Utorok, 9. marec, 2021 | Meniny má FrantiškaKrížovkyKrížovky

Novodubničania nečakane vyhrali v Borčiciach

Výsledky mládežníckych celoslovenských a krajských futbalových líg.

Považskobystrickí starší žiaci (v červenom) prvýkrát vyhrali.Považskobystrickí starší žiaci (v červenom) prvýkrát vyhrali. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

7. kolo: Žilina - Trenčín 2:1.

9. kolo: Trnava - Senec 5:1, Podbrezová - Nitra 0:0, Ružomberok - Senica 0:1, Slovan - B. Bystrica 2:1, Žilina - Prešov 2:0, Bardejov - Košice 1:0, Michalovce - Trenčín 2:2.

1. Žilina 9 7 2 0 28:5 23

2. Senica 9 6 1 2 18:10 19

3. Trnava 9 5 3 1 20:9 18

4. B. Bystrica 9 5 1 3 15:8 16

Skryť Vypnúť reklamu

5. Nitra 8 3 4 1 17:9 13

6. Slovan 9 4 1 4 14:16 13

7. Prešov 9 4 1 4 11:13 13

8. Michalovce 8 3 3 2 17:17 12

9. Bardejov 9 3 3 3 10:16 12

10. Podbrezová 9 3 2 4 16:20 11

11. Trenčín 9 1 5 3 13:14 8

12. Košice 9 1 3 5 6:14 6

13. Ružomberok 9 1 1 7 5:18 4

Skryť Vypnúť reklamu

14. Senec 9 1 0 8 8:29 3

1. LIGA ML. DORAST U 17

6. kolo:Podbrezová - Senec 0:0, Ružomberok - Senica 0:1.

9. kolo: Nitra - Trnava 2:0, Trenčín - Ružomberok 5:0, Košice - Michalovce 0:2, Prešov - Žilina 2:0, B. Bystrica - Slovan 1:1, Senica - Podbrezová 0:0, Senec - Bardejov 2:2.

1. Nitra 9 5 3 1 26:8 18

2. Slovan 8 5 2 1 16:5 17

3. Trnava 8 5 2 1 15:7 17

4. Žilina 9 5 0 4 24:12 15

5. Prešov 8 4 2 2 10:6 14

Skryť Vypnúť reklamu

6. Trenčín 9 4 1 4 15:14 13

7. Senica 9 3 3 3 10:8 12

8. Košice 9 3 3 3 11:11 12

9. Michalovce 8 4 0 4 13:14 12

10. Ružomberok 9 4 0 5 7:13 12

11. Podbrezová 9 2 4 3 6:12 10

12. B. Bystrica 9 2 3 4 8:13 9

13. Senec 9 1 2 6 8:31 5

14. Bardejov 9 0 3 6 5:20 3

1. LIGA ML. DORAST U 16

6. kolo: Podbrezová - Senec 4:1, Ružomberok – Senica 2:1.

9. kolo: Nitra - Trnava 3:1, Trenčín - Ružomberok 1:5, Senica - Podbrezová 4:2, Košice - Michalovce 1:4, Prešov - Žilina 3:3, B. Bystrica - Slovan 0:3, Senec - Bardejov 2:1.

1. Slovan 8 8 0 0 28:3 24

2. Ružomberok 9 8 0 1 28:11 24

3. Senica 9 8 0 1 24:7 24

4. Žilina 9 5 1 3 23:10 16

5. Nitra 9 4 2 3 14:18 14

6. B. Bystrica 9 4 1 4 12:13 13

7. Trnava 8 4 0 4 19:13 12

8. Prešov 8 3 2 3 19:11 11

9. Bardejov 9 3 1 5 8:12 10

10. Trenčín 9 3 0 6 13:18 9

11. Podbrezová 9 2 2 5 8:16 8

12. Košice 9 1 2 6 6:20 5

13. Michalovce 8 1 1 6 5:17 4

14. Senec 9 1 0 8 5:43 3

2. LIGA ST. DORAST

9. kolo: Skalica - Karlova Ves 1:0.

