Štvrtok, 21. november, 2019 | Meniny má Elvíra

Dorastenci Papradna sú stále bez prehry

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Starší žiaci Pov. Bystrice (v červenom) podľahli doma tesne Topoľčanom.Starší žiaci Pov. Bystrice (v červenom) podľahli doma tesne Topoľčanom.(Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

4. kolo: Michalovce - Ružomberok 2:0.

5. kolo: Senica - Senec 4:1, Podbrezová - Košice 4:1, Ružomberok - Trenčín 2:2, Slovan - Michalovce 1:2, Žilina - Bardejov 5:0, Trnava - Prešov 2:0, Nitra - B. Bystrica 2:0.

1. Žilina 5 5 0 0 22:2 15

2. Trnava 5 3 2 0 11:3 11

3. Senica 5 3 1 1 9:5 10

4. Prešov 5 3 0 2 6:6 9

Článok pokračuje pod video reklamou

5. Nitra 3 2 1 0 6:2 7

6. B. Bystrica 5 2 1 2 6:5 7

7. Podbrezová 5 2 1 2 11:13 7

8. Bardejov 5 2 1 2 7:12 7

9. Slovan 5 2 0 3 9:10 6

10. Michalovce 4 2 0 2 7:9 6

11. Ružomberok 5 1 1 3 5:10 4

12. Trenčín 5 0 3 2 7:10 3

13. Košice 4 0 1 3 3:10 1

14. Senec 5 0 0 5 3:15 0

1. LIGA ML. DORAST U 17

5. kolo:Bardejov – Ružomberok 0:3, Michalovce – Žilina 1:3, Trenčín – Slovan 2:4, Košice – Podbrezová 0:2, Senec – Trnava 1:4, B. Bystrica - Senica 1:0, Prešov - Nitra 1:1.

1. Trnava 5 4 1 0 12:3 13

2. Žilina 5 4 0 1 16:5 12

3. Ružomberok 5 4 0 1 7:2 12

4. Slovan 4 3 0 1 11:4 9

5. Nitra 5 2 2 1 16:6 8

6. Košice 5 2 2 1 8:6 8

7. Senica 5 2 1 2 6:4 7

8. Prešov 5 2 1 2 6:6 7

9. Podbrezová 5 2 1 2 6:10 7

10. B. Bystrica 5 2 0 3 6:8 6

11. Michalovce 4 1 0 3 6:10 3

12. Senec 5 1 0 4 5:20 3

13. Trenčín 5 0 1 4 3:12 1

14. Bardejov 5 0 1 4 1:13 1

1. LIGA ML. DORAST U 16

5. kolo: Bardejov – Ružomberok 0:1, Michalovce – Žilina 0:5, Trenčín – Slovan 0:4, Košice – Podbrezová 1:1, Senec – Trnava 1:5, B. Bystrica - Senica 0:2, Prešov - Nitra 1:1.

1. Senica 5 5 0 0 15:1 15

2. Slovan 4 4 0 0 14:3 12

3. Trnava 5 4 0 1 14:3 12

4. Ružomberok 5 4 0 1 10:8 12

5. Nitra 5 3 2 0 10:5 11

6. Žilina 5 3 0 2 13:5 9

7. Prešov 5 2 1 2 15:7 7

8. Podbrezová 5 1 2 2 2:8 5

9. Bardejov 5 1 1 3 4:7 4

10. B. Bystrica 5 1 1 3 3:8 4

11. Trenčín 5 1 0 4 4:10 3

12. Košice 5 0 2 3 4:12 2

13. Michalovce 4 0 1 3 1:8 1

14. Senec 5 0 0 5 2:26 0

2. LIGA ST. DORAST

6. kolo: J. Bohunice – Púchov 0:2 (0:0), 51. a 62. Mynář, Dubnica – Skalica 4:1 (2:1), 10. a 56. Krošlák, 20. Vaculík, 90. Adamát – 31. Čermák, Myjava - ČFK Nitra 4:1, Inter - PFA ViOn Zl. Moravce 0:2, Levice - Lok. Trnava 2:2, Topoľčany - Dun. Streda 1:1, Karlova Ves – N. Zámky 6:0, Dúbravka – H. Nitra 0:3.

