Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav

Mladší žiaci Novej Dubnice stále víťazia a sú prví

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

Ilustračné foto.(Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

1. LIGA ST. DORAST U 19

10. kolo: Košice - Michalovce 2:0, Senec - Trenčín 2:1, Prešov - Bardejov 0:1, B. Bystrica - Žilina 2:2, Nitra - Ružomberok 2:0, Trnava - Podbrezová 1:2 (0:0), Senica - Slovan hrajú 21. 10.

1. Žilina 10 7 3 0 30:7 24

2. Senica 9 6 1 2 18:10 19

3. Trnava 10 5 3 2 21:11 18

4. B. Bystrica 10 5 2 3 17:10 17

Článok pokračuje pod video reklamou

5. Nitra 9 4 4 1 19:9 16

6. Bardejov 10 4 3 3 11:16 15

7. Podbrezová 10 4 2 4 18:21 14

8. Slovan 9 4 1 4 14:16 13

9. Prešov 10 4 1 5 11:14 13

10. Michalovce 9 3 3 3 17:19 12

11. Košice 10 2 3 5 8:14 9

12. Trenčín 10 1 5 4 14:16 8

13. Senec 10 2 0 8 10:30 6

14. Ružomberok 10 1 1 8 5:20 4

1. LIGA ML. DORAST U 17

6. kolo:Trnava - Prešov 2:0.

10. kolo: Ružomberok - Trnava 1:0, Podbrezová - Nitra 1:2, Žilina - B. Bystrica 4:0, Bardejov - Prešov 1:2, Michalovce - Senec 0:2, Slovan - Senica hrajú 22. 10., Trenčín - Košice hrajú 8. 11.

1. Trnava 10 6 2 2 17:8 20

2. Nitra 10 6 3 1 28:9 21

3. Žilina 10 6 0 4 28:12 18

4. Slovan 8 5 2 1 16:5 17

5. Prešov 10 5 2 3 12:9 17

6. Ružomberok 10 5 0 5 8:13 15

7. Trenčín 9 4 1 4 15:14 13

8. Senica 9 3 3 3 10:8 12

9. Košice 9 3 3 3 11:11 12

10. Michalovce 9 4 0 5 13:16 12

11. Podbrezová 10 2 4 4 7:14 10

12. B. Bystrica 10 2 3 5 8:17 9

13. Senec 10 2 2 6 10:31 8

14. Bardejov 10 0 3 7 6:22 3

1. LIGA ML. DORAST U 16

6. kolo: Trnava - Prešov 2:1.

10. kolo: Žilina - B. Bystrica 0:0, Podbrezová - Nitra 0:1, Bardejov - Prešov 1:1, Michalovce - Senec 5:0, Ružomberok - Trnava 4:1, Slovan - Senica hrajú 22. 10., Trenčín - Košice hrajú 8. 11.

1. Ružomberok 10 9 0 1 32:12 27

2. Slovan 8 8 0 0 28:3 24

3. Senica 9 8 0 1 24:7 24

4. Žilina 10 5 2 3 23:10 17

5. Nitra 10 5 2 3 15:18 17

6. Trnava 10 5 0 5 22:18 15

7. B. Bystrica 10 4 2 4 12:13 14

8. Prešov 10 3 3 4 21:14 12

9. Bardejov 10 3 2 5 9:13 11

10. Trenčín 9 3 0 6 13:18 9

11. Podbrezová 10 2 2 6 8:17 8

12. Michalovce 9 2 1 6 10:17 7

13. Košice 9 1 2 6 6:20 5

14. Senec 10 1 0 9 5:48 3

2. LIGA ST. DORAST

7. kolo: D. Streda – J. Bohunice 4:0.