10. kolo: Inter – Púchov 3:0 (1:0), 33. Bombala, 52. Foltýn, 85. Novák, Dubnica - Lok. Trnava 4:2 (1:1), 42. a 85. Hlatký, 72. a 74. Krošlák - 34. Čmilanský, 66. Marko, PFA ViOn Zl. Moravce - ČFK Nitra 3:1, Myjava - Dun. Streda 2:1, Levice - J. Bohunice 4:1, N. Zámky - Skalica 1:1, Dúbravka - Topoľčany 1:0, Karlova Ves – H. Nitra 1:0.

1. D. Streda 9 7 1 1 22:6 22

2. Myjava 9 7 0 2 20:10 21

3. Dubnica 10 6 2 2 21:12 20

4. Karl. Ves 9 5 2 2 15:5 17

5. Topoľčany 9 5 1 3 21:12 16

6. Zl. Moravce 9 4 2 3 15:12 14

7. Horná Nitra 10 4 1 5 16:19 13

8. Levice 9 3 2 4 15:16 11

9. Lok. Trnava 9 3 2 4 14:18 11

10. ČFK Nitra 9 3 2 4 11:15 11

11. Skalica 9 3 2 4 10:16 11

12. Inter 9 3 1 5 11:15 10

13. J. Bohunice 9 3 1 5 11:17 10

14. Dúbravka 9 2 3 4 9:12 9

15. Púchov 9 2 1 6 14:23 7

16. N. Zámky 9 1 1 7 11:28 4

2. LIGA ML. DORAST

9. kolo: Skalica - Karlova Ves 4:0.

10. kolo: Inter – Púchov 3:0 (1:0), 8. a 74. Šeďo, 64. Grill, Dubnica - Lok. Trnava 2:1 (1:1), 40. Remšík, 65. vlastný Pero – 29. Kovařík, PFA ViOn Zl. Moravce - ČFK Nitra 3:1, Myjava - Dun. Streda 3:4, Dúbravka - Topoľčany 2:1, N. Zámky - Skalica 2:2, Levice - J. Bohunice 0:0, Karlova Ves – H. Nitra 0:2.

1. Dun. Streda 9 9 0 0 32:6 27

2. Myjava 9 7 1 1 22:10 22

3. Skalica 9 5 3 1 22:9 18

4. Zl. Moravce 9 6 0 3 21:8 18

5. Dubnica 10 5 3 2 21:15 18

6. ČFK Nitra 9 5 1 3 23:18 16

7. Levice 9 5 1 3 13:12 16

8. Horná Nitra 10 4 3 3 16:15 15

9. Inter 9 4 0 5 16:15 12

10. J. Bohunice 9 3 2 4 18:19 11

11. Lok. Trnava 9 2 3 4 7:13 9

12. Dúbravka 9 2 2 5 10:14 8

13. N. Zámky 9 2 1 6 12:26 7

14. Púchov 9 2 0 7 15:21 6

15. Karl. Ves 9 1 0 8 6:27 3

16. Topoľčany 9 1 0 8 4:30 3

3. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Komárno - Led. Rovne 8:0 (5:0), 2. a 14. Hegedüs, 26. a 81. Kuruc, 8. Szikonya, 18. Šušík, 79. Ladányi, 83. Poliščuk,Pov.

10. kolo: Brvnište - Šurany 2:0 (0:0), 56. Zelenák, 67. Maríkovec, Partizánske - Led. Rovne 7:0 (3:0), 17. a 79. Repa, 49. a 90. Blaho, 4. Kúdela, 20. Prokop (11 m), 66. Crho, Pov. Bystrica - PFA B Vráble 1:2 (0:0), 68. Hričo – 58. Michalíček, 89. Mikle, Šaľa - Bánovce 3:1, Galanta - Komárno 0:6, Šamorín – D. Streda B 0:4, N. Mesto - Štúrovo 6:1, Hlohovec - Piešťany 2:0.

1. Šaľa 9 7 1 1 24:10 22

2. Komárno 10 6 2 2 40:12 20

3. PFA Vráble 9 6 2 1 37:11 20

4. Bánovce 9 6 2 1 26:13 20

5. N. Mesto 9 6 1 2 34:17 19

6. Brvnište 9 5 1 3 24:12 16

7. Partizánske 9 5 1 3 20:10 16

8. Piešťany 9 5 0 4 22:26 15

9. Šurany 9 4 2 3 13:17 14

10. Pov. Bystrica 9 4 1 4 14:8 13

11. Hlohovec 9 4 0 5 7:16 12

12. DAC B 9 3 1 5 22:19 10

13. Šamorín 9 2 1 6 8:17 7

14. Led. Rovne 10 1 1 8 13:47 4

15. Galanta 9 1 0 8 8:42 3

16. Štúrovo 9 0 0 9 7:42 0

3. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Komárno - Led. Rovne 2:0 (1:0), 19. Pócs, 49. Németh.

