1. LIGA ST. DORAST U 19
18. kolo: Michalovce – Slovan 4:0, Košice – Podbrezová 4:1, Trenčín – Ružomberok 0:0, Senec – Senica 0:0, B. Bystrica – Nitra 3:2, Prešov – Trnava 1:0, Bardejov - Žilina hrajú 14. 4.
1. Senica 18 12 3 3 37:20 39
2. Trnava 18 10 3 5 32:19 33
3. Žilina 17 9 3 5 48:29 30
4. Slovan 18 8 3 7 29:29 27
5. Podbrezová 18 8 2 8 31:39 26
6. Nitra 18 6 7 5 31:23 25
7. Trenčín 18 6 6 6 30:24 24
8. Michalovce 18 6 6 6 30:27 24
9. Bardejov 17 6 6 5 16:23 24
10. B. Bystrica 18 6 5 7 24:23 23
11. Prešov 18 7 2 9 16:25 23
12. Košice 18 6 4 8 22:25 22
13. Senec 18 4 3 11 20:41 15
14. Ružomberok 18 2 5 11 15:34 11
1. LIGA ML. DORAST U 17
18. kolo: Ružomberok – Bardejov 4:2, Slovan – Trenčín 1:3, Podbrezová – Košice 0:3, Nitra – Prešov 1:0, Žilina – Michalovce 5:2, Trnava – Senec 1:0, Senica - B. Bystrica 3:1.
1. Trnava 18 13 3 2 31:11 42
2. Nitra 18 11 6 1 46:12 39
3. Slovan 18 10 3 5 34:23 33
4. Žilina 18 10 2 6 48:22 32
5. Trenčín 18 9 5 4 37:25 32
6. Senica 18 7 8 3 27:19 29
7. Ružomberok 18 9 1 8 22:26 28
8. Prešov 18 7 6 5 20:16 27
9. Košice 18 6 5 7 23:23 23
10. B. Bystrica 18 6 5 7 27:28 20
11. Michalovce 17 5 1 11 23:41 16
12. Podbrezová 17 2 4 11 9:36 10
13. Senec 18 2 3 13 12:48 9
14. Bardejov 18 1 4 13 19:48 7
1. LIGA ML. DORAST U 16
18. kolo: Ružomberok – Bardejov 7:0, Slovan – Trenčín 3:0, Podbrezová – Košice 4:0, Nitra – Prešov 0:0, Žilina – Michalovce 3:0, Trnava – Senec 3:0, Senica - B. Bystrica 1:2.
1. Ružomberok 18 15 1 2 67:20 46
2. Slovan 18 13 1 4 47:19 40
3. Senica 18 13 1 4 43:18 40
4. Žilina 18 11 3 4 45:21 36
5. Trnava 18 11 0 7 38:25 33
6. B. Bystrica 18 9 4 5 27:22 31
7. Nitra 18 9 3 6 30:32 30
8. Prešov 18 7 5 6 33:20 26
9. Trenčín 18 7 0 11 34:33 21
10. Košice 18 5 3 10 16:34 18
11. Podbrezová 17 4 2 11 21:34 14
12. Bardejov 18 3 3 12 12:43 12
13. Michalovce 17 2 4 11 15:34 10
14. Senec 18 1 0 17 11:84 3
2. LIGA ST. DORAST
20. kolo: Dubnica - ČFK Nitra 3:2 (1:0), 2. Lukáč, 52. vlastný Krajči, 82. Hlatký – 71. Tomiš, 77. Križan, Topoľčany – Púchov 1:3 (1:2), 28. Mondek – 8. Veteška, 24. Buček, 83. Hrnko, Lok. Trnava – Dun. Streda 1:6, Levice – Karlova Ves 0:0, stretnutia Myjava – PFA ViOn a Dúbravka – Skalica odložili na 6. 5., Inter – N. Zámky a J. Bohunice – Horná Nitra odložili na 15. 4.
