (11 m) – 27. Štefina, 60. Slaninka (11 m), Borčice – Beluša 2:0 (0:0), 55. Bartek, 88. Hudcovský, Vrbové – Holíč 5:0, D. Vestenice – D. Súča 1:4, N. Rudno – Nemšová 2:2, V. Kostoľany – Bošany 4:1, Boleráz – Nováky 7:6.

1. Vrbové 6 6 0 0 34:3 18

2. Borčice 6 6 0 0 31:4 18

3. V. Kostoľany 6 5 0 1 23:5 15

4. N. Dubnica 6 3 3 0 16:6 12

5. Plevník 6 3 2 1 18:12 11

6. N. Rudno 6 3 1 2 14:10 10

7. Beluša 6 3 0 3 12:11 9

8. Nemšová 6 2 2 2 16:10 8

9. Ilava 6 2 1 3 12:18 7

10. Bošany 6 2 1 3 11:21 7

11. D. Vestenice 6 2 1 3 12:23 7

12. D. Súča 6 2 0 4 19:16 6

13. Tr. Stankovce 6 1 1 4 10:19 4

14. Boleráz 6 1 0 5 9:29 3

15. Nováky 6 0 1 5 13:35 1

16. Holíč 6 0 1 5 0:28 1

5. LIGA DORAST

6. kolo: Tr. Turná – Prečín 7:0 (5:0), 12., 28., 38., 67. a 76. D. Hrušovský, 7. M. Hrušovský, 10. Lipták, Dubodiel – Košeca 1:3 (1:1), 8. Petrík – 43. K. Karlík, 47. Majerech, 75. Fusko, Chynorany – Papradno 1:1 (1:0), 35. Benko – 53. Galko, Streženice – Domaniža 2:0 (1:0), 41. Šesták, 56. Frnka, Klát. N. Ves – St. Turá 2:0, Častkovce – Kanianka 0:2, Drietoma – Bošáca 2:3, Opatová – Šimonovany 10:0.

1. Bošáca 6 6 0 0 23:5 18

2. Kanianka 6 5 1 0 36:2 16

3. Opatová 6 5 0 1 29:3 15

4. Kl. N. Ves 6 5 0 1 10:6 15

5. Papradno 6 4 2 0 17:5 14

6. Košeca 6 3 2 1 14:11 11

7. Drietoma 6 3 0 3 9:12 9

8. Domaniža 5 2 0 3 15:8 6

9. Streženice 6 2 0 4 7:14 6

10. Šimonovany 6 2 0 4 15:36 6

11. Dubodiel 6 1 1 4 17:18 4

12. Prečín 5 1 1 3 6:12 4

13. Tr. Turná 6 1 1 4 12:30 4

14. Chynorany 6 1 1 4 7:37 4

15. Častkovce 6 1 0 5 7:10 3

16. St. Turá 6 0 1 5 5:20 1

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

4. kolo: Myjava - Slovan 0:0, Senec - FC Nitra 2:0.

5. kolo: Slovan – Púchov 8:0 (3:0), 24., 59. a 69. Potoma, 14. a 47. Horváth, 9. Pochylý, 66. Kaňovič, 70. Čech, FC Nitra - Dun. Streda 1:3, Levice - Trenčín 1:5, Senica - Šamorín 8:0, Inter - Myjava 0:0, Spartak Trnava - Senec 2:0, H. Nitra - Karlova Ves 3:5.

1. Senica 5 5 0 0 26:4 15

2. Trenčín 5 4 0 1 16:3 12

3. Slovan 4 3 1 0 19:0 10

4. Senec 5 3 0 2 12:6 9

5. Dun. Streda 5 3 0 2 12:7 9

6. Spartak Trnava 5 2 2 1 12:7 8

7. Levice 5 2 1 2 7:14 7

8. FC Nitra 5 2 0 3 8:8 6

9. Myjava 5 1 3 1 5:5 6

10. Horná Nitra 5 2 0 3 8:12 6

11. Inter 5 1 2 2 3:4 5

12. Karl. Ves 5 1 1 3 6:20 4

13. Šamorín 4 0 0 4 2:21 0

14. Púchov 5 0 0 5 1:26 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

4. kolo: Myjava - Slovan 2:2, Senec - FC Nitra 2:6.