11. kolo: Púchov - Karlova Ves 3:2 (1:0), 57. a 90. Bartoš (druhý z 11 m), 38. D. Ruman – 68. Hambálek, 85. Kusalík, Topoľčany – Dubnica 2:4 (1:2), 35. Bartošek, 81. Slovák – 69. a 87. Homola, 10. Habánik, 26. Krošlák, ČFK Nitra - Levice 2:3, Skalica - PFA ViOn Zl. Moravce 2:1, H. Nitra – N. Zámky 0:2, D. Streda - Inter 1:0, Lok. Trnava - Myjava 0:0, J. Bohunice - Dúbravka 1:0.

1. Dun. Streda 11 9 1 1 27:6 28

2. Dubnica 11 7 2 2 25:14 23

3. Myjava 10 7 1 2 20:10 22

4. Karl. Ves 10 5 2 3 17:8 17

5. Topoľčany 10 5 1 4 23:16 16

6. Zl. Moravce 10 4 2 4 16:14 14

7. Levice 10 4 2 4 18:18 14

8. Skalica 10 4 2 4 12:17 14

9. Horná Nitra 11 4 1 6 16:21 13

10. J. Bohunice 11 4 1 6 12:21 13

11. Lok. Trnava 10 3 3 4 14:18 12

12. ČFK Nitra 10 3 2 5 13:18 11

13. Inter 10 3 1 6 11:16 10

14. Púchov 10 3 1 6 17:25 10

15. Dúbravka 10 2 3 5 9:13 9

16. N. Zámky 10 2 1 7 13:28 7

2. LIGA ML. DORAST

7. kolo: D. Streda – J. Bohunice 2:3.

11. kolo: Púchov - Karlova Ves 4:0 (3:0), 10. a 26. Marman, 39. a 68. Buček, Topoľčany – Dubnica 3:3 (0:1), 65. a 71. Vrábel, 80. Krajčík – 15. Remšík, 42. Kubiš, 45. Svatík, ČFK Nitra - Levice 1:2, Skalica - PFA ViOn Zl. Moravce 1:0, H. Nitra – N. Zámky 2:1, Dun. Streda - Inter 3:0, Lok. Trnava - Myjava 0:2, J. Bohunice - Dúbravka 0:2.

1. Dun. Streda 11 10 0 1 37:9 30

2. Myjava 10 8 1 1 24:10 25

3. Skalica 10 6 3 1 23:9 21

4. Dubnica 11 5 4 2 24:18 19

5. Levice 10 6 1 3 15:13 19

6. Zl. Moravce 10 6 0 4 21:9 18

7. Horná Nitra 11 5 3 3 18:16 18

8. ČFK Nitra 10 5 1 4 24:20 16

9. J. Bohunice 11 4 2 5 21:23 14

10. Inter 10 4 0 6 16:18 12

11. Dúbravka 10 3 2 5 12:14 11

12. Púchov 10 3 0 7 19:21 9

13. Lok. Trnava 10 2 3 5 7:15 9

14. N. Zámky 10 2 1 7 13:28 7

15. Topoľčany 10 1 1 8 7:33 4

16. Karl. Ves 10 1 0 9 6:31 3

3. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Šurany – Šamorín 7:1,

11. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 0:1 (0:1), 23. Čiernik, Bánovce – Brvnište 4:2 (2:1), 16. Turoň, 30. Mrocek, 48. Mášik, 81. Henček – 28. a 79. Mário Hároník, Led. Rovne – Galanta 0:2 (0:1), 15. a 61. Moravčík, PFA B Vráble – N. Mesto 3:1, D. Streda B - Hlohovec 6:0, Komárno - Šamorín 3:1, Piešťany - Šaľa 4:2, Štúrovo - Partizánske 2:6.