1. D. Streda 19 14 2 3 54:16 44
2. Dubnica 20 12 3 5 48:30 39
3. Myjava 18 11 3 4 27:14 36
4. PFA ViOn 19 9 5 5 36:27 32
5. Púchov 20 9 3 8 34:37 30
6. ČFK Nitra 20 9 2 9 32:30 29
7. Skalica 18 8 4 6 30:26 28
8. Horná Nitra 19 8 3 8 31:32 27
9. Karl. Ves 19 6 7 6 27:21 25
10. N. Zámky 19 8 1 10 32:42 25
11. Inter 19 7 3 9 26:29 24
12. Topoľčany 20 6 3 11 31:38 21
13. Lok. Trnava 20 5 5 10 27:43 20
14. Levice 19 5 3 11 25:45 18
15. Dúbravka 18 4 5 9 18:26 17
16. J. Bohunice 19 5 2 12 18:40 17
2. LIGA ML. DORAST
20. kolo: Dubnica - ČFK Nitra 2:1 (0:0), 46. Remšík, 51. Pišta – 70. Pelikán, Topoľčany – Púchov 4:0 (1:0), 15. Kováčik, 54. Lacena, 58. Budaj, 67. Kaman, Levice – Karlova Ves 2:1, Lok. Trnava – D. Streda 0:4, stretnutia Myjava – PFA ViOn a Dúbravka – Skalica odložili na 6. 5. Inter – Nové Zámky a J. Bohunice – Horná Nitra odložili na 15. 4.
1. D. Streda 19 16 1 2 74:15 49
2. Myjava 18 13 4 1 45:16 43
3. Levice 19 11 3 5 26:25 36
4. Skalica 18 10 3 5 38:22 33
5. Dubnica 20 9 6 5 33:27 33
6. PFA ViOn 19 9 4 6 41:21 31
7. ČFK Nitra 20 9 3 8 35:37 30
8. Horná Nitra 19 8 5 6 28:24 29
9. Lok. Trnava 20 8 4 8 25:27 28
10. Inter 19 6 4 9 25:26 22
11. J. Bohunice 19 6 3 10 34:42 21
12. Topoľčany 20 5 5 10 23:43 20
13. Púchov 20 5 3 12 33:42 18
14. Dúbravka 18 5 3 10 17:28 18
15. N. Zámky 19 4 3 12 24:58 15
16. Karl. Ves 19 1 2 16 11:59 5
3. LIGA ST. DORAST
20. kolo: Hlohovec – Brvnište 2:3 (1:0), 11. a 75. Kucharík (druhý z 11 m) – 70. a 80. Mário Hároník, 63. A. Kňažko, Šamorín – Pov. Bystrica odložené na 15. 4. o 13. h, Led. Rovne - Piešťany odložené na 22. 4. o 14. h, Galanta – PFA B Vráble 0:9, Nové Mesto – Šaľa 4:1, Štúrovo – Bánovce 1:3, Komárno – D. Streda B 2:1, Partizánske – Šurany odložili.
1. PFA Vráble 20 13 6 1 73:20 45
2. Komárno 20 13 4 3 63:19 43
3. Šaľa 20 12 5 3 50:25 41
4. N. Mesto 20 12 3 5 82:35 39
5. Brvnište 20 11 5 4 49:23 38
6. Bánovce 20 11 4 5 50:35 37
7. Partizánske 19 10 6 3 49:17 36
8. Pov. Bystrica 19 10 3 6 27:15 33
9. D. Streda B 20 8 5 7 50:29 29
10. Šurany 19 7 4 8 30:39 25
11. Piešťany 19 7 0 12 31:48 21
12. Hlohovec 20 6 2 12 25:56 20
13. Šamorín 19 3 6 10 16:42 15
14. Galanta 20 3 2 15 22:93 11
15. Led. Rovne 19 1 3 15 19:72 6
16. Štúrovo 20 0 2 18 15:83 2
3. LIGA ML. DORAST
20. kolo: Hlohovec – Brvnište 3:1 (1:1), 60. a 75. Krajinčák, 7. Masaryk – 31. Minjarík, Šamorín – Pov. Bystrica odložené na 15. 4. o 15.30 h, Led. Rovne - Piešťany odložené na 22. 4. o 16.30 h, Štúrovo – Bánovce 1:1, Komárno – D. Streda B 1:1, Galanta – PFA B Vráble 1:7, Nové Mesto – Šaľa 0:6, Partizánske – Šurany odložili.
