7. LIGA MUŽI
5. kolo: Pruské - Beluša B 0:4 (0:1), 10. a 82. Ondrašík, 68. Sagan, 75. Bielik, K. Podhradie – Praznov 4:2 (1:1), 5. a 81. M. Puček, 48. F. Staňo, 57. Ľ. Vlasatý (1. P. Staňo nepremenil 11 – tku) – 41. P. Tomana, 78. Mrišo, D. Mariková – Borčice B nehrali pre nespôsobilý terén, Udiča - Hradčan Lednica nehrali pre nespôsobilý terén, zápas je odložený na 19. 9., Kvašov – Pružina 2:1 (1:0), F. Kováč, M. Kováč za domácich, Podvažie – Šebešťanová 1:0 (1:0), 11. Hunana, Stupné – Sverepec 1:3 (0:2), 53. Martin Ulbrík – 19. Kubiš, 39. Gazdík, 64. Otradovec.
1. Beluša B 5 5 0 0 19:6 15
2. K. Podhradie 5 3 1 1 13:8 10
3. Borčice B 4 3 0 1 15:3 9
4. D. Mariková 4 3 0 1 13:3 9
5. Podvažie 5 3 0 2 11:4 9
6. Šebešťanová 5 3 0 2 9:8 9
7. Sverepec 5 2 2 1 8:10 8
8. Udiča 4 2 1 1 9:8 7
9. Praznov 5 2 0 3 12:17 6
10. Pružina 5 1 1 3 9:13 4
11. Kvašov 5 1 1 3 9:14 4
12. Hr. Lednica 4 1 0 3 2:12 3
13. Stupné 5 1 0 4 5:17 3
14. Pruské 5 0 0 5 1:12 0
8. LIGA MUŽI A
5. kolo: Kolačín – Tunežice nehralo sa nespôsobilý terén, Streženice B – D. Breznica 2:3 (0:2), Šprta, Horemuž – Lencses, M. Dubový, Dorotčin, Prejta – Mikušovce 3:0 (1:0), 23. Bagin, 58. Šuranský, 86. Švajda, Kameničany – Č. Kameň 0:3 (0:3), 24. a 41. Dobrodej, 43. Novosád.
1. Prejta 5 4 1 0 14:3 13
2. Kolačín 4 3 1 0 15:8 10
3. D. Breznica 5 3 1 1 11:7 10
4. Streženice B 5 1 3 1 6:6 6
5. Tunežice 4 1 2 1 5:5 5
6. Č. Kameň 5 1 1 3 8:11 3
7. Kameničany 5 0 2 3 8:17 2
8. Mikušovce 5 0 2 3 3:13 2
8. LIGA MUŽI B
5. kolo: Dohňany – Vrchteplá 7:1 (5:1), 4., 43., 45. a 55. Mahút, 14. a 15. Jancík, 48. Riško – 42. Adamec (11 m), FC Púchov – Lúky 3:1 (2:0), 18. Kučera, 35. Burianec, 52. M. Klučka – 48. Revák, Trstie – Dynamo Orlové 6:3 (2:2), Bušík 2, Grbál 2, J. Vician, Jurkech - Goňo, Cabaj, Kalaš, Bodiná – Pov. Bystrica odložené na 26. 9., Podmanín mal voľno.
1. Podmanín 4 3 1 0 20:6 10
2. Pov. Bystrica 4 3 1 0 16:4 10
3. Dohňany 5 3 1 1 15:6 10
4. Trstie 4 2 1 1 10:11 7
5. Bodiná 3 1 2 0 6:5 5
6. Vrchteplá 4 1 1 2 8:15 4
7. FC Púchov 5 1 0 4 10:17 3
8. D. Orlové 5 1 0 4 8:20 3
9. Lúky 4 0 1 3 5:14 1
6. LIGA DORAST A
5. kolo: Lysá – Horovce 3:2 (1:1), Ľ. Hoždora 3 – Chupáč, Štefanec, Dohňany – H. Poruba 2:2 (1:2), Pavlis 2 – Hofierka, Hikel, Tuchyňa – Mikušovce 5:2 (2:1), Gajdoš 2, Daňo 2, Mutala – Martin Jakubek, Michal Jakubek, Ladce – Bolešov 9:0 (3:0), Kvasnica 4, Průša 2, Šebek, Chovanec, Kandráč.