10. kolo: Brvnište - Šurany 3:2 (1:2), 39. E. Slámka, 42. Bulík, 63. Treskoň – 6. Velčický, 10. Cirok, Partizánske - Led. Rovne 2:1 (1:0), 23. Buričan, 64. Feješ – 59. Bednár, Pov. Bystrica - PFA B Vráble 2:2 (2:2), 8. a 12. J. Al Sabri – 24. Ďurovský, 34. Slamka, Galanta - Komárno 3:3, Šamorín – D. Streda B 3:3, N. Mesto - Štúrovo 3:0, Šaľa - Bánovce 0:1, Hlohovec - Piešťany 3:0.

1. Komárno 10 7 2 1 26:11 23

2. Bánovce 9 6 0 3 26:8 18

3. Hlohovec 9 4 5 0 16:7 17

4. Šaľa 9 5 1 3 35:16 16

5. Šurany 9 4 3 2 18:10 15

6. D. Streda B 9 4 3 2 25:19 15

7. PFA Vráble 9 3 4 2 12:12 13

8. Piešťany 9 3 4 2 13:15 13

9. Led. Rovne 10 3 2 5 14:14 11

10. Partizánske 9 3 2 4 9:16 11

11. N. Mesto 9 3 1 5 22:23 10

12. Galanta 9 2 4 3 15:26 10

13. Pov. Bystrica 9 2 2 5 12:25 8

14. Šamorín 9 1 4 4 17:24 7

15. Štúrovo 9 2 1 6 9:30 7

16. Brvnište 9 1 2 6 15:28 5

4. LIGA DORAST

10. kolo: N. Rudno – Plevník 3:0 (2:0), 5. Hronec, 22. Cebák, 61. Líška, V. Kostoľany – Ilava 5:2 (3:1), 1. Boldiš (11 m), 8. Porubský (11 m), 37. Jamrich, 53. Filín, 61. Krivošík – 27. Kollár, 57. Goga (11 m), Boleráz – Beluša 0:3 (0:1), 11. Konečný, 69. R. Hlúbik, 75. Jarabica, Borčice - N. Dubnica 0:3 (0:1), 25. Murárik, 48. a 60. Lukáč, Vrbové - Dolná Súča 7:6, D. Vestenice - Tr. Stankovce 5:1, Nováky – Holíč 6:0, Bošany – Nemšová 0:3.

1. Vrbové 9 8 0 1 45:12 24

2. V. Kostoľany 9 8 0 1 37:6 24

3. Borčice 9 8 0 1 35:7 24

4. N. Dubnica 9 6 3 0 31:9 21

5. Nemšová 9 4 3 2 28:11 15

6. N. Rudno 9 4 3 2 19:12 15

7. Plevník 9 4 2 3 21:17 14

8. Beluša 9 4 1 4 16:14 13

9. Bošany 9 4 1 4 16:26 13

10. D. Vestenice 9 3 1 5 18:31 10

11. D. Súča 9 3 0 6 26:26 9

12. Ilava 9 2 2 5 15:27 8

13. Boleráz 9 2 1 6 13:33 7

14. Tr. Stankovce 9 1 1 7 14:33 4

15. Nováky 9 1 1 7 20:45 4

16. Holíč 9 0 1 8 0:44 1

5. LIGA DORAST

7. kolo: Kanianka – Drietoma 5:1.

10. kolo: Drietoma – Domaniža 0:5 (0:2), 31., 72. a 85. D. Kopecký (druhý z 11 m), 15. a 67. Miškech, Klát. N. Ves – Streženice 2:0 (1:0), 35. Španko, 80. Zajíc, Častkovce – Prečín 1:0 (1:0), 45. Žiška, Šimonovany – Papradno 1:5 (1:3), 10. Rihary – 14. a 33. A. Gáborík, 37. Šmulík, 52. J. Zboran, 78. Sučík, Opatová – Košeca 0:1 (0:1), 25. Tomanička, Dubodiel - Tr. Turná 3:4, Chynorany - Stará Turá 3:7, Bošáca – Kanianka 0:2.

