Utorok, 17. september, 2019 | Meniny má Olympia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z vlakov ho poznali ľudia v celej republike, v ťažkej chvíli mal pomoc (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

pomohli občania...

je smutné, že človeku, ktorý má svoj dochodok (predpokladám, že je už dochodca) musia pomáhať ľudia, ktorí sú na tom možno finančne horšie, ako on sám... sú matky-samoživiteľky s deťmi, invalidi, ktorí musia vyžiť skutočne z minima /viď včerajšie Modré z neba, kde matka s dcérkou mali denne len niekoľko centov( a predsa si zachovávajú svoju hrdosť...a nikto im nepomáha...pretože nie sú Rómovia???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

o občanoch

vďaka za to, že sú na Slovensku obce ako Dúlov. Pisateľ článku si mýli, o čom je pomoc. Nie o tom, či človek, ktorému iní pomáhajú je Róm, alebo nie je. Je o tom, či sme natoľko vyspelí, že dokážeme pomôcť komukoľvek, kto je v núdzi, bez ohľadu na rasu, farbu, náboženstvo. Dúlovania sú natoľko vyspelí, že to dokázali, dávajú tým najavo nielen náboženské, etické,, ale základné ľudské princípy . To tebe mojko chýba, a želám ti, aby si nikdy pomoc nepotreboval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tento článok kto napísal je skutočný príbeh velmi vzácneho človeka ,ktorého som poznal skoro 40 rokov
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fajn, že ste pomohli dobrému človeku v núdzi, ale nie je mi jasné, načo nám je vedieť, že bol Róm. Chcete tým povedať, že pomohli ste napriek tomu, že bol Róm ale bol dobrý, ale u ostatných by ste si pomoc rozmysleli? Alebo chcete povedať, že vo vašej obci sa rodia takí samí dobrí anjeli, že pomáhajú každému?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?