1. Komárno 11 7 2 2 43:13 23

2. PFA Vráble 10 7 2 1 40:12 23

3. Bánovce 10 7 2 1 30:15 23

4. Šaľa 10 7 1 2 26:14 22

5. N. Mesto 10 6 1 3 35:20 19

6. Partizánske 10 6 1 3 26:12 19

7. Piešťany 10 6 0 4 26:28 18

8. Šurany 11 5 2 4 19:19 17

9. Brvnište 10 5 1 4 26:16 16

10. Pov. Bystrica 10 5 1 4 15:8 16

11. D. Streda B 10 4 1 5 28:19 13

12. Hlohovec 10 4 0 6 7:22 12

13. Šamorín 11 2 1 8 10:26 7

14. Galanta 10 2 0 8 10:42 6

15. Led. Rovne 11 1 1 9 13:49 4

16. Štúrovo 10 0 0 10 9:48 0

3. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Šurany – Šamorín 1:1,

11. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 3:1 (2:0), 15. Cirok, 36. Zboja, 67. Blaho – 43. J. Al Sabri,

Bánovce – Brvnište 5:0 (2:0), 16. a 34. Kmeťo, 49. Chromek, 60. Bernát, 65. Smolka, Led. Rovne – Galanta 2:1 (1:1), 30. Novotný, 63. Figur – 6. Blaho, PFA B Vráble – N. Mesto 4:1, Piešťany - Šaľa 1:3, D. Streda B - Hlohovec 4:1, Komárno - Šamorín 6:1, Štúrovo - Partizánske 5:2.

1. Komárno 11 8 2 1 32:12 26

2. Bánovce 10 7 0 3 31:8 21

3. Šaľa 10 6 1 3 38:17 19

4. Šurany 11 5 4 2 22:12 19

5. D. Streda B 10 5 3 2 29:20 18

6. Hlohovec 10 4 5 1 17:11 17

7. PFA Vráble 10 4 4 2 16:13 16

8. Led. Rovne 11 4 2 5 16:15 14

9. Piešťany 10 3 4 3 14:18 13

10. Partizánske 10 3 2 5 11:21 11

11. N. Mesto 10 3 1 6 23:27 10

12. Galanta 10 2 4 4 16:28 10

13. Štúrovo 10 3 1 6 14:32 10

14. Šamorín 11 1 5 5 19:31 8

15. Pov. Bystrica 10 2 2 6 13:28 8

16. Brvnište 10 1 2 7 15:33 5

4. LIGA DORAST

11. kolo: Ilava - Boleráz 2:0 (0:0), 48. a 70. Hanko, Tr. Stankovce - Borčice 2:7 (2:4), 27. Blízik, 42. Mandinec – 21. a 75. Mišovec, 23. a 63. Hudcovský, 36. Mikula, 43. A. Bartoš, 85. Sameš, Beluša – Nováky 7:0 (3:0), 9., 32. a 61. Polacký, 14. M. Hlúbik, 64. Bulejčík, 75. Hromka, 76. Medvedík, Plevník - V. Kostoľany 1:0 (1:0), 5. Pajger, N. Dubnica - Vrbové 2:2 (0:1), 61. Pupiš, 77. Mozolík – 33. Šurin (11 m), 83. Zelenay, D. Súča - N. Rudno 4:1, Nemšová - D. Vestenice 4:0, Holíč – Bošany 0:1.