1. Kanianka 10 8 2 0 55:5 26

2. Bošáca 10 8 0 2 28:11 24

3. Kl. N. Ves 9 7 0 2 15:9 21

4. Papradno 9 6 2 1 25:8 20

5. Košeca 9 6 2 1 21:12 20

6. Opatová 10 6 1 3 34:10 19

7. Domaniža 9 4 1 4 28:14 13

8. Drietoma 10 4 0 6 12:26 12

9. St. Turá 9 3 1 5 21:23 10

10. Tr. Turná 9 3 1 5 20:38 10

11. Prečín 9 2 2 5 10:17 8

12. Dubodiel 9 2 1 6 22:29 7

13. Chynorany 9 2 1 6 13:46 7

14. Častkovce 9 2 0 7 10:17 6

15. Streženice 9 2 0 7 9:22 6

16. Šimonovany 9 2 0 7 16:53 6

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

6. kolo: Púchov - Inter 0:2 (0:0), 40. vlastný Čvičik, 51. Triskal.

9. kolo: Púchov - Trenčín 1:4 (0:2), 68. Hurta - 10. vlastný Filípek, 23. Pišoja, 45. Bednár, 69. Zemanovič, H. Nitra - FC Nitra nehrali pre nespôsobilý terén. Levice - Senica 2:2, Slovan - Dun. Streda 5:0, Spartak Trnava - Šamorín 7:0, Inter - Senec 3:2, Myjava - Karlova Ves 2:2.

1. Senica 9 8 1 0 41:9 25

2. Slovan 9 6 2 1 35:4 20

3. Trenčín 8 6 1 1 23:6 19

4. Spartak Trnava 9 5 2 2 26:10 17

5. Senec 9 5 0 4 19:13 15

6. Myjava 8 3 4 1 11:8 13

7. Inter 9 3 4 2 11:9 13

8. Dun. Streda 9 4 0 5 18:18 12

9. Levice 9 3 2 4 12:23 11

10. FC Nitra 8 3 0 5 13:14 9

11. Horná Nitra 8 3 0 5 11:24 9

12. Karl. Ves 9 1 4 4 13:28 7

13. Púchov 9 1 0 8 3:34 3

14. Šamorín 9 0 0 9 3:39 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

6. kolo: Púchov – Inter 0:2 (0:0), 41. Kormaník, 51. Kunštek.

9. kolo: Púchov - Trenčín 0:7 (0:3), 53. a 58. Matejka, 3. Masár, 33. Daniš, 35. Kyselica, 51. Zelníček, 61. Tatranský, H. Nitra - FC Nitra nehrali pre nespôsobilý terén, Levice - Senica 1:4, Slovan - Dun. Streda 8:0, Spartak Trnava - Šamorín 4:0, Inter - Senec 0:3, Myjava - Karlova Ves 2:1.

1. Spartak Trnava 9 8 1 0 38:4 25

2. Slovan 9 7 2 0 48:6 23

3. FC Nitra 8 6 2 0 29:4 20

4. Senica 9 6 2 1 28:10 20

5. Trenčín 8 4 1 3 30:9 13

6. Dun. Streda 9 4 1 4 24:22 13

7. Inter 9 4 1 4 10:18 13

8. Senec 9 4 0 5 21:23 12

9. Myjava 8 3 2 3 9:16 11

10. Levice 9 2 2 5 10:31 8

11. Karl. Ves 9 1 2 6 3:38 5

12. Šamorín 9 1 1 7 6:23 4

13. Púchov 9 1 1 7 12:33 4

14. Horná Nitra 8 0 2 6 8:39 2

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

9. kolo: Karlova Ves – Púchov 20:0 (9:0), FC Nitra – Spartak Trnava 11:4, Šamorín - Myjava 1:10, Trenčín - Levice 11:2, Dun. Streda - Slovan 5:6, Senica - Horná Nitra 26:2, Senec - Inter 4:4.