1. Dun. Streda 6 5 1 0 17:4 16

2. Dubnica 6 5 0 1 17:8 15

3. Topoľčany 6 4 1 1 17:7 13

4. Karl. Ves 6 4 1 1 13:3 13

5. Myjava 6 4 0 2 13:8 12

6. Lok. Trnava 6 3 1 2 10:11 10

7. Horná Nitra 6 3 0 3 14:15 9

8. Zl. Moravce 6 2 2 2 9:8 8

9. ČFK Nitra 6 2 1 3 5:9 7

10. Púchov 6 2 0 4 13:17 6

11. Inter 6 2 0 4 6:12 6

12. Skalica 6 2 0 4 7:14 6

13. Dúbravka 6 1 2 3 7:9 5

14. Levice 6 1 2 3 7:10 5

15. J. Bohunice 6 1 1 4 6:12 4

16. N. Zámky 6 1 0 5 7:21 3

2. LIGA ML. DORAST

6. kolo: J. Bohunice – Púchov 4:0 (2:0), 38., 60. a 73. Hrabovský, 12. Selnekovič, Dubnica – Skalica 1:1 (1:0), 26. Remšík – 54. Štepanovský, Myjava - ČFK Nitra 2:0, Inter - PFA ViOn Zl. Moravce 2:3, Levice - Lok. Trnava 2:0, Dúbravka – H. Nitra 0:0, Topoľčany - Dun. Streda 0:5, Karlova Ves – N. Zámky 0:4.

1. Dun. Streda 6 6 0 0 23:2 18

2. Myjava 6 6 0 0 14:2 18

3. Zl. Moravce 6 4 0 2 14:5 12

4. Skalica 6 3 2 1 13:5 11

5. Dubnica 6 3 2 1 14:8 11

6. Horná Nitra 6 3 1 2 9:8 10

7. ČFK Nitra 6 3 1 2 13:14 10

8. J. Bohunice 6 3 0 3 17:15 9

9. Levice 6 3 0 3 8:11 9

10. Lok. Trnava 6 2 1 3 4:9 7

11. Púchov 6 2 0 4 12:12 6

12. Inter 6 2 0 4 8:11 6

13. N. Zámky 6 2 0 4 9:15 6

14. Dúbravka 6 1 1 4 6:10 4

15. Karl. Ves 6 1 0 5 6:18 3

16. Topoľčany 6 0 0 6 0:25 0

3. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Led. Rovne – D. Streda B 2:6 (0:2), 58. Pecuš, 79. Kojtal – 21. a 71. Ibolya, 26. a 74. Boráros, 59. a 90. Gajdacs, Hlohovec - Pov. Bystrica 1:0 (0:0), 52. Habán, Šaľa – Brvnište 1:0 (0:0), 55. Surányi, Šamorín - PFA B Vráble 2:2, N. Mesto - Komárno 3:2, Štúrovo - Piešťany 3:4, Galanta - Šurany 0:2, Partizánske - Bánovce 1:1.