1. Borčice 10 9 0 1 42:9 27

2. Vrbové 10 8 1 1 47:14 25

3. V. Kostoľany 10 8 0 2 37:7 24

4. N. Dubnica 10 6 4 0 33:11 22

5. Nemšová 10 5 3 2 32:11 18

6. Plevník 10 5 2 3 22:17 17

7. Beluša 10 5 1 4 23:14 16

8. Bošany 10 5 1 4 17:26 16

9. N. Rudno 10 4 3 3 20:16 15

10. D. Súča 10 4 0 6 30:27 12

11. Ilava 10 3 2 5 17:27 11

12. D. Vestenice 10 3 1 6 18:35 10

13. Boleráz 10 2 1 7 13:35 7

14. Tr. Stankovce 10 1 1 8 16:40 4

15. Nováky 10 1 1 8 20:52 4

16. Holíč 10 0 1 9 0:45 1

5. LIGA DORAST

11. kolo: Domaniža - Opatová 4:1 (1:1), 41. Valjent, 50. Miškech, 72. Fapšo, 88. Masničák – 14. Škultéty, Papradno - Bošáca 2:0 (1:0), 10. A. Zboran, 60. Gáborík, Košeca - Šimonovany 9:0 (4:0), 18., 84. a 87. Majerech, 13. a 64. Tomanička, 50. a 56. Babčan, 5. Fusko, 36. Mihálik, Prečín – Drietoma 2:1 (1:0), 14. a 83. Uhlárik (prvý z 11 m) – 60. Bečár, Streženice - Dubodiel 1:3 (1:3), 26. Štrbák – 4. a 13. Bročko (prvý z 11 m), 30. Petrík, Tr. Turná – Chynorany 4:3, Kanianka - Klát. N. Ves 1:0, St. Turá – Častkovce 9:0.

1. Kanianka 11 9 2 0 56:5 29

2. Bošáca 11 8 0 3 28:13 24

3. Papradno 10 7 2 1 27:8 23

4. Košeca 10 7 2 1 30:12 23

5. Kl. N. Ves 10 7 0 3 15:10 21

6. Opatová 11 6 1 4 35:14 19

7. Domaniža 10 5 1 4 32:15 16

8. St. Turá 10 4 1 5 30:23 13

9. Tr. Turná 10 4 1 5 24:41 13

10. Drietoma 11 4 0 7 13:28 12

11. Prečín 10 3 2 5 12:18 11

12. Dubodiel 10 3 1 6 25:30 10

13. Chynorany 10 2 1 7 16:50 7

14. Streženice 10 2 0 8 10:25 6

15. Častkovce 10 2 0 8 10:26 6

16. Šimonovany 10 2 0 8 16:62 6

1. LIGA ST. ŽIACI U 15

8. kolo: Trenčín - Myjava 3:1.

10. kolo: Karlova Ves – Púchov 4:0 (2:0), 18. a 64. Kozák (druhý z 11 m), 34. a 65. Uhrín, FC Nitra - Levice 4:0, Šamorín - Trenčín 1:2, Dun. Streda - Inter 4:1, Senica - Slovan 3:1, Spartak Trnava – H. Nitra 3:0, Senec - Myjava 0:0.

1. Senica 10 9 1 0 44:10 28

2. Trenčín 10 8 1 1 28:8 25

3. Slovan 10 6 2 2 36:7 20

4. Spartak Trnava 10 6 2 2 29:10 20

5. Senec 10 5 1 4 19:13 16

6. Dun. Streda 10 5 0 5 22:19 15

7. Myjava 10 3 5 2 12:11 14

8. Inter 10 3 4 3 12:13 13

9. FC Nitra 9 4 0 5 17:14 12

10. Levice 10 3 2 5 12:27 11

11. Karl. Ves 10 2 4 4 17:28 10

12. Horná Nitra 9 3 0 6 11:27 9

13. Púchov 10 1 0 9 3:38 3

14. Šamorín 10 0 0 10 4:41 0

1. LIGA ST. ŽIACI U 14

8. kolo: Trenčín - Myjava 6:0.

10. kolo: Karlova Ves – Púchov 2:3 (0:1), 46. Hilek, 52. Majdák (57. Štepanovský nepremenil 11 – tku) – 41. a 67. Vápeník, 17. Živčic, FC Nitra - Levice 4:0, Dun. Streda - Inter 2:1, Šamorín - Trenčín 0:3, Senica - Slovan 0:4, Spartak Trnava – H. Nitra 5:1, Senec - Myjava 4:1.

