Piatok, 5. jún, 2020 | Meniny má LauraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Oprava stála štvrť milióna eur, podjazd však opäť zaplavila voda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Takychto amaterskych

podjazdov je na SK viac. Na Gagarinovej v BA len co si ja pamatam, tak tento problem je viac ako 40 rokov. Ak napadne trochu viac vody, tak musia ist cez Slovnaft, kde je permanentne riadne zaliata polovica zakruty.
 

nielen

podjazd Bajkalská-Prievozská je to isté..... Slovensko má kvalitných projektantov, stavbarov, autorské dozory,..... Slováci majú asi kvalitu v genetickej výbave
 

 

ja si pamätám akodieťa podjazd Ružinovska (Šmidkeho) pod Bajkalskou. Nebýval zatopený. či to nie je aj tým, že do kanalizácie sa zvádza viac vody ako predtým.
na druhej strane tento nový podjazd v ilave je nepochopiteľný. Ve´d ho niekto naprojektoval. Takže buď je zlý projekt, alebo realizácia.
 
Hodnoť

treba ten IL podchod poslat do Bruselu

ze toto sa dokazalo preplatit z Eurofondov.
Kvalitny projekt, kvalitna praca, kvalitne vykonne cerpadla a po kazdom dazdi problem ....

hnoj maju v mozgoch ?
Hanba
 
Hodnoť

To je tak,

keď do vodného hospodárstva fušujú amatéri. Nie je možné, aby odborník spravil takúto kravinu. Pýtal som sa "odborníka" ako je dimenzovaná kanalizácia; že na storočnú vodu. Prepáčte, ale odborník povie "veľké makové". Na storočnú vodu si podjazd neviem predstaviť.
A naviac z akej plochy podjazdový zberač odvádza vodu do kanalizačnej vpuste a či je vpusť vybavená lapačom splavenín, A jeho stav; či je vyčistený. Vždy pred takýmto objektom navrhneme rozdeľovací objekt, ktorý "reguluje prítok a odtok dažďových vôd.
 
Hodnoť

 

tuto krajinu zrusit, rozpustit a rozdelit medzi polsko a madarsko. ako poznam tento narod, uz o dva roku budu mondokovat a mlowic....
 
Hodnoť

Ilava

Zatopený podjazd, most na spadnutie... no zdá sa, že tú Ilavu asi niekto plánuje časom zaviezť hnojom... Hanba.
 


Už ste čítali?