5. kolo: Slovan – Púchov 9:1 (3:0), 15., 21., 34. a 44. Giesser, 46. a 63. Kuruc, 38. Nagy, 61. Mifkovič, 68. Černák – 66. Vápeník, FC Nitra - Dun. Streda 5:1, Senica - Šamorín 3:1, Levice - Trenčín 0:8, Inter - Myjava 1:0, Spartak Trnava - Senec 5:2, H. Nitra - Karlova Ves 1:1.

1. Spartak Trnava 5 5 0 0 27:4 15

2. FC Nitra 5 5 0 0 25:4 15

3. Senica 5 4 1 0 15:4 13

4. Slovan 4 3 1 0 26:3 10

5. Dun. Streda 5 3 1 1 15:7 10

6. Inter 5 3 1 1 8:11 10

7. Trenčín 5 2 0 3 18:7 6

8. Myjava 5 1 2 2 5:11 5

9. Levice 5 1 1 3 4:20 4

10. Senec 5 1 0 4 7:17 3

11. Horná Nitra 5 0 2 3 6:18 2

12. Šamorín 4 0 1 3 4:12 1

13. Púchov 5 0 1 4 8:22 1

14. Karl. Ves 5 0 1 4 1:29 1

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Slovan – Levice 4:11.

3. kolo: Karlova Ves - FC Nitra 1:17.

4. kolo: FC Nitra - Šamorín 13:2.

5. kolo: Púchov - Inter 2:4 (1:2), 30. a 59. Jandušík – 19. a 57. vlastný Jurík, 6. Blanár, 40. Kovalík, Senec - FC Nitra 0:13, Myjava - Levice 3:5, Dun. Streda - Senica 2:20, Karlova Ves – H. Nitra 8:5, Trenčín - Slovan 5:12. Šamorín – Spartak Trnava hrajú 10. 9.

1. FC Nitra 5 5 0 0 71:10 15

2. Senica 5 4 1 0 73:20 13

3. Spartak Trnava 4 4 0 0 65:9 12

4. Slovan 5 4 0 1 58:30 12

5. Levice 4 4 0 0 26:12 12

6. Inter 4 3 0 1 33:15 9

7. Karl. Ves 5 2 1 2 32:37 7

8. Senec 5 1 1 3 13:37 4

9. Dun. Streda 5 1 1 3 21:46 4

10. Trenčín 5 1 0 4 38:53 3

11. Horná Nitra 5 1 0 4 17:47 3

12. Myjava 5 1 0 4 15:48 3

13. Šamorín 4 0 0 4 9:45 0

14. Púchov 5 0 0 5 8:70 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Slovan – Levice 5:4.

3. kolo: Karlova Ves - FC Nitra 6:8.

4. kolo: FC Nitra - Šamorín 9:7.

5. kolo: Púchov - Inter 3:7 (3:4), 7. Ziegler, 21. L. Trško, 23. Dzurový – 14., 39. a 50. Hasoň, 3. Farkaš, 13. Mozola, 16. Chrupka, 56. Hostačný, Senec - FC Nitra 6:18, Myjava - Levice 2:1, Dun. Streda - Senica 6:13, Karlova Ves – H. Nitra 8:3, Trenčín - Slovan 10:5. Šamorín – Spartak Trnava hrajú 10. 9.

1. Trenčín 5 5 0 0 62:30 15

2. FC Nitra 5 4 0 1 73:35 12

3. Slovan 5 4 0 1 46:26 12

4. Senica 5 4 0 1 54:39 12

5. Spartak Trnava 4 3 0 1 52:17 9

6. Inter 4 3 0 1 32:20 9

7. Šamorín 4 2 0 2 47:27 6

8. Horná Nitra 5 2 0 3 35:35 6

9. Karl. Ves 5 2 0 3 33:51 6

10. Senec 5 2 0 3 35:68 6

11. Levice 4 1 0 3 18:17 3

12. Myjava 5 1 0 4 6:26 3

13. Dun. Streda 5 0 0 5 25:50 0

14. Púchov 5 0 0 5 12:89 0

2. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica 3:2 (1:2), 8. Remeň, 37. Mihálik, 43. Kóša – 23. a 25. Chromek, Komárno - Sereď 0:2.

6. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 1:2 (0:1), 69. Chromek – 16. a 53. Davidovič (prvý z 11 m), Komárno – Dubnica 1:3 (1:2), 24. Farnbauer – 30. a 44. Kováčik, 32. Janček, Šaľa - PFA ViOn Zl. Moravce 0:2, N. Zámky - Skalica 3:2, Galanta - ČFK Nitra 5:2, Sereď - Piešťany 2:2, Partizánske - Hlohovec 5:1, Nováky - Lok. Trnava 0:3.

1. Dubnica 6 6 0 0 41:5 18

2. Zl. Moravce 6 5 1 0 22:4 16

3. Lok. Trnava 6 4 2 0 13:5 14

4. Sereď 6 3 2 1 10:8 11

5. Galanta 6 3 1 2 20:11 10

6. N. Zámky 6 3 1 2 9:13 10

7. Partizánske 6 2 3 1 12:9 9

8. Komárno 6 3 0 3 12:10 9

9. ČFK Nitra 6 3 0 3 13:12 9

10. Piešťany 6 2 2 2 12:14 8

11. Topoľčany 6 2 1 3 8:13 7

12. Skalica 6 1 2 3 12:13 5

13. Šaľa 6 1 0 5 8:22 3

14. Hlohovec 6 1 0 5 6:22 3

15. Nováky 6 0 2 4 3:28 2

16. Pov. Bystrica 6 0 1 5 6:18 1

2. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica 9:2 (5:1), 39., 43. a 44. Očovský, 19. a 22. Šebík, 5. Zolder, 9. Švec, 33. Bibeň, 47. Krulák – 31. Mokráš, 40. Mikloš, Komárno - Sereď 3:0.

6. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 3:2 (2:0), 7. M. Lehotský (11 m), 30. Mikloš, 52. Kukučka – 38. Mokoš, 55. Varinský, Komárno – Dubnica 2:9 (1:3), 3. Kováč, 56. Szücs – 4., 35., 42. a 49. Číž, 25. a 27. Cyprian, 34. a 50. Štiblárik, 53. Rešetka, Šaľa - PFA ViOn Zl. Moravce 1:3, N. Zámky - Skalica 2:8, Galanta - ČFK Nitra 5:0, Sereď - Piešťany 4:2, Partizánske - Hlohovec 0:7, Nováky - Lok. Trnava 1:0. .

1. Dubnica 6 6 0 0 52:7 18

2. Skalica 6 6 0 0 47:8 18

3. Zl. Moravce 6 5 0 1 39:10 15

4. Hlohovec 6 5 0 1 25:12 15

5. Galanta 6 4 0 2 22:8 12

6. N. Zámky 6 4 0 2 29:21 12

7. ČFK Nitra 6 3 0 3 12:21 9

8. Topoľčany 6 2 0 4 21:19 6

9. Šaľa 6 2 0 4 8:10 6

10. Komárno 6 2 0 4 11:15 6

11. Lok. Trnava 6 2 0 4 8:14 6

12. Partizánske 6 2 0 4 11:36 6

13. Pov. Bystrica 6 2 0 4 10:36 6

14. Sereď 6 1 1 4 9:24 4

15. Nováky 6 1 1 4 5:43 4

16. Piešťany 6 0 0 6 5:30 0

3. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Papradno – D. Vestenice 0:3 kontumačne – na ihrisku 5:0.

4. kolo: Dubnica B – Nemšová 0:1 (0:0), 60. Kotras, Beluša – Kanianka 1:2 (0:0), 62. Vavrík – 56. Vážan, 65. Linder, N. Rudno - N. Dubnica 3:2 (0:2), 38. a 64. Hronec, 53. Michal – 9. Šukala, 20. Nevařil, Led. Rovne - Papradno 8:0 (4:0), 14., 18. a 61. Makay, 43., 55. a 56. Melišík, 2. Levko, 11. Szekely, N. Pravno - D. Vestenice 4:0, Z. Kostoľany – N. Mesto 1:3, Trenčín B – Bánovce 9:0.