1. Spartak Trnava 10 9 1 0 43:5 28

2. Slovan 10 8 2 0 52:6 26

3. FC Nitra 9 7 2 0 33:4 23

4. Senica 10 6 2 2 28:14 20

5. Trenčín 10 6 1 3 39:9 19

6. Dun. Streda 10 5 1 4 26:23 16

7. Senec 10 5 0 5 25:24 15

8. Inter 10 4 1 5 11:20 13

9. Myjava 10 3 2 5 10:26 11

10. Levice 10 2 2 6 10:35 8

11. Púchov 10 2 1 7 15:35 7

12. Karl. Ves 10 1 2 7 5:41 5

13. Šamorín 10 1 1 8 6:26 4

14. Horná Nitra 9 0 2 7 9:44 2

1. LIGA ML. ŽIACI U 13

10. kolo: Púchov - Šamorín 2:0 (1:0), 2. Jandušík, 49. Taraba, H. Nitra - FC Nitra 0:9, Inter - Dun. Streda 13:3, Levice – Spartak Trnava 2:2, Myjava - Senec 1:6, Slovan - Senica 7:6, Trenčín - Karlova Ves 11:4.

1. FC Nitra 10 9 0 1 123:22 27

2. Slovan 10 9 0 1 122:45 27

3. Senica 10 8 1 1 134:36 25

4. Spartak Trnava 10 7 1 2 110:34 22

5. Levice 10 6 1 3 49:55 19

6. Trenčín 10 6 0 4 87:73 18

7. Inter 10 5 1 4 76:45 16

8. Karl. Ves 10 5 1 4 68:61 16

9. Senec 10 3 2 5 31:85 11

10. Myjava 10 3 0 7 38:74 9

11. Horná Nitra 10 2 0 8 30:93 6

12. Dun. Streda 10 1 1 8 36:107 4

13. Šamorín 10 1 0 9 16:98 3

14. Púchov 10 1 0 9 18:110 3

1. LIGA ML. ŽIACI U 12

10. kolo: Púchov - Šamorín 1:10 (0:4), 59. Kres – 7., 18., 24., 38. a 49. Rátonyi, 40. a 51. Urban, 20. Csomor, 43. Varga, 58. Lipovský, H. Nitra - FC Nitra 3:10, Inter - D. Streda 5:7, Levice – Spartak Trnava 4:13, Myjava - Senec 3:6, Slovan - Senica 16:4, Trenčín - Karlova Ves 3:7.

1. FC Nitra 10 9 0 1 137:69 27

2. Spartak Trnava 10 8 0 2 115:49 24

3. Trenčín 10 8 0 2 93:59 24

4. Šamorín 10 7 0 3 111:41 21

5. Slovan 10 7 0 3 104:65 21

6. Senica 10 6 0 4 102:87 18

7. Karl. Ves 10 6 0 4 63:76 18

8. Senec 10 5 0 5 73:107 15

9. Inter 10 4 0 6 67:72 12

10. Levice 10 3 0 7 51:71 9

11. Horná Nitra 10 3 0 7 56:93 9

12. Myjava 10 2 0 8 15:55 6

13. Dun. Streda 10 2 0 8 55:97 6

14. Púchov 10 0 0 10 19:120 0

2. LIGA ST. ŽIACI

11. kolo: Pov. Bystrica - Šaľa 4:1 (3:1), 25., 32. a 38. Chromek, 10. Cingel – 28. Kovács, PFA ViOn Zl. Moravce – Dubnica 2:0 (1:0), 27. Janek, 66. Németh, ČFK Nitra - Sereď 5:1, Topoľčany - Komárno 6:1, Piešťany - Galanta 4:1, Partizánske – N. Zámky 1:2, Hlohovec - Nováky 5:4, Skalica - Lok. Trnava 1:0.