1. Šaľa 6 5 0 1 17:7 15

2. PFA Vráble 6 4 2 0 29:7 14

3. Bánovce 6 4 2 0 18:8 14

4. Šurany 6 4 1 1 12:12 13

5. Brvnište 6 4 0 2 20:5 12

6. Pov. Bystrica 6 4 0 2 11:3 12

7. Komárno 6 3 2 1 19:9 11

8. N. Mesto 6 3 1 2 20:14 10

9. Piešťany 6 3 0 3 17:23 9

10. Partizánske 6 2 1 3 9:10 7

11. Šamorín 6 2 1 3 6:8 7

12. Hlohovec 6 2 0 4 3:12 6

13. D. Streda B 6 1 1 4 12:16 4

14. Galanta 6 1 0 5 6:27 3

15. Led. Rovne 6 0 1 5 7:24 1

16. Štúrovo 6 0 0 6 4:25 0

3. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Led. Rovne – D. Streda B 4:2 (1:0), 71. a 78. Pihík, 11. Bednár, 47. Novotný – 43. Kalocsai, 63. Hegedüs, Hlohovec - Pov. Bystrica 1:0 (1:0), 14. Masaryk (69. Čulák - Hlohovec nepremenil 11 – tku), Šaľa – Brvnište 7:2 (3:0), 8., 34., 50. a 51. Rábek, 6., 68. a 78. Keszely – 60. a 76. Bulík, Šamorín - PFA B Vráble 0:0, N. Mesto - Komárno 0:3, Štúrovo - Piešťany 0:1, Galanta - Šurany 1:1, Partizánske - Bánovce 0:3.

1. Šaľa 6 5 1 0 33:8 16

2. Komárno 6 4 1 1 15:6 13

3. Bánovce 6 4 0 2 21:7 12

4. Šurany 6 3 2 1 10:5 11

5. Piešťany 6 3 2 1 9:8 11

6. Hlohovec 6 2 4 0 10:5 10

7. D. Streda B 6 3 1 2 15:13 10

8. Galanta 6 2 2 2 10:17 8

9. Partizánske 6 2 1 3 4:11 7

10. Štúrovo 6 2 1 3 9:21 7

11. PFA Vráble 6 1 3 2 5:8 6

12. Led. Rovne 6 1 2 3 7:9 5

13. Šamorín 6 1 2 3 10:13 5

14. Pov. Bystrica 6 1 1 4 5:11 4

15. N. Mesto 6 1 1 4 8:18 4

16. Brvnište 6 0 2 4 10:21 2

4. LIGA DORAST

6. kolo: Tr. Stankovce - Ilava 0:2 (0:0), 66. a 86. Kollár, N. Dubnica – Plevník 5:2 (3:1), 51. a 57. Pupiš, 7. Karvaš (11 m), 37. Mozolík, 43. Murárik (11 m) – 27. Štefina, 60. Slaninka (11 m), Borčice – Beluša 2:0 (0:0), 55. Bartek, 88. Hudcovský, Vrbové – Holíč 5:0, D. Vestenice – D. Súča 1:4, N. Rudno – Nemšová 2:2, V. Kostoľany – Bošany 4:1, Boleráz – Nováky 7:6.

1. Vrbové 6 6 0 0 34:3 18

2. Borčice 6 6 0 0 31:4 18

3. V. Kostoľany 6 5 0 1 23:5 15

4. N. Dubnica 6 3 3 0 16:6 12

5. Plevník 6 3 2 1 18:12 11

6. N. Rudno 6 3 1 2 14:10 10

7. Beluša 6 3 0 3 12:11 9

8. Nemšová 6 2 2 2 16:10 8

9. Ilava 6 2 1 3 12:18 7

10. Bošany 6 2 1 3 11:21 7

11. D. Vestenice 6 2 1 3 12:23 7

12. D. Súča 6 2 0 4 19:16 6

13. Tr. Stankovce 6 1 1 4 10:19 4

14. Boleráz 6 1 0 5 9:29 3

15. Nováky 6 0 1 5 13:35 1

16. Holíč 6 0 1 5 0:28 1

5. LIGA DORAST

6. kolo: Tr. Turná – Prečín 7:0 (5:0), 12., 28., 38., 67. a 76. D. Hrušovský, 7. M. Hrušovský, 10. Lipták, Dubodiel – Košeca 1:3 (1:1), 8. Petrík – 43. K. Karlík, 47. Majerech, 75. Fusko, Chynorany – Papradno 1:1 (1:0), 35. Benko – 53. Galko, Streženice – Domaniža 2:0 (1:0), 41. Šesták, 56. Frnka, Klát. N. Ves – St. Turá 2:0, Častkovce – Kanianka 0:2, Drietoma – Bošáca 2:3, Opatová – Šimonovany 10:0.