1. D. Streda B 20 13 4 3 67:26 43
2. Šaľa 20 13 1 6 62:28 40
3. Komárno 20 12 4 4 52:25 40
4. Bánovce 20 12 3 5 51:19 39
5. Šurany 19 11 5 3 42:21 38
6. Hlohovec 20 9 6 5 40:26 33
7. Piešťany 19 9 5 5 34:27 32
8. PFA Vráble 20 8 6 6 31:29 30
9. Partizánske 19 7 4 8 25:35 25
10. Galanta 20 5 6 9 33:56 21
11. Šamorín 19 5 5 9 34:44 20
12. Led. Rovne 19 6 2 11 26:37 20
13. Pov. Bystrica 19 6 2 11 26:40 20
14. Štúrovo 20 6 2 12 23:54 20
15. N. Mesto 20 4 1 15 35:77 13
16. Brvnište 20 2 2 16 24:61 8
4. LIGA DORAST
20. kolo: N. Dubnica - Ilava 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Dolná Súča – Plevník odložené na 20. 5., Borčice – Holíč nehrali, Tr. Stankovce – Beluša odložené na 29. 4., Vrbové – Nemšová 4:1, D. Vestenice – Boleráz 4:1, V. Kostoľany – Nováky 2:1, N. Rudno – Bošany odložené na 7. 5.
1. Vrbové 20 17 2 1 96:20 53
2. N. Dubnica 19 15 4 0 68:15 49
3. Plevník 19 13 3 3 67:21 42
4. Borčice 19 13 2 4 61:29 41
5. Nemšová 20 11 4 5 59:27 37
6. V. Kostoľany 20 11 3 6 50:26 36
7. D. Súča 19 10 2 7 56:35 32
8. Beluša 19 8 2 9 39:34 26
9. Ilava 20 7 4 9 34:40 25
10. D. Vestenice 20 7 1 12 39:59 22
11. Bošany 18 6 3 9 24:50 21
12. Tr. Stankovce 19 6 2 11 36:55 20
13. N. Rudno 19 5 4 10 27:40 19
14. Boleráz 20 3 2 15 18:68 11
15. Holíč 19 2 1 16 4:82 7
16. Nováky 20 1 1 18 30:104 4
5. LIGA DORAST
20. kolo: Tr. Turná – Domaniža 1:2 (0:0), 90. Lipták – 76. a 80. Trenčanský, Dubodiel – Papradno nehrali, Streženice – Košeca nehrali, Stará Turá – Prečín nehrali, Chynorany – Kanianka 2:0, Častkovce – Bošáca nehrali, Klát. N. Ves – Opatová odložené na 15. 4., Drietoma – Šimonovany odložené na 7. 5.