1. Zl. Moravce 10 9 1 0 41:5 28

2. Dubnica 10 9 0 1 47:8 27

3. Piešťany 10 6 2 2 26:19 20

4. Galanta 11 6 1 4 31:20 19

5. Partizánske 10 5 3 2 33:12 18

6. ČFK Nitra 10 6 0 4 23:16 18

7. Lok. Trnava 10 5 2 3 16:12 17

8. Topoľčany 10 5 1 4 23:18 16

9. Skalica 11 4 2 5 23:19 14

10. N. Zámky 10 4 1 5 13:25 13

11. Hlohovec 10 4 0 6 15:32 12

12. Sereď 10 3 2 5 12:26 11

13. Komárno 10 3 0 7 15:23 9

14. Pov. Bystrica 10 2 1 7 16:27 7

15. Šaľa 10 1 0 9 12:38 3

16. Nováky 10 0 2 8 8:54 2

2. LIGA ML. ŽIACI

11. kolo: Pov. Bystrica - Šaľa 0:6 (0:2), 8. a 50. Krištof, 30. a 38. Malárik, 55. Mori, 57. Takács, PFA ViOn Zl. Moravce – Dubnica 2:1 (1:1), 15. a 47. Švec – 18. Rešetka, ČFK Nitra - Sereď 0:3, Topoľčany - Komárno 4:1, Piešťany - Galanta 1:6, Partizánske – N. Zámky 4:0, Hlohovec - Nováky 11:0, Skalica - Lok. Trnava 0:2.

1. Skalica 11 10 0 1 71:19 30

2. Dubnica 10 8 0 2 67:14 24

3. Hlohovec 10 8 0 2 41:14 24

4. Galanta 11 8 0 3 33:15 24

5. Zl. Moravce 10 7 0 3 49:13 21

6. N. Zámky 10 5 1 4 46:34 16

7. Šaľa 10 5 0 5 24:15 15

8. Topoľčany 10 4 1 5 34:26 13

9. Partizánske 10 4 1 5 25:45 13

10. Lok. Trnava 10 4 0 6 17:20 12

11. Komárno 10 4 0 6 23:29 12

12. Sereď 10 3 2 5 20:33 11

13. Pov. Bystrica 10 3 2 5 20:50 11

14. ČFK Nitra 10 3 0 7 13:44 9

15. Nováky 10 1 1 8 6:71 4

16. Piešťany 10 0 0 10 10:57 0

3. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: Bánovce – Beluša 3:3 (2:1), 3. a 12. Dráb (druhý z 11 m), 48. Brida – 21. Mušák, 39. Hrubo, 53. Patrik Sehnoutek, Kanianka - N. Rudno 2:2.

9. kolo: N. Mesto - N. Dubnica 1:1 (1:0), 7. Gajdošík – 50. Šukala, Papradno - N. Rudno 0:11 (0:7), 2., 4., 17. a 42. Hronec, 6., 10. a 45. Lokaj, 15. Horvát, 20. Nedeliak, 55. Feiler, 68. Mikula, D. Vestenice – Beluša 0:6 (0:5), 5., 11. a 50. Hrubo, 26. a 34. P. Sehnoutek, 16. Moško, Z. Kostoľany - Dubnica B 0:6 (0:3), 46. a 60. Martinek, 13. Matúš, 34. Drga, 35. Dohnanský, 37. Floriš, Led. Rovne - Trenčín B 0:11 (0:5), 2., 11., 22. a 56. Drexler, 36. a 53. Svečula, 8. Henčel, 28. Petro, 45. Ozimý, 50. Chudý (11 m), 60. Minaroviech, Nemšová – Kanianka 6:2, Bánovce - N. Pravno 4:1.

1. Nemšová 8 8 0 0 54:6 24

2. N. Mesto 8 7 1 0 31:5 22

3. Dubnica B 8 7 0 1 32:2 21

4. N. Pravno 8 5 2 1 22:11 17

5. Trenčín B 8 5 1 2 64:12 16

6. Kanianka 9 3 4 2 19:22 13

7. Bánovce 9 3 3 3 16:23 12

8. N. Rudno 9 2 4 3 19:22 10

9. Beluša 9 2 2 5 22:21 8

10. N. Dubnica 8 2 2 4 15:15 8

11. L. Rovne 8 2 0 6 16:34 6

12. Z. Kostoľany 8 1 1 6 12:36 4

13. D. Vestenice 8 1 0 7 3:53 3

14. Papradno 8 0 0 8 2:65 0

3. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: Bánovce – Beluša 8:1 (3:1), 7. a 29. Zdychavský, 19. a 60. Cimra, 48. a 50. Fraňo, 63. Štrauch, 65. Krchlík – 19. Kazík, Kanianka - N. Rudno 3:1.

