Piatok, 17. november, 2017 | Meniny má Klaudia
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

OSVETLENIE

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 2 mesice a 8 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mestský úrad
Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Kukučínova
Dátum nahlásenia: 26.10.2016
Dátum poslednej aktivity: 3.1.2017

Na Kukučínovej ulici - odbočka ku hotelu Garni, sociálnej poisťovni a Saueru nefunguje osvetlenie (asi 5 lámp). Je to od križovatky, kde sa  rozdeľuje Kukučínova ulica a Ulica športovcov smerom ku Garni. Je tam veľký pohyb chodcov, ktorí musia až dvakrát prechádzať cez neosvetlenú cestu bez priechodu pre chodcov, smerom od predajne sanity na zástavku pred Spartu. V mieste pred bývalým internátom (dnes útulok) taktiež musia ľudia prechádzať cez neosvetlenú cestu bez vyznačeného priechodu pre chodcov. Táto situácia je nebezpečná ako pre chodcov, tak pre vodičov.

Ako sa tento podnet riešil:

26.10.2016
Redakcia
Autor: Administrátor stránky Naša považská
Dátum reakcie: 26.10.2016 (5 hodín a 13 minút od nahlásenia)

Váš podnet sme zaslali na mestský úrad, čakáme odpoveď. 

02.11.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Hovorkyňa Pov. Bystrice Iveta Kováčiková
Dátum reakcie: 02.11.2016 (7 dní a 38 minút od nahlásenia)

Osvetlenie dalo mesto opraviť.
 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasapovazska.sk

Miesto hláseného podnetu