1. Bošáca 6 6 0 0 23:5 18

2. Kanianka 6 5 1 0 36:2 16

3. Opatová 6 5 0 1 29:3 15

4. Kl. N. Ves 6 5 0 1 10:6 15

5. Papradno 6 4 2 0 17:5 14

6. Košeca 6 3 2 1 14:11 11

7. Drietoma 6 3 0 3 9:12 9

8. Domaniža 5 2 0 3 15:8 6

9. Streženice 6 2 0 4 7:14 6

10. Šimonovany 6 2 0 4 15:36 6

11. Dubodiel 6 1 1 4 17:18 4

12. Prečín 5 1 1 3 6:12 4

13. Tr. Turná 6 1 1 4 12:30 4

14. Chynorany 6 1 1 4 7:37 4

15. Častkovce 6 1 0 5 7:10 3

16. St. Turá 6 0 1 5 5:20 1

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

4. kolo: Myjava - Slovan 0:0, Senec - FC Nitra 2:0.

5. kolo: Slovan – Púchov 8:0 (3:0), 24., 59. a 69. Potoma, 14. a 47. Horváth, 9. Pochylý, 66. Kaňovič, 70. Čech, FC Nitra - Dun. Streda 1:3, Levice - Trenčín 1:5, Senica - Šamorín 8:0, Inter - Myjava 0:0, Spartak Trnava - Senec 2:0, H. Nitra - Karlova Ves 3:5.

1. Senica 5 5 0 0 26:4 15

2. Trenčín 5 4 0 1 16:3 12

3. Slovan 4 3 1 0 19:0 10

4. Senec 5 3 0 2 12:6 9

5. Dun. Streda 5 3 0 2 12:7 9

6. Spartak Trnava 5 2 2 1 12:7 8

7. Levice 5 2 1 2 7:14 7

8. FC Nitra 5 2 0 3 8:8 6

9. Myjava 5 1 3 1 5:5 6

10. Horná Nitra 5 2 0 3 8:12 6

11. Inter 5 1 2 2 3:4 5

12. Karl. Ves 5 1 1 3 6:20 4

13. Šamorín 4 0 0 4 2:21 0

14. Púchov 5 0 0 5 1:26 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

4. kolo: Myjava - Slovan 2:2, Senec - FC Nitra 2:6.

5. kolo: Slovan – Púchov 9:1 (3:0), 15., 21., 34. a 44. Giesser, 46. a 63. Kuruc, 38. Nagy, 61. Mifkovič, 68. Černák – 66. Vápeník, FC Nitra - Dun. Streda 5:1, Senica - Šamorín 3:1, Levice - Trenčín 0:8, Inter - Myjava 1:0, Spartak Trnava - Senec 5:2, H. Nitra - Karlova Ves 1:1.

1. Spartak Trnava 5 5 0 0 27:4 15

2. FC Nitra 5 5 0 0 25:4 15

3. Senica 5 4 1 0 15:4 13

4. Slovan 4 3 1 0 26:3 10

5. Dun. Streda 5 3 1 1 15:7 10

6. Inter 5 3 1 1 8:11 10

7. Trenčín 5 2 0 3 18:7 6

8. Myjava 5 1 2 2 5:11 5

9. Levice 5 1 1 3 4:20 4

10. Senec 5 1 0 4 7:17 3

11. Horná Nitra 5 0 2 3 6:18 2

12. Šamorín 4 0 1 3 4:12 1

13. Púchov 5 0 1 4 8:22 1

14. Karl. Ves 5 0 1 4 1:29 1

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

1. kolo: Slovan – Levice 4:11.