9. kolo: N. Mesto - N. Dubnica 2:3 (0:2), 47. Gúčik, 49. Synak – 1. Sokolík, 21. Hajdina, 59. Kaliňák, Papradno - N. Rudno 2:4 (1:3), 28. Šamaj, 38. Martincová – 3. a 55. Hatványi, 10. Mazán (11 m), 18. Blaho, D. Vestenice – Beluša 0:7 (0:4), 14., 22. a 59. D. Sehnoutek, 8. Synák, 26. Bajza, 43. Rybanský, 51. Belobrad, Z. Kostoľany - Dubnica B 3:8 (1:3), 44. a 46. Súkeník, 2. Radosa – 24., 27. a 50. Lacher, 6. a 39. Veselý, 57. a 58. Prokop, 56. Gerhard,

Led. Rovne - Trenčín B 5:4 (4:3), 3. vlastný Bagín, 17. Vrábel, 18. Provazník, 26. Tuček, 57. Strapko – 8. a 55. Mikušinec, 12. Gogora, 16. Bulko, Nemšová – Kanianka 2:0, Bánovce - N. Pravno 3:3.

1. N. Dubnica 8 8 0 0 45:8 24

2. N. Mesto 8 7 0 1 76:7 21

3. Nemšová 8 7 0 1 53:3 21

4. N. Pravno 8 5 2 1 30:8 17

5. L. Rovne 8 5 1 2 33:20 16

6. Dubnica B 8 5 0 3 34:28 15

7. Bánovce 9 4 2 3 43:21 14

8. Trenčín B 8 4 1 3 71:21 13

9. Kanianka 9 4 0 5 21:30 12

10. N. Rudno 9 2 0 7 18:38 6

11. Beluša 9 2 0 7 14:57 6

12. Papradno 8 1 0 7 14:57 3

13. Z. Kostoľany 8 1 0 7 11:63 3

14. D. Vestenice 8 0 0 8 0:102 0

REGIÓN ŽIAČKY

3. kolo: H. Nitra – Myjava 4:0, Bánovce - Tr. Teplice 0:13.

5. kolo: Bojná – Tr. Teplice 3:0 kontumačne (na ihrisku 0:1).

7. kolo: Bánovce - Pov. Bystrica 1:3 (0:3), 37. Vedejová11. a 15. Pružinská, 6. Rojková, Beluša - Topoľčany 0:1 (0:1), 11. Szalayová, Myjava - Dubnica hrajú 22. 11., H. Nitra – Bojná 1:0, Trenčín - Tr. Teplice 0:5.

1. Tr. Teplice 7 6 0 1 79:3 181

1. Trenčín 7 6 0 1 53:8 18

2. H. Nitra 6 6 0 0 40:1 18

4. Bojná 7 5 0 2 32:6 15

5. Dubnica 6 2 1 3 9:27 7

6. Myjava 6 2 0 4 10:28 6

7. Pov. Bystrica 5 1 1 3 8:33 4

8. Topoľčany 7 1 1 5 6:37 4

9. Bánovce 7 1 1 5 7:50 4

10. Beluša 6 0 0 6 1:52 0

PRÍPRAVKY U 11

6. kolo: Púchov - H. Nitra 9:16, Chleban 3, Baláž 2, Obšivan 2, Hošták 2.

7. kolo: Púchov - Nové Mesto 4:1, Krajčík, Porubčan, Zábojník, Mynář, Dubnica – Bánovce 3:4, Asani 2, Herda, Pov. Bystrica – H. Nitra hrajú 18. 10. od 10. h, Partizánske – Myjava 9:0.