1. Nemšová 4 4 0 0 38:3 12

2. N. Mesto 4 4 0 0 18:2 12

3. N. Pravno 3 3 0 0 13:3 9

4. Dubnica B 4 3 0 1 11:1 9

5. Trenčín B 4 2 1 1 20:8 7

6. Kanianka 4 2 1 1 11:11 7

7. Bánovce 4 2 0 2 7:16 6

8. N. Dubnica 4 1 1 2 9:7 4

9. N. Rudno 3 1 1 1 4:9 4

10. L. Rovne 4 1 0 3 11:16 3

11. D. Vestenice 4 1 0 3 3:18 3

12. Beluša 4 0 1 3 3:11 1

13. Z. Kostoľany 4 0 1 3 8:26 1

14. Papradno 4 0 0 4 1:26 0

3. LIGA ML. ŽIACI

4. kolo: Dubnica B – Nemšová 0:5 (0:3), 12. a 13. Dúžek, 24. a 40. Pagáč, 56. Kula, Beluša – Kanianka 0:5 (0:2), 23. Šimo, 24. Ertel, 41. Polačik, 47. Karady, 58. Ambróz, N. Rudno - N. Dubnica 1:4 (1:1), 27. Sobota – 36. a 50. Sokolík, 25. Kaliňák, 59. Hajdina, Led. Rovne - Papradno 4:1 (2:1), 16., 18. a 55. Číž, 48. Rosina – 9. Šamaj, N. Pravno - D. Vestenice 12:0, Z. Kostoľany – N. Mesto 0:11, Trenčín B – Bánovce 2:2.

1. N. Mesto 4 4 0 0 51:1 12

2. Nemšová 4 4 0 0 34:1 12

3. N. Dubnica 4 4 0 0 33:3 12

4. N. Pravno 3 3 0 0 18:1 9

5. Trenčín B 4 2 1 1 23:10 7

6. Kanianka 4 2 0 2 16:16 6

7. L. Rovne 4 2 0 2 11:13 6

8. Dubnica B 4 2 0 2 8:21 6

9. Bánovce 4 1 1 2 17:11 4

10. N. Rudno 3 1 0 2 11:13 3

11. Papradno 4 1 0 3 8:23 3

12. Beluša 4 0 0 4 1:25 0

13. Z. Kostoľany 4 0 0 4 1:38 0

14. D. Vestenice 4 0 0 4 0:56 0

REGIÓN ŽIAČKY

2. kolo: Beluša - Horná Nitra 0:10 (0:4), 8., 10., 40. a 51. Hrádeľová, 49. a 57. Grosová, 13. Petrášová, 20. Tipulová, 55. Peciarová, 68. Pernišová, Tr. Teplice - Pov. Bystrica odložené na 9. 9. o 16.30 h, Dubnica – Bojná 1:5 (1:3), 28. Adamíková – 18. a 55. Komová, 4. Šobáňová, 33. Svobodová, 42. Kratochvílová, Myjava – Trenčín 2:4, Topoľčany – Bánovce 0:4.

1. Bojná 2 2 0 0 16:1 6

2. Bánovce 2 1 1 0 6:2 4

3. H. Nitra 1 1 0 0 10:0 3

4. Trenčín 1 1 0 0 4:2 3

5. Dubnica 2 0 1 1 3:7 1

6. Pov. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0

7. Tr. Teplice 0 0 0 0 0:0 0

8. Topoľčany 1 0 0 1 0:4 0

9. Beluša 1 0 0 1 0:10 0

10. Myjava 2 0 0 2 2:15 0

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 31:11, A. Miakiš 3, Bičan 2, Asani 2, Kunda 2, Murko, Golej.

2. kolo: Myjava – Púchov 3:4 (0:2), Porubčan, Mynář, Móczi, Baláž, Pov. Bystrica – Partizánske 3:3 (3:2), Belušík, Chupáč, Kadák, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 1:4.