1. Senica 9 8 1 0 128:29 25

2. FC Nitra 9 8 0 1 114:22 24

3. Slovan 9 8 0 1 115:39 24

4. Spartak Trnava 9 7 0 2 108:32 21

5. Levice 9 6 0 3 47:53 18

6. Karl. Ves 9 5 1 3 64:50 16

7. Trenčín 9 5 0 4 76:69 15

8. Inter 9 4 1 4 63:42 13

9. Myjava 9 3 0 6 37:68 9

10. Senec 9 2 2 5 25:84 8

11. Horná Nitra 9 2 0 7 30:84 6

12. Dun. Streda 9 1 1 7 33:94 4

13. Šamorín 9 1 0 8 16:96 3

14. Púchov 9 0 0 9 16:110 0

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

9. kolo: Karlova Ves – Púchov 7:0 (4:0), FC Nitra – Spartak Trnava 13:11, Šamorín - Myjava 11:2, Trenčín - Levice 11:4, Dun. Streda - Slovan 8:5, Senica - Hor. Nitra 19:4, Senec - Inter 11:4.

1. FC Nitra 9 8 0 1 127:66 24

2. Trenčín 9 8 0 1 90:52 24

3. Spartak Trnava 9 7 0 2 102:45 21

4. Šamorín 9 6 0 3 101:40 18

5. Senica 9 6 0 3 98:71 18

6. Slovan 9 6 0 3 88:61 18

7. Karl. Ves 9 5 0 4 56:73 15

8. Inter 9 4 0 5 62:65 12

9. Senec 9 4 0 5 67:104 12

10. Levice 9 3 0 6 47:58 9

11. Horná Nitra 9 3 0 6 53:83 9

12. Myjava 9 2 0 7 12:49 6

13. Dun. Streda 9 1 0 8 48:92 3

14. Púchov 9 0 0 9 18:110 0

2. LIGA ST. ŽIACI

10. kolo: Dubnica - Skalica 2:1 (1:1), 29. Káčer, 56. Dubnička – 16. Pukančík, Sereď - Pov. Bystrica 1:4 (0:2), 51. Kalinai – 27., 45. a 67. Chromek (tretí z 11 m), 13. Kvaššay, Komárno - PFA ViOn Zl. Moravce 1:2, Lok. Trnava - ČFK Nitra 2:3, Šaľa - Partizánske 1:8, Nové Zámky - Piešťany 1:5, Nováky - Topoľčany 0:5, Galanta - Hlohovec 5:0.

1. Dubnica 9 9 0 0 47:6 27

2. Zl. Moravce 9 8 1 0 39:5 25

3. Galanta 10 6 1 3 30:16 19

4. Partizánske 9 5 3 1 32:10 18

5. Lok. Trnava 9 5 2 2 16:11 17

6. Piešťany 9 5 2 2 22:18 17

7. ČFK Nitra 9 5 0 4 18:15 15

8. Topoľčany 9 4 1 4 17:17 13

9. Skalica 10 3 2 5 22:19 11

10. Sereď 9 3 2 4 11:21 11

11. N. Zámky 9 3 1 5 11:24 10

12. Komárno 9 3 0 6 14:17 9

13. Hlohovec 9 3 0 6 10:28 9

14. Pov. Bystrica 9 1 1 7 12:26 4

15. Šaľa 9 1 0 8 11:34 3

16. Nováky 9 0 2 7 4:49 2

2. LIGA ML. ŽIACI

10. kolo: Dubnica - Skalica 2:4 (1:3), 23. a 44. Cyprian – 14. a 24. Vašíček, 3. Valo, 49. Negrean, Sereď - Pov. Bystrica 3:3 (1:2), 24. Vančo, 43. Kupec, 56. Mikláš – 11. Kukučka, 34. Mikloš, 49. Kadáček, Šaľa - Partizánske 4:2, N. Zámky - Piešťany 11:1, Nováky - Topoľčany 0:4, Galanta - Hlohovec 1:0, Komárno - PFA ViOn Zl. Moravce 1:0, Lok. Trnava - ČFK Nitra 5:0.

