Sobota, 23. september, 2017 | Meniny má Zdenka
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Štrk na ceste

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 3 dni a 20 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: MsÚ Považská Bystrica
Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Východná
Dátum nahlásenia: 10.8.2015
Dátum poslednej aktivity: 14.8.2015

Bola som na návšteve na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici - bloky H. Keď sme odchádzali prekvapil ma štrk na ceste na konci blokov. Známa povedala, že už je tam dlho a privliekol ho dážď z poľnej cesty. Podľa mňa je to nebezpečné pre cyklistov aj autá, ak by museli prudšie zabrzdiť, prípadne sa vyhnúť. Nános je aj na križovatke s hlavnou cestou, keď sa schádza od blokov. Odstránia ho? Už je tam určite niekoľko týždňov, veď riadny dážď bol dávno.

Ako sa tento podnet riešil:

13.08.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 13.08.2015 (2 dni a 23 hodín od nahlásenia)

Postúpili sme na mestský úrad, čakáme na odpoveď

14.08.2015
Zainteresovaná strana
Autor: hovorkyňa Mesta Iveta Kováčiková
Dátum reakcie: 14.08.2015 (3 dni a 19 hodín od nahlásenia)

Mesto bolo o probléme informované, už sa pracuje na jeho odstránení s využitím verejnoprospešných pracovníkov.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasapovazska.sk
Štrk na ceste

Miesto hláseného podnetu