1. H. Nitra 2 2 0 0 35:12 6

2. Púchov 2 2 0 0 14:6 6

3. Pov. Bystrica 2 1 1 0 13:6 4

4. Bánovce 2 1 0 1 5:6 3

5. Partizánske 2 0 1 1 6:13 1

6. Myjava 2 0 0 2 5:8 0

7. N. Mesto 1 0 0 1 3:10 0

8. Dubnica 1 0 0 1 11:31 0

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 34:5, Fabo 2, Puček 2, Miščík.

2. kolo: Myjava – Púchov 1:5, Jurík 3 Solík 2, Pov. Bystrica – Partizánske 7:5 (3:2), Motošický 2, Nikmon 2, Šimík 2, Tomana, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 1:16.

1. H. Nitra 2 2 0 0 50:6 6

2. Púchov 2 2 0 0 13:1 6

3. Pov. Bystrica 2 2 0 0 16:8 6

4. Bánovce 2 1 0 1 6:19 3

5. Myjava 2 0 0 2 4:10 0

6. N. Mesto 1 0 0 1 3:9 0

7. Partizánske 2 0 0 2 5:15 0

8. Dubnica 1 0 0 1 5:34 0

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 18:14, Teplička 6, Bednár 4, T. Miakiš, Varga, Vrábel, Velacek.

2. kolo: Myjava – Púchov 3:8, Jánovský 2, Mušák, Sapák, Držka, Šurian, Miko, Paliesek, Pov. Bystrica – Partizánske 1:11 (0:5), Kubáň, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 3:8..

1. H. Nitra 2 2 0 0 26:17 6

2. Partizánske 2 1 1 0 13:3 4

3. Púchov 2 1 1 0 10:5 4

4. N. Mesto 1 1 0 0 3:0 3

5. Bánovce 2 1 0 1 9:13 3

6. Dubnica 1 0 0 1 14:18 0

7. Myjava 2 0 0 2 8:14 0

8. Pov. Bystrica 2 0 0 2 1:14 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 17 851
  2. Vizuálny smog je problém 10 713
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 5 328
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 3 669
  5. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 139
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 988
  7. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 455
  8. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 2 351
  9. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 162
  10. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 2 070

Hlavné správy z MY Považská

Po 15 rokoch obnovia Jaskyniarsky týždeň, očakávajú vyše sto speleológov

Viac ako sto speleológov zo Slovenska i zahraničia očakávajú organizátori 59. ročníka Jaskyniarskeho týždňa Slovenskej speleologickej spoločnosti v Strážovských vrchoch.

Kam na hasičskú súťaž?

Prehľad hasičských súťaží na najbližší víkend.

Kataríne Krajňákovej prekazil tohtoročný zlatý hetrik pokazený žalúdok

Na nedávnych ME v 24 hodinovke na horských bicykloch sa presadila aj stupnianska rodáčka.

K zamestnávateľovi nastupujú rovno na pracovnú zmluvu, mimo agentúr

Najviac nových učebných zmlúv pre duálne vzdelávanie podpísali v Strednej odbornej škole strojníckej v Považskej Bystrici. Systém je pre žiakov výhodný.

Lídrami detskej ligy sú Dolná Breznica a Ilava

Počas uplynulých víkendov prebiehalo zápolenie aj medzi žiackymi družstvami. Priebežné poradie je zatiaľ veľmi tesné a boj o víťazstvo bude ešte napínavý, keďže nás čaká ešte tretina kôl.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V lese sa prechádzal so psom, zviera mu z diaľky niekto zastrelil

Majiteľ tvrdí, že strieľal profesionál.

Najdlhšia obhliadka miesta činu, prepísala históriu polície

Polícia pracuje na skládke najmä v nočných hodinách.

Policajný kynológ radí: Čo robiť pri útoku psa?

Porušenie kritickej vzdialenosti a lov. To sú dva prípady, v ktorých pes podľa kynológa prechádza do útoku. Ako sa brániť a aké varovné signály si všímať? Aké chyby robia majitelia psov najčastejšie?

Vandali si na Sučianskej skale prikladali na oheň lavičkami

Neúcta, bezohľadnosť a arogancia. Asi tak sa dá popísať správanie ľudí, ktorí si na historickej vyvýšenine v Sučanoch opekajú pri ohnisku naozaj zvláštnym spôsobom.

Vybrali SME

Už ste čítali?