3. kolo: Karlova Ves - FC Nitra 1:17.

4. kolo: FC Nitra - Šamorín 13:2.

5. kolo: Púchov - Inter 2:4 (1:2), 30. a 59. Jandušík – 19. a 57. vlastný Jurík, 6. Blanár, 40. Kovalík, Senec - FC Nitra 0:13, Myjava - Levice 3:5, Dun. Streda - Senica 2:20, Karlova Ves – H. Nitra 8:5, Trenčín - Slovan 5:12. Šamorín – Spartak Trnava hrajú 10. 9.

1. FC Nitra 5 5 0 0 71:10 15

2. Senica 5 4 1 0 73:20 13

3. Spartak Trnava 4 4 0 0 65:9 12

4. Slovan 5 4 0 1 58:30 12

5. Levice 4 4 0 0 26:12 12

6. Inter 4 3 0 1 33:15 9

7. Karl. Ves 5 2 1 2 32:37 7

8. Senec 5 1 1 3 13:37 4

9. Dun. Streda 5 1 1 3 21:46 4

10. Trenčín 5 1 0 4 38:53 3

11. Horná Nitra 5 1 0 4 17:47 3

12. Myjava 5 1 0 4 15:48 3

13. Šamorín 4 0 0 4 9:45 0

14. Púchov 5 0 0 5 8:70 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

1. kolo: Slovan – Levice 5:4.

3. kolo: Karlova Ves - FC Nitra 6:8.

4. kolo: FC Nitra - Šamorín 9:7.

5. kolo: Púchov - Inter 3:7 (3:4), 7. Ziegler, 21. L. Trško, 23. Dzurový – 14., 39. a 50. Hasoň, 3. Farkaš, 13. Mozola, 16. Chrupka, 56. Hostačný, Senec - FC Nitra 6:18, Myjava - Levice 2:1, Dun. Streda - Senica 6:13, Karlova Ves – H. Nitra 8:3, Trenčín - Slovan 10:5. Šamorín – Spartak Trnava hrajú 10. 9.

1. Trenčín 5 5 0 0 62:30 15

2. FC Nitra 5 4 0 1 73:35 12

3. Slovan 5 4 0 1 46:26 12

4. Senica 5 4 0 1 54:39 12

5. Spartak Trnava 4 3 0 1 52:17 9

6. Inter 4 3 0 1 32:20 9

7. Šamorín 4 2 0 2 47:27 6

8. Horná Nitra 5 2 0 3 35:35 6

9. Karl. Ves 5 2 0 3 33:51 6

10. Senec 5 2 0 3 35:68 6

11. Levice 4 1 0 3 18:17 3

12. Myjava 5 1 0 4 6:26 3

13. Dun. Streda 5 0 0 5 25:50 0

14. Púchov 5 0 0 5 12:89 0

2. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica 3:2 (1:2), 8. Remeň, 37. Mihálik, 43. Kóša – 23. a 25. Chromek, Komárno - Sereď 0:2.

6. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 1:2 (0:1), 69. Chromek – 16. a 53. Davidovič (prvý z 11 m), Komárno – Dubnica 1:3 (1:2), 24. Farnbauer – 30. a 44. Kováčik, 32. Janček, Šaľa - PFA ViOn Zl. Moravce 0:2, N. Zámky - Skalica 3:2, Galanta - ČFK Nitra 5:2, Sereď - Piešťany 2:2, Partizánske - Hlohovec 5:1, Nováky - Lok. Trnava 0:3.