1. Kanianka 20 13 4 3 71:19 43
2. Papradno 18 13 3 2 41:14 42
3. Opatová 18 13 1 4 67:17 40
4. Kl. N. Ves 19 13 1 5 44:19 40
5. Košeca 18 12 3 3 55:26 39
6. Bošáca 19 10 4 5 36:24 34
7. Domaniža 19 10 3 6 54:31 33
8. Prečín 18 7 3 8 28:30 24
9. Tr. Turná 20 7 2 11 43:66 23
10. St. Turá 19 7 1 11 50:45 22
11. Dubodiel 18 5 3 10 37:52 18
12. Drietoma 18 6 0 12 23:44 18
13. Chynorany19 5 3 11 35:78 18
14. Častkovce 19 5 1 13 23:50 16
15. Streženice 18 3 2 13 19:43 11
16. Šimonovany 18 3 0 15 27:95 9
1. LIGA ST. ŽIACI U 15
18. kolo: Púchov – Slovan 0:9 (0:4), 6., 32., 67. a 70. Čerňanský, 56. a 59. Pochylý, 7. Nagy (11 m), 33. Korenačka, 69. Haramia, Dun. Streda – FC Nitra 2:1, Trenčín – Levice 3:0, Senec – Spartak Trnava 0:1, Myjava – Inter 3:1, Karlova Ves – Horná Nitra 1:2. Šamorín – Senica odložili na 22. 4.
1. Senica 17 15 1 1 65:15 46
2. Trenčín 18 15 1 2 55:16 46
3. Slovan 18 14 2 2 85:10 44
4. Spartak Trnava 18 11 3 4 48:19 36
5. Dun. Streda 18 8 2 8 42:43 26
6. Senec 17 7 3 7 30:27 24
7. Levice 18 7 3 8 23:38 24
8. Myjava 18 5 8 5 18:25 23
9. FC Nitra 17 7 1 9 28:26 22
10. Horná Nitra 18 6 2 10 19:38 20
11. Inter 18 5 4 9 18:33 19
12. Karl. Ves 18 3 6 9 31:50 15
13. Púchov 17 1 0 16 6:66 3
14. Šamorín 16 1 0 15 10:72 3
1. LIGA ST. ŽIACI U 14
18. kolo: Púchov – Slovan 0:8 (0:3), 27., 31. a 58. Strelec, 49. a 56. Giesser, 25. Krajčír, 64. Mifkovič (11 m), 68. Černák, Dun. Streda – FC Nitra 0:1, Trenčín – Levice 9:0. Senec – Spartak Trnava 1:5, Myjava – Inter 0:1, Karlova Ves – Horná Nitra 1:1. Šamorín – Senica odložili na 22. 4.
1. Slovan 18 15 3 0 91:8 48
2. Spartak Trnava 18 15 1 2 72:9 46
3. FC Nitra 17 13 4 0 51:7 43
4. Trenčín 18 13 2 3 76:14 41
5. Senica 17 11 3 3 55:18 36
6. Dun. Streda 18 9 2 7 42:39 29
7. Senec 17 7 2 8 34:40 23
8. Inter 18 7 1 10 15:36 22
9. Levice 18 4 4 10 16:55 16
10. Myjava 18 4 3 11 14:49 15
11. Šamorín 16 3 1 12 13:45 10
12. Horná Nitra 18 2 4 12 14:67 10
13. Púchov 17 2 1 14 17:55 7
14. Karl. Ves 18 1 3 14 9:77 6
1. LIGA ML. ŽIACI U 13
18. kolo: Inter – Púchov odložené na 8. 4. o 14. h, FC Nitra – Senec 18:1, Senica – Dun. Streda 18:1, Levice – Myjava 4:3, Slovan – Trenčín 10:2, stretnutia Spartak Trnava – Šamorín a Horná Nitra - Karlova Ves odložili na 22. 4.
1. FC Nitra 18 17 0 1 230:32 51
2. Senica 18 15 2 1 249:48 47
3. Slovan 17 13 1 3 181:71 40
4. Spartak Trnava 17 12 2 3 178:56 38
5. Levice 17 11 1 5 86:81 34
6. Trenčín 18 10 2 6 149:108 32
7. Karl. Ves 17 9 1 7 101:88 28
8. Inter 17 9 1 7 107:96 28
9. Senec 18 5 2 11 63:145 17
10. Myjava 18 4 0 14 54:161 12
11. Dun. Streda 18 3 2 13 67:156 11
12. Horná Nitra 17 3 1 13 65:155 10
13. Šamorín 17 2 1 14 37:175 7
14. Púchov 17 1 0 16 33:228 3
1. LIGA ML. ŽIACI U 12
18. kolo: Inter – Púchov odložené na 8. 4. o 15.30 h, Levice – Myjava 12:3, Slovan – Trenčín 10:3, Senica – Dun. Streda 9:4, stretnutia Spartak Trnava – Šamorín a Horná Nitra - Karlova Ves odložili na 22. 4., FC Nitra – Senec odložili.
