Bohunice
Starosta: Peter Hajdúch - NEKA
Milan Šatka - SNS, SMER-SD, Martin Hajdúch - SNS, SMER-SD, Ivan Mojto, Ing. - NEKA, Dominik Pecucha - SNS, SMER-SD, Marián Zlatoš, Ing. - SNS, SMER-SD, Ľubomír Barták, Ing. - NEKA, Silvia Zlatošová, Mgr. - SNS, SMER-SD
Bolešov
Starosta: Martin Rác - SZ, SMER-SD
Iveta Kobelová - SMER-SD, Igor Novotný, Ing. - NEKA, Pavol Prna - SMER-SD, Ľubica Kvasnicová - NEKA, Michal Kňažek - NEKA, Jolana Petrušková, Mgr. - SMER-SD, Vladimír Hanák - NEKA
Borčice
Starosta: Anton Fabuš - SMER-SD
Boris Bobot - SMER-SD, Daniela Králiková - SMER-SD, - Eva Suchánková - SMER-SD, Patrik Mačina - SMER-SD, - Katarína Štíchová - SMER-SD
Červený Kameň
Starosta: Jozef Bartoš - KDH
Ľubomír Dohnanský - KDH, Michal Gajdoš - KDH, Ľudmila Jancovková, Mgr. - SDS, Martin Dohnanský - SDS, Martin Monček - SDS, Peter Jakúbek, Ing., PhD. - KDH, Rastislav Prekop, Ing. - SMER-SD
Dulov
Starosta: Jozef Šamaj - NEKA
Renáta Mikulová - KDH, Anton Dobrodenka - KDH, Pavol Mišík - KDH, Milan Trenčan - KDH, Vladimír Backo - SMER-SD, - Peter Mičuda - KDH, Vladimíra Štefancová - SMER-SD
Horná Poruba
Starosta: Milan Staňo - SNS, SMER-SD
Mgr.Martin Staňo - SNS, Katarína Stanová - SNS, RNDr.Jana Cíbiková - SNS, Marek Barcík - SNS, Ing.Bohumila Donková - SNS Ing.Anna Živčicová - SNS, Zuzana Staňová - SNS
Kameničany
Starosta: Igor Daško - SNS
Štefan Štefanec - KDH, Jozef Veselý - SNS, Milan Kvasnica - SNS, Dušan Barták - SNS, Jaroslav Kotras - SNS
Košeca
Starosta: Radomír Brtáň - NEKA
Mária Kalamenová - NEKA, Miroslava Švehlová, Mgr. - NEKA, Dana Bajzíková, Mgr. - NEKA, Jozef Ďurech, Ing. - NEKA, Dárius Kutej - SMER-SD, Katarína Turzová - NEKA, Janka Kantoríková, Ing. - SMER-SD, Pavol Ostrovský - SMER-SD, Radovan Kolembus - NEKA
Košecké Podhradie
Starosta: Rastislav Čepák - SMER-SD
Marcel Živčic, Ing. - SMER-SD, Martin Behan - SMER-SD, - Peter Mikoláš, Mgr. - SMER-SD, Zuzana Kvasnicová, Ing. - SNS, Emil Vrana, Bc. - SMER-SD, Zdenko Daňo, Ing. - SMER-SD, Milan Turza, Mgr. - NEKA
Krivoklát
Starostka: Mária Prekopová - NEKA
Emília Bezdedová - NEKA, Dominika Matuščinová - NEKA, Pavol Bialeš - NEKA, Viktor Pagáč - NEKA, Daniela Drgová - NEKA
Ladce
Starosta: Jaroslav Koyš - NEKA
Dominik Koštialik - SMER-SD, SNS, Vladimír Chovanec - KDH, Peter Bračík - KDH, Beata Kolenová - SMER-SD, SNS, Monika Števanková - NEKA, Ján Abrahámovský - SMER-SD, SNS, Gabriela Melicherová - SDS, František Meliš - SDS, Bohumil Turza - SMER-SD, SNS
Mikušovce
Starosta: Viktor Buček - SMER-SD
Dušan Gašpárek - NEKA, Martin Behan - NEKA, Peter Meliška - SDS, Dana Kopačková - NEKA, Jozef Temiak, Ing. - NEKA, Eva Holbová - NEKA, Peter Hrubčin - SMER-SD
Pruské
Starosta: Viliam Cíbik - NEKA
František Cíbik - NEKA, Miroslav Žilka - SMER-SD, - Ondrej Buday - NEKA, Tibor Arendáš - SMER-SD, Ferdinand Machala - SMER-SD, Mária Mončeková - SMER-SD, Jozef Zlatoš - SMER-SD, - Ľubica Novosadová - NEKA, Vladimír Trenčan - NEKA
Sedmerovec
Starosta: Pavol Tichý - NEKA
JUDr. Ivan Rajníček - KDH, Bronislav Barták - KDH, Bc. Gabriela Mačinová - NEKA, Vladimír Daňo - NEKA, Ing. Jozef Putala - KDH
Slavnica
Starostka: Anna Prekopová - KDH
Milan Tichý - KDH, Milan Puček - KDH, Peter Buday - NEKA, Jozef Galko - KDH, Tibor Šatka - KDH, František Bednárik - SMER-SD, Jozef Kvasnica - KDH
Tuchyňa
Starostka: Gabriela Švecová - NEKA
Blažej Mičuda - NEKA, Jozef Mateička - NEKA, Katarína Florišová - NEKA, Jaroslav Koška - SNS, SMER-SD, SDS, Eva Hejduková - SNS, SMER-SD, SDS, - Jozef Poliak - SNS, SMER-SD, SDS, Dominik Letko - SNS, SMER-SD, SDS
Vršatské Podhradie
Starosta: Pavol Husár - SMER-SD
Anton Pagáč - SMER-SD, Jozef Prekop - SMER-SD, - Zdenko Gábor - SMER-SD, Peter Remiš - SMER-SD, Marek Kučo - SMER-SD
Zliechov
Starosta: Anton Miko- SMER-SD
Jozef Vicen - SMER-SD, Miroslav Štúrik - SMER-SD, - Branislav Pružinec - ND, Jaroslav Plavnický - ND, Marian Kohút - ND, Roman Žilka - SDS, Viera Ondrejcová - SMER-SD
Pozn.: V prípade, že poslanec bol zvolený za starostu, nastupuje prvý náhradník na poslanca vo volebnom obvode.