1. Skalica 10 10 0 0 71:17 30

2. Dubnica 9 8 0 1 66:12 24

3. Hlohovec 9 7 0 2 30:14 21

4. Galanta 10 7 0 3 27:14 21

5. Zl. Moravce 9 6 0 3 47:12 18

6. N. Zámky 9 5 1 3 46:30 16

7. Šaľa 9 4 0 5 18:15 12

8. Komárno 9 4 0 5 22:25 12

9. Pov. Bystrica 9 3 2 4 20:44 11

10. Topoľčany 9 3 1 5 30:25 10

11. Partizánske 9 3 1 5 21:45 10

12. Lok. Trnava 9 3 0 6 15:20 9

13. ČFK Nitra 9 3 0 6 13:41 9

14. Sereď 9 2 2 5 17:33 8

15. Nováky 9 1 1 7 6:60 4

16. Piešťany 9 0 0 9 9:51 0

3. LIGA ST. ŽIACI

8. kolo: Beluša – Papradno 9:1 (4:0), 23., 35. a 58. Hrubo, 24. a 37. Kučmín, 46. a 61. Patrik Sehnoutek, 28. Vavrík, 54. Rúček – 39. Kontil, N. Dubnica - Nemšová 1:3 (1:2), 10. Šukala – 33. Harušťák, 34. Macháč, 68. Beňo, Dubnica B - Led. Rovne 3:1 (1:0), 34. a 38. Floriš, 61. Dohnanský – 58. Gorelka, N. Pravno - Z. Kostoľany 2:0, Trenčín B - D. Vestenice 20:0, N. Rudno - Nové Mesto 0:6, Kanianka – Bánovce 0:0.

1. Nemšová 7 7 0 0 48:4 21

2. N. Mesto 7 7 0 0 30:4 21

3. Dubnica B 7 6 0 1 26:2 18

4. N. Pravno 7 5 2 0 21:7 17

5. Trenčín B 7 4 1 2 53:12 13

6. Kanianka 7 3 3 1 15:14 12

7. Bánovce 7 2 2 3 9:19 8

8. N. Dubnica 7 2 1 4 14:14 7

9. L. Rovne 7 2 0 5 16:23 6

10. N. Rudno 7 1 3 3 6:20 6

11. Beluša 7 1 1 5 13:18 4

12. Z. Kostoľany 7 1 1 5 12:30 4

13. D. Vestenice 7 1 0 6 3:47 3

14. Papradno 7 0 0 7 2:54 0

3. LIGA ML. ŽIACI

8. kolo: Beluša - Papradno 5:2 (3:1), 4., 15. a 56. Fojtík, 7. Kazík, 57. Lamačka – 33. a 50. Šamaj, N. Dubnica - Nemšová 2:1 (2:1), 21. Pecuš, 30. Hanták – 32. Pagáč, Dubnica B - Led. Rovne 1:2 (0:2), 45. Veselý – 20. a 29. Strapko, N. Pravno - Z. Kostoľany 4:1, Trenčín B - D. Vestenice 22:0, N. Rudno - Nové Mesto 0:4, Kanianka – Bánovce 1:7.

1. N. Mesto 7 7 0 0 74:4 21

2. N. Dubnica 7 7 0 0 42:6 21

3. Nemšová 7 6 0 1 51:3 18

4. N. Pravno 7 5 1 1 27:5 16

5. Trenčín B 7 4 1 2 67:16 13

6. L. Rovne 7 4 1 2 28:16 13

7. Dubnica B 7 4 0 3 26:25 12

8. Bánovce 7 3 1 3 32:17 10

9. Kanianka 7 3 0 4 18:27 9

10. N. Rudno 7 1 0 6 13:33 3

11. Papradno 7 1 0 6 12:53 3

12. Beluša 7 1 0 6 6:49 3

13. Z. Kostoľany 7 1 0 6 8:55 3

14. D. Vestenice 7 0 0 7 0:95 0

REGIÓN ŽIAČKY

5. kolo: Trenčín – Bánovce 13:0, Horná Nitra – Topoľčany 6:1.

6. kolo: Topoľčany – Pov. Bystrica 4:4 (1:3), 16., 43. a 59. Szalayová, 47. Haringová – 6. a 34. Kardošová, 21. Pružinská, 58. Piačková, Dubnica – Beluša 4:1 (1:0), 36. a 39. Kaliašová, 30. Branická, 66. Kobezdová – 36. Huťová, Bánovce – H. Nitra 0:13, Tr. Teplice – Myjava 9:0, Bojná – Trenčín 1:4.