1. Dubnica 6 6 0 0 41:5 18

2. Zl. Moravce 6 5 1 0 22:4 16

3. Lok. Trnava 6 4 2 0 13:5 14

4. Sereď 6 3 2 1 10:8 11

5. Galanta 6 3 1 2 20:11 10

6. N. Zámky 6 3 1 2 9:13 10

7. Partizánske 6 2 3 1 12:9 9

8. Komárno 6 3 0 3 12:10 9

9. ČFK Nitra 6 3 0 3 13:12 9

10. Piešťany 6 2 2 2 12:14 8

11. Topoľčany 6 2 1 3 8:13 7

12. Skalica 6 1 2 3 12:13 5

13. Šaľa 6 1 0 5 8:22 3

14. Hlohovec 6 1 0 5 6:22 3

15. Nováky 6 0 2 4 3:28 2

16. Pov. Bystrica 6 0 1 5 6:18 1

2. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: PFA ViOn Zl. Moravce – Pov. Bystrica 9:2 (5:1), 39., 43. a 44. Očovský, 19. a 22. Šebík, 5. Zolder, 9. Švec, 33. Bibeň, 47. Krulák – 31. Mokráš, 40. Mikloš, Komárno - Sereď 3:0.

6. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 3:2 (2:0), 7. M. Lehotský (11 m), 30. Mikloš, 52. Kukučka – 38. Mokoš, 55. Varinský, Komárno – Dubnica 2:9 (1:3), 3. Kováč, 56. Szücs – 4., 35., 42. a 49. Číž, 25. a 27. Cyprian, 34. a 50. Štiblárik, 53. Rešetka, Šaľa - PFA ViOn Zl. Moravce 1:3, N. Zámky - Skalica 2:8, Galanta - ČFK Nitra 5:0, Sereď - Piešťany 4:2, Partizánske - Hlohovec 0:7, Nováky - Lok. Trnava 1:0. .

1. Dubnica 6 6 0 0 52:7 18

2. Skalica 6 6 0 0 47:8 18

3. Zl. Moravce 6 5 0 1 39:10 15

4. Hlohovec 6 5 0 1 25:12 15

5. Galanta 6 4 0 2 22:8 12

6. N. Zámky 6 4 0 2 29:21 12

7. ČFK Nitra 6 3 0 3 12:21 9

8. Topoľčany 6 2 0 4 21:19 6

9. Šaľa 6 2 0 4 8:10 6

10. Komárno 6 2 0 4 11:15 6

11. Lok. Trnava 6 2 0 4 8:14 6

12. Partizánske 6 2 0 4 11:36 6

13. Pov. Bystrica 6 2 0 4 10:36 6

14. Sereď 6 1 1 4 9:24 4

15. Nováky 6 1 1 4 5:43 4

16. Piešťany 6 0 0 6 5:30 0

3. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Papradno – D. Vestenice 0:3 kontumačne – na ihrisku 5:0.

4. kolo: Dubnica B – Nemšová 0:1 (0:0), 60. Kotras, Beluša – Kanianka 1:2 (0:0), 62. Vavrík – 56. Vážan, 65. Linder, N. Rudno - N. Dubnica 3:2 (0:2), 38. a 64. Hronec, 53. Michal – 9. Šukala, 20. Nevařil, Led. Rovne - Papradno 8:0 (4:0), 14., 18. a 61. Makay, 43., 55. a 56. Melišík, 2. Levko, 11. Szekely, N. Pravno - D. Vestenice 4:0, Z. Kostoľany – N. Mesto 1:3, Trenčín B – Bánovce 9:0.

