Utorok, 25. júl, 2017 | Meniny má Jakub
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Koše pre psie exkrementy

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 1 rok a 4 mesice
Autor podnetu: Oľga
Rieši: Mesto Považská Bystrica
Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Rozkvet Helenska2
Dátum nahlásenia: 25.2.2016
Dátum poslednej aktivity: 20.4.2016

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na nedostatok košov na psie exkrementy na sídlisku Rozkvet. Vyriešením tohto problému predídeme konfliktom a znečisteniu nášho prostredia. Tiež mám psíka a preto by som bola veľmi rada, keby sa tento problém vyriešil.   Ďakujem

Ako sa tento podnet riešil:

06.04.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Hovorkyňa mesta Iveta Kováčiková
Dátum reakcie: 06.04.2016 (1 mesiac a 11 dní od nahlásenia)

Dobrý deň, samozrejme je možné pridať ešte zopár košov na psie exkrementy. Môžete nám poslať návrh lokality? Zvážime ju, nakoľko je dôležité, aby miesto bolo ľahko dostupné aj zberným vozidlám firmy, ktorá sa stará o vývoz odpadu.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasapovazska.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Výstava motocyklov

výstava motocyklov vyrábaných v Považských strojárňach

Výstavy