Pondelok, 24. júl, 2017 | Meniny má Vladimír
Pridajte si svoje mesto

Halový futbalový turnaj ObFZ Pov. Bystrica

Kde a kedy ?

Popis

Sobota 9. januára od 9. h a nedeľa a nedeľa 10. januára od 9. h - Športová hala Považská Bystrica

Halový futbalový turnaj ObFZ Považská Bystrica

Z 52 tímov organizovaných v ObFZ Považská Bystrica sa prihlásilo 22, ktoré boli rozdelené do výkonnostných košov a potom vyžrebované do piatich skupín. Hrací čas 1 x 15 minút. Do osemfinále postúpia prví traja z päťčlenných skupín a prví dvaja zo štvorčlenných skupín – spolu dvanásť tímov. Pre ostatných turnaj končí.  

Skupina A: Domaniža, Dolné Kočkovce, Visolaje, Fan club Púchov, Trstie.    

Skupina B: Prečín, Jasenica, Podmanín, Bodiná, Vrchteplá.

Skupina C: Ladce, Košeca, Pov. Bystrica, Hradčan Lednica.

Skupina D: Streženice, Bolešov, Dolná Mariková, Podvažie.

Skupina E: Plevník, Tuchyňa, Pružina, Kvašov.

Program zápasov v skupinách sobota 9. 1.: 9. – 9.15 h Jasenica –Vrchteplá, 9.17 – 9.32 h Bodiná           - Podmanín, 9.34 - 9:49 h Prečín – Vrchteplá, 9.51 - 10.06 h Podmanín – Jasenica, 10.08 -          10.23 h Jasenica – Bodiná, 10.25 – 10.40 h Podmanín – Prečín, 10.42 – 10.57 h Prečín – Jasenica, 10.59 – 11.14 h Bodiná -     Vrchteplá, 11.16 – 11.31 h Bodiná -          Prečín, 11.33 – 11.48 h Vrchteplá – Podmanín, 11.50 – 12.05 h Trstie - Fan club Púchov, 12.07 – 12.22 h D. Kočkovce – Domaniža, 12.24 – 12.39 h Visolaje - Fan club Púchov, 12.41 – 12.56 h Domaniža – Trstie, 12.58 – 13.13 h Trstie -            D. Kočkovce, 13.15 - 13.30 h Domaniža – Visolaje, 13.32 – 13.47 h Visolaje – Trstie, 13.49 – 14.04 h D. Kočkovce  - Fan club Púchov, 14.06 -      14.21 h D. Kočkovce – Visolaje, 14.23 – 14.38 h Fan club Púchov – Domaniža, 14.40  - 14.55 Hradčan Lednica - Pov. Bystrica, 14.57 – 15.12 h Košeca – Ladce, 15.14       - 15.29 h Pov. Bystrica – Košeca, 15.31 – 15.46 h Ladce - Hradčan Lednica, 15.48 – 16.03 h Ladce -Pov. Bystrica, 16.05 -        16.20 h Košeca - Hradčan Lednica, 16.22 – 16.37 h Bolešov – Podvažie, 16.39 – 16.54 h D. Mariková – Streženice, 16.56 – 17.11 h Podvažie -      D. Mariková, 17.13 – 17.28 h Streženice – Bolešov, 17.30 – 17.45 h Streženice – Podvažie, 17.47 -          18.02 h D. Mariková – Bolešov, 18.04 – 18.19 h Pružina – Plevník, 18.21 – 18.36 h Tuchyňa – Kvašov, 18.38 – 18.53 h Plevník – Tuchyňa, 18.55 – 19.10 h Kvašov – Pružina, 19.12 -         19.27 h Kvašov – Plevník, 19.29 – 19.44 h Tuchyňa – Pružina.

Osemfinále:

Skupina F: A1, B3, E1.

Skupina G: B1, A3, D2.

Skupina H: C1, A2, E2.

Skupina I: D1, B2, C2.

Program osemfinále nedeľa 10. 1.: 9. – 9.15 h A1 - B3, 9.17 – 9.32 h E1 - A1, 9.34 – 9.49 h E1 - B3, 9.51 – 10.06            B1 - A3, 10.08 – 10.23 h D2 - B1, 10.25 – 10.40 h D2 - A3, 10.42 – 10. 57 h C1 - E2, 10.59 – 11.14 h A2 - C1, 11.16 – 11.31 h A2          - E2, 11.33 – 11.48 h D1 - C2, 11.50 -         12.05 h B2 – D.1, 12.07 – 12.22 h B2 - C2. Do štvrťfinále postúpia prvé dva tímy z každej skupiny, ostatné končia.

Štvrťfinále: 12.24 – 12.39 F1 - H2, 12.41 – 12.56 h I1 - G2, 12.58 – 13.13 F2 - H1, 13.15 – 13.30 h I2 - G1.

Semifinále: 13.32 – 13.47 h víťaz 1 – víťaz 2, 13.49 – 14.04 h víťaz 3 – víťaz 4.      

O 3. miesto: 14.06 – 14.21 h.   

Finále: 14.23 -14.38 h.   

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasapovazska.sk

Odporúčame

Výstava motocyklov

výstava motocyklov vyrábaných v Považských strojárňach

Výstavy