1. Spartak Trnava 17 14 1 2 206:62 43
2. FC Nitra 17 14 0 3 229:101 42
3. Slovan 17 13 0 4 179:92 39
4. Trenčín 18 12 0 6 165:113 36
5. Senica 18 10 2 6 199:137 32
6. Šamorín 17 9 1 7 141:123 28
7. Senec 17 9 0 8 137:147 27
8. Karl. Ves 17 8 3 6 96:116 27
9. Dun. Streda 18 7 1 10 128:145 22
10. Horná Nitra 17 7 0 10 120:168 21
11. Levice 17 6 1 10 101:119 19
12. Inter 17 5 1 11 109:143 16
13. Myjava 18 2 0 16 41:163 6
14. Púchov 17 0 0 17 30:252 0
2. LIGA ST. ŽIACI
20. kolo: Pov. Bystrica – PFA ViOn odložené na 7. 4. o 10. h, Nováky – Dubnica 2:5 (0:1), 55. a 64. Bielik – 26. Káčer, 42. Dubnička, 44. Bokor (11 m), 48. Matúš, 69. Staňo, Šaľa – Skalica 2:2, Sereď – Komárno 0:2, Galanta – Lok. Trnava 2:1, Nové Zámky – ČFK Nitra 0:0, Piešťany – Hlohovec 7:0, Partizánske – Topoľčany odložili.
1. PFA ViOn 19 16 2 1 72:8 50
2. Dubnica 20 16 2 2 79:18 50
3. Topoľčany 19 13 2 4 39:24 41
4. ČFK Nitra 20 12 1 7 44:23 37
5. Piešťany 20 11 3 6 56:42 36
6. Galanta 20 10 3 7 52:35 33
7. Skalica 20 9 3 8 45:33 30
8. Partizánske 19 8 5 6 54:30 29
9. Lok. Trnava 20 7 5 8 30:22 26
10. N. Zámky 20 6 6 8 25:44 24
11. Pov. Bystrica 19 7 1 11 45:46 22
12. Komárno 20 7 1 12 39:41 22
13. Sereď 20 4 6 10 22:53 18
14. Šaľa 20 3 5 12 23:51 14
15. Hlohovec 20 4 2 14 17:69 14
16. Nováky 20 0 3 17 18:121 3
2. LIGA ML. ŽIACI
20. kolo: Pov. Bystrica – PFA ViOn odložené na 7. 4. o 12. h, Nováky – Dubnica 0:5 (0:3), 10. Štiblárik, 21. Mayer, 25. Rešetka, 50. Guzma, 59. Slivka, Šaľa – Skalica 1:7, Sereď – Komárno 0:4, Galanta – Lok. Trnava 2:4, Piešťany – Hlohovec 0:4, Nové Zámky – ČFK Nitra odložili, Partizánske – Topoľčany odložili.