1. H. Nitra 6 6 0 0 78:26 18

2. Púchov 7 5 1 1 67:42 16

3. Pov. Bystrica 6 3 3 0 32:21 12

4. Partizánske 7 3 2 2 32:22 11

5. Bánovce 6 2 2 2 18:28 8

6. Dubnica 7 2 0 5 40:73 6

7. N. Mesto 6 1 0 5 11:37 3

8. Myjava 7 0 0 7 12:41 0

PRÍPRAVKY U 10

6. kolo: Púchov – H. Nitra 12:11, Vričan 3, Miščík 2, Mitaš 2, Kutnár, Brezáni, Kvaššay, Solík, Jurík.

7. kolo: Púchov - Nové Mesto 13:1, Čmelo 3, Mišík 2, Jurík 2, Solík 2, Šurian, Mitaš, Janíček, Minarech, Dubnica – Bánovce 3:0, Pov. Bystrica – H. Nitra hrajú 18. 10. od 10. h, Partizánske – Myjava 3:2.

1. Púchov 7 7 0 0 70:19 21

2. H. Nitra 6 5 0 1 134:30 15

3. Dubnica 7 5 0 2 43:53 15

4. Pov. Bystrica 6 4 0 2 38:35 12

5. Partizánske 7 2 0 5 22:43 6

6. N. Mesto 6 1 0 5 18:54 3

7. Bánovce 6 1 0 5 16:49 3

8. Myjava 7 1 0 6 23:81 3

PRÍPRAVKY U 9

6. kolo: Púchov – H. Nitra 2:18, Ďurovec, Talda.

7. kolo: Púchov - Nové Mesto 6:5, Miko 2, Sapák, Talda, Drška, Mušák, Dubnica – Bánovce 6:5, Teplička 2, T. Miakiš 2, Debnár, Brunner, Pov. Bystrica – H. Nitra hrajú 18. 10. od 10. h, Partizánske – Myjava 4:2.

1. H. Nitra 6 6 0 0 85:24 18

2. Dubnica 7 6 0 1 85:37 18

3. Púchov 7 4 1 2 49:46 13

4. Bánovce 6 3 0 3 46:28 9

5. N. Mesto 6 3 0 3 32:32 9

6. Partizánske 7 2 1 4 26:33 7

7. Myjava 7 1 0 6 23:62 3

8. Pov. Bystrica 6 0 0 6 3:87 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  4. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  5. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  9. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  10. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  1. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  2. Brieždenie pod lomenicou
  3. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  4. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  5. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  8. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  9. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  10. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 891
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 13 238
  3. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 10 388
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov? 7 028
  5. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 535
  6. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska! 4 937
  7. Najužitočnejšia appka 4 374
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 353
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 895
  10. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 2 602

Hlavné správy z MY Považská

Cesta do budúcnosti sa začne zajtra v Žiline

Zaujíma vás, kto bude financovať výstavbu ciest po skončení eurofondov? Alebo, či sa na koľajnice vráti nákladná doprava? Počuli ste už niečo o lacnej regionálnej leteckej doprave a či ju budeme môcť aj využívať? Na tieto, ale aj iné otázky odpovie medzinárodná konferencia Doprava 2018, ktorá bude zajtra v Žiline.

Mládežnícky futbal - kompletný prehľad

Sumár celoslovenských a krajských líg mládeže.

Favoritovi pomohla jedenástka

Sumár 8. kola 4. futbalovej ligy.

V noci poriadne prituhne. Meteorológovia varujú pred prízemnými mrazmi

Ako upozornenie vydali výstrahu prvého stupňa.

V Považskej Teplej horel rodinný dom, príčinu požiaru sa zisťujú

Požiar hlásili krátko po šiestej hodine ráno.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Začala sa dražba pozemkov pre výstavbu rodinných domov

Prvý majiteľ sa teší zo svojho nového pozemku, stačilo mu prihodiť dvetisíc eur.

Cestujúcich v okolí Prievidze kontroloval nezvyčajný revízor (+FOTO)

Úlohou netradičného revízora bolo priniesť dobrú náladu do modrých autobusov. Zhostil sa jej známy herec.

Vybrali SME

Už ste čítali?