1. Nemšová 4 4 0 0 38:3 12

2. N. Mesto 4 4 0 0 18:2 12

3. N. Pravno 3 3 0 0 13:3 9

4. Dubnica B 4 3 0 1 11:1 9

5. Trenčín B 4 2 1 1 20:8 7

6. Kanianka 4 2 1 1 11:11 7

7. Bánovce 4 2 0 2 7:16 6

8. N. Dubnica 4 1 1 2 9:7 4

9. N. Rudno 3 1 1 1 4:9 4

10. L. Rovne 4 1 0 3 11:16 3

11. D. Vestenice 4 1 0 3 3:18 3

12. Beluša 4 0 1 3 3:11 1

13. Z. Kostoľany 4 0 1 3 8:26 1

14. Papradno 4 0 0 4 1:26 0

3. LIGA ML. ŽIACI

4. kolo: Dubnica B – Nemšová 0:5 (0:3), 12. a 13. Dúžek, 24. a 40. Pagáč, 56. Kula, Beluša – Kanianka 0:5 (0:2), 23. Šimo, 24. Ertel, 41. Polačik, 47. Karady, 58. Ambróz, N. Rudno - N. Dubnica 1:4 (1:1), 27. Sobota – 36. a 50. Sokolík, 25. Kaliňák, 59. Hajdina, Led. Rovne - Papradno 4:1 (2:1), 16., 18. a 55. Číž, 48. Rosina – 9. Šamaj, N. Pravno - D. Vestenice 12:0, Z. Kostoľany – N. Mesto 0:11, Trenčín B – Bánovce 2:2.

1. N. Mesto 4 4 0 0 51:1 12

2. Nemšová 4 4 0 0 34:1 12

3. N. Dubnica 4 4 0 0 33:3 12

4. N. Pravno 3 3 0 0 18:1 9

5. Trenčín B 4 2 1 1 23:10 7

6. Kanianka 4 2 0 2 16:16 6

7. L. Rovne 4 2 0 2 11:13 6

8. Dubnica B 4 2 0 2 8:21 6

9. Bánovce 4 1 1 2 17:11 4

10. N. Rudno 3 1 0 2 11:13 3

11. Papradno 4 1 0 3 8:23 3

12. Beluša 4 0 0 4 1:25 0

13. Z. Kostoľany 4 0 0 4 1:38 0

14. D. Vestenice 4 0 0 4 0:56 0

REGIÓN ŽIAČKY

2. kolo: Beluša - Horná Nitra 0:10 (0:4), 8., 10., 40. a 51. Hrádeľová, 49. a 57. Grosová, 13. Petrášová, 20. Tipulová, 55. Peciarová, 68. Pernišová, Tr. Teplice - Pov. Bystrica odložené na 9. 9. o 16.30 h, Dubnica – Bojná 1:5 (1:3), 28. Adamíková – 18. a 55. Komová, 4. Šobáňová, 33. Svobodová, 42. Kratochvílová, Myjava – Trenčín 2:4, Topoľčany – Bánovce 0:4.

1. Bojná 2 2 0 0 16:1 6

2. Bánovce 2 1 1 0 6:2 4

3. H. Nitra 1 1 0 0 10:0 3

4. Trenčín 1 1 0 0 4:2 3

5. Dubnica 2 0 1 1 3:7 1

6. Pov. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0

7. Tr. Teplice 0 0 0 0 0:0 0

8. Topoľčany 1 0 0 1 0:4 0

9. Beluša 1 0 0 1 0:10 0

10. Myjava 2 0 0 2 2:15 0

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 31:11, A. Miakiš 3, Bičan 2, Asani 2, Kunda 2, Murko, Golej.

2. kolo: Myjava – Púchov 3:4 (0:2), Porubčan, Mynář, Móczi, Baláž, Pov. Bystrica – Partizánske 3:3 (3:2), Belušík, Chupáč, Kadák, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 1:4.

1. H. Nitra 2 2 0 0 35:12 6

2. Púchov 2 2 0 0 14:6 6

3. Pov. Bystrica 2 1 1 0 13:6 4

4. Bánovce 2 1 0 1 5:6 3

5. Partizánske 2 0 1 1 6:13 1

6. Myjava 2 0 0 2 5:8 0

7. N. Mesto 1 0 0 1 3:10 0

8. Dubnica 1 0 0 1 11:31 0

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 34:5, Fabo 2, Puček 2, Miščík.

2. kolo: Myjava – Púchov 1:5, Jurík 3 Solík 2, Pov. Bystrica – Partizánske 7:5 (3:2), Motošický 2, Nikmon 2, Šimík 2, Tomana, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 1:16.