1. Skalica 20 17 0 3 118:32 51
2. Hlohovec 20 15 2 3 68:20 47
3. PFA ViOn 19 15 1 3 90:22 46
4. Dubnica 20 15 0 5 106:23 45
5. Galanta 20 13 3 4 64:28 42
6. Šaľa 20 12 0 8 56:36 36
7. N. Zámky 19 8 3 8 74:64 27
8. Lok. Trnava 20 8 2 10 38:35 26
9. Komárno 20 8 2 10 47:47 26
10. Topoľčany 19 8 1 10 50:47 25
11. Partizánske 19 7 3 9 56:66 24
12. Pov. Bystrica 19 6 3 10 38:77 21
13. Sereď 20 4 3 13 30:73 15
14. ČFK Nitra 19 4 1 14 27:80 13
15. Piešťany 20 2 1 17 36:116 7
16. Nováky 20 1 3 16 13:145 6
3. LIGA ST. ŽIACI
16. kolo: Dubnica B – Bánovce 0:3 (0:1), 18. Dráb, 48. Kráľ, 62. Tuchyňa, D. Vestenice – Papradno 5:2 (3:1), 17. a 38. Kováč, 2. Mišiak, 31. Bago, 58. Šamko - 29. Smataník, 65. Balušík, Beluša – N. Dubnica nehrali, Led. Rovne - Nové Mesto nehrali, N. Pravno – N. Rudno nehrali, Trenčín B – Kanianka 12:0, Z. Kostoľany – Nemšová nehrali.
1. Trenčín B 16 13 1 2 132:14 40
2. Nemšová 15 12 2 1 79:21 38
3. N. Mesto 15 12 1 2 57:16 37
4. Kanianka 16 8 5 3 45:38 29
5. Dubnica B 16 9 1 6 45:27 28
6. N. Pravno 15 8 4 3 42:29 28
7. Bánovce 16 8 3 5 37:36 27
8. N. Rudno 14 5 4 5 29:29 19
9. N. Dubnica 15 5 3 7 43:32 18
10. Beluša 14 3 3 8 34:53 12
11. D. Vestenice 16 3 1 12 15:75 10
12. Z. Kostoľany 15 2 2 11 24:70 8
13. L. Rovne 15 2 0 13 17:72 6
14. Papradno 16 1 2 13 14:101 5
3. LIGA ML. ŽIACI
16. kolo: Dubnica B – Bánovce 2:1 (1:0), 25. a 38. Štiblárik – 40. Krištof, D. Vestenice – Papradno 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Beluša – N. Dubnica nehrali, Led. Rovne - Nové Mesto nehrali, N. Pravno – N. Rudno nehrali, N. Pravno – N. Rudno nehrali, Trenčín B – Kanianka 4:2, Z. Kostoľany – Nemšová nehrali.
1. N. Dubnica 15 13 0 2 88:18 39
2. Trenčín B 16 11 1 4 124:34 34
3. N. Mesto 15 11 0 4 119:23 33
4. Nemšová 15 11 0 4 79:21 33
5. Bánovce 16 10 2 4 95:26 32
6. Kanianka 16 10 0 6 57:40 30
7. L. Rovne 15 9 1 5 52:36 28
8. N. Pravno 15 8 2 5 45:24 26
9. Dubnica B 16 7 0 9 49:63 21
10. N. Rudno 14 6 0 8 37:46 18
11. Beluša 14 4 0 10 20:87 12
12. Papradno 16 2 0 14 22:94 6
13. Z. Kostoľany 15 1 0 14 14:109 3
14. D. Vestenice 16 1 0 15 3:183 3
REGIÓN ŽIAČKY
16. kolo: Dubnica – Myjava 1:1 (0:0), 47. Branická – 61. Nikodémová, Topoľčany – Beluša 6:0 (4:0), 4. a 19. Szalayová, 32. a 38. Őlvecká, 27. Haringová, 40. Kuklová. Pov. Bystrica – Bánovce hrajú 6. 6., Tr. Teplice – Trenčín 4:0, Bojná - Horná Nitra 1:4.
1. Tr. Teplice 10 9 0 1 102:4 27
2. Trenčín 10 8 0 2 70:13 24
3. H. Nitra 10 8 0 2 48:8 24
4. Bojná 10 7 0 3 45:10 21
5. Myjava 10 4 1 5 19:33 13
6. Dubnica 10 3 2 5 12:45 11
7. Topoľčany 10 3 1 6 14:40 10
8. Pov. Bystrica 9 2 1 6 12:56 7
9. Bánovce 9 2 1 6 11:57 7
10. Beluša 10 0 0 10 2:69 0