1. Trenčín 6 6 0 0 53:3 18

2. Tr. Teplice 5 5 0 0 62:0 15

3. H. Nitra 4 4 0 0 35:1 12

4. Bojná 6 4 0 2 29:6 12

5. Dubnica 6 2 1 3 9:27 7

6. Myjava 5 2 0 3 10:24 6

7. Bánovce 5 1 1 3 6:34 4

8. Pov. Bystrica 4 0 1 3 5:32 1

9. Topoľčany 6 0 1 5 5:37 1

10. Beluša 5 0 0 5 1:51 0

PRÍPRAVKY U 11

6. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 4:4 (3:0), Kostelanský 2, Belušík, Jurkech, Myjava – Dubnica 2:5, H. Nitra – Púchov hrajú 9. 10., N. Mesto – Partizánske 1:2,

1. H. Nitra 5 5 0 0 62:17 15

2. Púchov 5 4 1 0 54:25 13

3. Pov. Bystrica 6 3 3 0 32:21 12

4. Partizánske 6 2 2 2 23:22 8

5. Dubnica 6 2 0 4 37:69 6

6. Bánovce 5 1 2 2 14:25 5

7. N. Mesto 5 1 0 4 10:33 3

8. Myjava 6 0 0 6 12:32 0

PRÍPRAVKY U 10

6. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 5:8 (2:4), Haviar 3, Motošický 2, Nikmon 2, Tomana, Myjava – Dubnica 2:8, H. Nitra – Púchov hrajú 9. 10., N. Mesto – Partizánske 5:4.

1. H. Nitra 5 5 0 0 123:18 15

2. Púchov 5 5 0 0 45:7 15

3. Pov. Bystrica 6 4 0 2 38:35 12

4. Dubnica 6 4 0 2 40:53 12

5. Partizánske 6 1 0 5 19:41 3

6. N. Mesto 5 1 0 4 17:41 3

7. Bánovce 5 1 0 4 16:46 3

8. Myjava 6 1 0 5 21:78 3

PRÍPRAVKY U 9

6. kolo: Bánovce – Pov. Bystrica 27:0, Myjava – Dubnica 2:6, H. Nitra – Púchov hrajú 9. 10., N. Mesto – Partizánske 8:4.

1. Dubnica 6 5 0 1 79:32 15

2. H. Nitra 5 5 0 0 67:22 15

3. Púchov 5 3 1 1 41:23 10

4. Bánovce 5 3 0 2 41:22 9

5. N. Mesto 5 3 0 2 27:26 9

6. Partizánske 6 1 1 4 22:31 4

7. Myjava 6 1 0 5 21:58 3

8. Pov. Bystrica 6 0 0 6 3:87 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Porovnanie cien 4-izbových bytov v Bratislave. Poznáme víťaza
  2. Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa pred ním chrániť?
  3. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
  4. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  5. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  6. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  7. Nové číslo Historickej revue
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
  2. Porovnanie cien 4-izbových bytov v Bratislave. Poznáme víťaza
  3. Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa pred ním chrániť?
  4. Metropolis sa stane ikonickou stavbou Bratislavy
  5. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  6. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  7. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  8. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  9. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  10. Nové číslo Historickej revue
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 26 611
  2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 15 725
  3. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 13 435
  4. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj 13 330
  5. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 11 588
  6. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele 8 656
  7. Nové číslo Historickej revue 8 620
  8. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní? 8 107
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 7 931
  10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 296
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Od pondelku 8. marca budú centrá otvorené pre zákazníkov, za dodržiavania platných protipandemických opatrení.

10 h

Všetko začali americké krajčírky bojom za lepšie pracovné podmienky.

18 h
Regionálny Covid automat

Na Slovensku je 30 okresov, kde je najväčšie riziko šírenia koronavírusu.

20 h

Zdedili sme ornú pôdu, ktorú obhospodaruje družstvo. Čo máme robiť, aby nám za užívanie pôdy platilo? Aj na túto otázku dostanete odpoveď v právnej poradni v aktuálnom vydaní týždenníkov MY.

5. mar

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

NANO rúška sú z unikátneho materiálu, ktorý vyvinuli v Českej republike.

8 h

Počas uplynulého víkendu sa konalo ďalšie kolo skríningového testovania. Viaceré obce už zverejnili jeho výsledky.

12 h

Miera pozitivity je najvyššia počas tohtoročného testovania.

22 h

Na Slovensku je 30 okresov, kde je najväčšie riziko šírenia koronavírusu.

20 h

Už ste čítali?