1. H. Nitra 2 2 0 0 50:6 6

2. Púchov 2 2 0 0 13:1 6

3. Pov. Bystrica 2 2 0 0 16:8 6

4. Bánovce 2 1 0 1 6:19 3

5. Myjava 2 0 0 2 4:10 0

6. N. Mesto 1 0 0 1 3:9 0

7. Partizánske 2 0 0 2 5:15 0

8. Dubnica 1 0 0 1 5:34 0

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Horná Nitra – Dubnica 18:14, Teplička 6, Bednár 4, T. Miakiš, Varga, Vrábel, Velacek.

2. kolo: Myjava – Púchov 3:8, Jánovský 2, Mušák, Sapák, Držka, Šurian, Miko, Paliesek, Pov. Bystrica – Partizánske 1:11 (0:5), Kubáň, Dubnica - Nové Mesto hrali 8. 9. po uzávierke, od 16.30 h) , Bánovce - Horná Nitra 3:8..

1. H. Nitra 2 2 0 0 26:17 6

2. Partizánske 2 1 1 0 13:3 4

3. Púchov 2 1 1 0 10:5 4

4. N. Mesto 1 1 0 0 3:0 3

5. Bánovce 2 1 0 1 9:13 3

6. Dubnica 1 0 0 1 14:18 0

7. Myjava 2 0 0 2 8:14 0

8. Pov. Bystrica 2 0 0 2 1:14 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zažite svoj vlastný úspech
  2. Prečo študovať techniku na Slovensku?
  3. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  4. Zoznámte sa: Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě
  5. EkF TUKE – výzva pre tvoju budúcnosť
  6. Vyberte si z ponuky Black Friday, ktorý trvá až dva týždne
  7. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  8. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  9. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  10. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  1. Radšej škola ako metla
  2. Prečo študovať techniku na Slovensku?
  3. Zažite svoj vlastný úspech
  4. EkF TUKE – výzva pre tvoju budúcnosť
  5. Zoznámte sa: Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě
  6. Vyberte si z ponuky Black Friday, ktorý trvá až dva týždne
  7. Slováci sa najčastejšie stretávajú pri spoločnom stole na večeru
  8. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  9. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  10. SEAT predstavil e-Scooter
  1. Už iba dnes: Predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 12 583
  2. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku? 12 389
  3. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou 7 400
  4. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 7 090
  5. Tipy na lyžovačku v Rakúsku 6 987
  6. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť 6 621
  7. Dokážu dávať škôlkári pozor na ceste? Otestovali sme ich 6 261
  8. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 6 189
  9. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček 5 719
  10. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 5 583

Hlavné správy z SME | MY Považská - aktuálne správy

Sprístupniť Trenčiansky hrad z lesoparku Brezina sa do konca roka nepodarí

Rekonštrukcia južného opevnenia sa oproti pôvodným plánom oneskorí i predraží.

Pohľad z hradnej priekopy.
Ján Volko vyhovel všetkým žiadostiam detí o podpis.
Aj tento rok je program festivalu dobrodružných filmov zameraných na krajiny snehu a ľadu bohatý.

Po prácach na vodovode došlo aj na opravu cesty

Na jar tohto roku realizovali v Orlovom rekonštrukciu vodovodu v časti Stráničky. Ľudia sa dočkali aj opravy cesty, ktorá bola po prácach zničená.

Cesta, ktorá bola po prácach na vodovode zničená a vyžiadala si opravu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Havária na odkalisku: Dolinou sa valila voda

Po daždi dve z troch odkalísk pri Dúbrave nevydržali nápor vody, nastal havarijný stav.

Pri domových prehliadkach v Čadci našli niekoľko zbraní

Domové prehliadky ešte stále prebiehajú.

Vybrali SME

Už ste čítali?