1. Ladce 5 5 0 0 30:2 15
2. Tuchyňa 5 3 1 1 13:7 10
3. H. Poruba 5 3 1 1 15:12 10
4. Lysá 5 3 0 2 15:12 9
5. Horovce 5 2 1 2 10:13 7
6. Mikušovce 5 1 0 4 8:13 3
7. Bolešov 5 1 0 4 6:22 3
8. Dohňany 5 0 1 4 5:21 1
6. LIGA DORAST B
5. kolo: D. Kočkovce – Udiča nehrali pre nespôsobilý terén, zápas je odložený na 18. 9. o 16. h, D. Mariková – Jasenica 8:0 (4:0), Pilár 3, Paholík, Hrkota, Mihálik, Kršík, Seko, Pružina – Sverepec nehrali pre nespôsobilý terén, zápas je odložený na 24. 9. o 16. h, Praznov mal voľno.
1. D. Mariková 4 4 0 0 19:3 12
2. Praznov 4 3 0 1 13:6 9
3. D. Kočkovce 3 2 1 0 11:7 7
4. Udiča 3 2 0 1 15:7 6
5. Jasenica 4 1 0 3 11:19 3
6. Sverepec 4 0 1 3 5:17 1
7. Pružina 4 0 0 4 7:22 0
4. LIGA ŽIACI
5. kolo: Ladce – Ilava 8:3 (3:1), Kandráč 4, Kútny, Češko, Briestenský, Gavlák – D. Šebík 2, Marienka, Košeca – Prečín 2:4 (1:1), Laskovič, Mazáň – Bírošík 2, Škultéty, Blaško, D. Mariková – Domaniža nehrali pre nespôsobilý terén, zápas je odložený na 26. 9. o 16.30 h, Udiča – Pruské nehrali pre nespôsobilý terén, zápas je odložený na 25. 9., Plevník – Streženice 3:0 (2:0), J. Čičút 2, Nemčík, Lysá – Sverepec 0:5 (0:0), Marejka 3, F. Krčmárik 2, Jasenica /Stupné mala voľno.
1. Sverepec 5 3 2 0 18:3 11
2. Plevník 5 3 1 1 16:4 10
3. Ladce 4 3 1 0 15:5 10
4. Jasenica 4 3 0 1 11:4 9
5. Pruské 4 2 2 0 11:5 8
6. Prečín 5 2 1 2 11:16 7
7. Domaniža 4 2 0 2 31:7 6
8. Udiča 3 1 2 0 9:4 5
9. Streženice 5 1 2 2 3:7 5
10. Košeca 4 1 1 2 6:7 4
11. Lysá 5 1 0 4 14:16 3
12. D. Mariková 3 0 0 3 1:17 0
13. Ilava 5 0 0 5 3:54 0
5. LIGA ŽIACI
5. kolo: Dohňany - H. Poruba 0:0, Hradčan Lednica – Mikušovce 2:0 (0:0), E. Majerko 2, Lazy - Tuchyňa 2:1 (0:1), Andrej Novosad 2 – Filo, Kvašov – Pružina 0:2 (0:1), Kolek, Kozík, Zubák - Šebešťanová /Podvažie 2:4 (1:2), Veliký 2 – Beník, Kukučka, Balážik, Krajči, Borčice /Bolešov – Visolaje 4:1 (2:1), Ondráš 2, Ciesar, Pohorelcová – Ganoška, Kolačín mal voľno.
1. Pružina 5 5 0 0 20:4 15
2. Kvašov 5 4 0 1 42:2 12
3. Tuchyňa 5 3 0 2 32:6 9
4. Hr. Lednica 5 3 0 2 15:8 9
5. Lazy 5 3 0 2 15:17 9
6. H. Poruba 4 2 2 0 16:5 8
7. Kolačín 4 2 1 1 15:10 7
8. Borčice 4 2 0 2 14:14 6
9. Dohňany 5 1 2 2 14:11 5
10. Visolaje 5 1 0 4 7:29 3
11. Šebešťanová 5 1 0 4 4:48 3
12. Mikušovce 4 0 1 3 3:13 1
13. Zubák 4 0 0 4 4:34 0